|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mleko-kako ga mešate
17.7.2008 12:23:37   
Majabo
Pri prvem otroku sem uporabljala novalac
sedaj sem začela, brez kakšnega tehtnega razloga, z mlekom hipp

zmešam ga kot piše na navodilih pa ima kljub temu grudice, ki ne grejo cez cucelj če zadeve ne precedim user posted image
delam kaj narobe ali kaj?? pri novalacu se pa tega ne spomnim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mleko-kako ga mešate
17.7.2008 13:38:17   
jajula
kaj pa če bi dodajala po žličko, zmešala, šele potem novo žličko?

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mleko-kako ga mešate
17.7.2008 15:09:26   
špelin@
V flaško zlijem potrebno količino vode (vročo + mrzlo, da dobim prijetno temperaturo), noter vsujem ustrezno količino ml. prahu in pretresem. Ne kompliciram in zaenkrat ni bilo nikoli grudic user posted image
 
Uporabljam Hipp iz Müllerja.

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 17.7.2008 15:10:00 >


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mleko-kako ga mešate
17.7.2008 17:18:33   
noe
Jaz sem začela s Hippom, vendar ga iz istega razloga ne kupim več. Sedaj  sva na Aptamilu in se super meša in ni nobenih" kristalčkov" na flaški.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mleko-kako ga mešate
17.7.2008 17:43:20   
mojca83
Pri nas so tudi grudice, ampak grejo vseeno skozi cucelj. Sem pa prvič tudi mislila da jaz kaj narobe delam.user posted image  delam pa isto kot špelin@.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mleko-kako ga mešate
19.7.2008 23:43:51   
majra
Danes sem prvič uporabila hipovo mleko iz DM, ostale so grudice in kristalčki, ki so seveda zamašili cucelj. Nikoli več. Pri Hippu iz Mullerja pa nimam teh problemov, vse se lepo raztopi. Sem pa šla preverjat vrednosti posameznih sestavin in se dejansko razlikujejo, ne dosti, ampak razlikujejo pa se. Ni mi jasno v čem je fora. Dobro, da sem imela še eno škatlo Hipp 1 iz Mullerja doma, da sem zrihtala flaško, čeprav uporabljamo že 2.

Ni mi jasno čemu ta razlika user posted image

< Sporočilo je popravil majra -- 19.7.2008 23:44:38 >

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mleko-kako ga mešate
20.7.2008 9:12:53   
Anonimen
Poskusi zmešati s hladnejšo vodo, potem pa mleko segrejte do željene temperature. LP

(odgovor članu majra)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mleko-kako ga mešate
20.7.2008 17:08:30   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Poskusi zmešati s hladnejšo vodo, potem pa mleko segrejte do željene temperature. LP


am se ne sme pogrevat.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mleko-kako ga mešate
20.7.2008 18:00:54   
andrej77
Mi naštimamo potrebno količino vode in noter nasujemo mleko, potem pa mešamo tako, da vrtimo stekleničko, ne stresamo, ker nastane kapučinouser posted image
Aja, imamo pa aptamil1 še zaenkrat

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mleko-kako ga mešate
20.7.2008 19:19:07   
Kaja08
mi kupujemo aptamil 1 v dm, ker so se nam pri tistem iz muellerja delale grudice in ni šlo čez cucelj.


(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mleko-kako ga mešate
20.7.2008 19:19:46   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Poskusi zmešati s hladnejšo vodo, potem pa mleko segrejte do željene temperature. LP


am se ne sme pogrevat.


aja? kakor jaz vem, ga enkrat lahko pogreješ - mi to stalno prakticiramo, pa nimamo nobenih problemov user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mleko-kako ga mešate
20.7.2008 19:52:20   
Paštetka
Kupi mleko v Mullerju pa ne bo nobenih grudic.

Razne temp. vode, preverjeno NE pomagajo. Če nočeš grudic in da se raztopi, ko samo 3x streseš, kupi mleko v Mullerju

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mleko-kako ga mešate
20.7.2008 19:54:03   
Paštetka
AM mleka se naj ne bi pogrevalo v mikrovalovki.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mleko-kako ga mešate
20.7.2008 21:23:24   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Kupi mleko v Mullerju pa ne bo nobenih grudic.

Razne temp. vode, preverjeno NE pomagajo. Če nočeš grudic in da se raztopi, ko samo 3x streseš, kupi mleko v Mullerju


Sicer ne vem, za katero mleko misliš, ampak mi smo v Mullerju kupili Aptamil 1 in je imel grudice, pa še mali je začel na veliko polivati in je dobil drisko...možno, da je bilo pokvarjeno, čeprav je datum bil v redu...
Zdej za zihr raje kupujemo v DM

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mleko-kako ga mešate
20.7.2008 21:25:29   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

AM mleka se naj ne bi pogrevalo v mikrovalovki.


pogrevalo se ga naj ne bi zaradi možnosti, da se mali opeče, ker se mleko zelo hitro segreje in ga lahko preveče segreješ. Če pa imaš poštudiran tajming, koliko časa se mora greti, da je ravno prave temperature, pa ne vidim razloga, zakaj ne bi grel v mikrovalovki

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mleko-kako ga mešate
22.7.2008 11:54:42   
matic0105
Jaz naredim za dve rundi naprej in ga shranim v hladilnik in potem pogrejem v grelcu. Isto delajo v porodnišnici in ni nič narobe - mi je razlagala ena sestra, da majo non stop inšpekcije in da se mleko vsaj za 6 ur lahko shrani - a nujno v hladilnik. Ko pa ga enkrat pogreješ, ga je treba porabit v roku ene ure in potem odvreči. Mi to prakticiramo.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?