|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VI. stopnja
28.5.2008 14:23:32   
zabicaa
Pozdravljeni!

Zanima me, če je kdo delal kakšno šolo, s katero pridobiš VI. stopnjo izobrazbe v Mariboru ob delu?

V moji novi službi zahtevajo VI. stopnjo izobrazbe. Sama imam pa V. stopnjo z poklicno maturo.

Mi lahko da kdo kakšen nasvet kako čim bolj enostavno in poceni priti do VI. stopnje v Mariboru?

Najlepša hvala za vse vaše odgovore.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VI. stopnja
28.5.2008 14:26:47   
caillou
Odvisno kakšno službo imaš. Drugače pa predlagam študij na daljavo in sicer DOBA .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VI. stopnja
28.5.2008 14:27:54   
zabicaa
Vse te variante sem pregledala pa so nesramno drage:(

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VI. stopnja
28.5.2008 14:31:06   
caillou
Če služba zahteva dodatno stopnjo, te bi lahko štipendirala. Malo se pozanimaj o tem.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VI. stopnja
28.5.2008 15:13:04   
ursa30
jaz sem hodila na b2, študirala sem v Ljubljani, imaš pa šolo tudi v Mariboru

http://www.b2.eu/

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VI. stopnja
28.5.2008 17:05:46   
zabicaa
A je kdo delal študij na daljavo na Dobi? Kako je zadovoljen?

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VI. stopnja
28.5.2008 20:08:16   
Zamima
jaz sem delala redno na Dobi 6. stopnjo user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VI. stopnja
28.5.2008 20:28:17   
muška
jaz delam 6. stopnjo in sicer smer Gostinstvo in turizem na VSSGT , ni nek zahteven študij, imaš kar nekaj tujih jezikov, pa praksa user posted image , ki je podn od podna , jaz sem recimo limala znamke, pa štemplala kuverte,.... user posted image ni pa ne vem kak drag izredni študij. malo poglej na njihovo spletno stran.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VI. stopnja
28.5.2008 20:53:06   
pomar*ANČA*
jaz študiram na daljavo v mb in sicer na šoli academia. mislim da so cene kar precej iste na vseh teh šolah. kaj pa da ti del študija plačajo v službi? če že zahtevajo da imaš izobrazbo, pa če si nepogrešljiva....

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VI. stopnja
28.5.2008 23:24:22   
zabicaa
Zanima me kako študij na daljavo poteka? Mi lahko nekdo razloži? Zanima me pa smer poslovni sekretar ali kaj podobnega.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VI. stopnja
28.5.2008 23:34:11   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

jaz sem delala redno na Dobi 6. stopnjo user posted image


jaz pa izredno 6. stopnjo. mah, trenutno pišem diplomo (tu na RRuser posted image user posted image )

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: VI. stopnja
28.5.2008 23:35:14   
barika
zabica, sej maš vse na Dobini strani napisano.
se mi zdi, da moraš samo na izpite hodit v šolo, drugače pa vse poteka doma oz. v učnih centrih.

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: VI. stopnja
28.5.2008 23:39:44   
Sonrisa
Jaz sem študirala za poslovnega sekretarja na daljavo na Dobi in sem bila zelo zelo zadovoljna.

Glede študija pa tako: najprej imaš en predmet, opravljaš tedenske naloge, seminarske ... vse prek interneta, na koncu predmeta imaš izpit v študijskem središču (Lj, Mb, Go ... - izbereš sama). Potem je pa naslednji predmet.

Pa vsi so tako zelo prijazni. Meni manjka še diploma in ko so videli, da je od zadnjega izpita kar veliko preteklo, so me poklicali in mi ponudili pomoč pri izdelavi diplome. No in potem so naredili tečaj za pripravo dispozicije za nas zamudnike. :)

Same pohvale, zares. Super mi je bilo! user posted image


(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: VI. stopnja
29.5.2008 7:20:27   
tananejka
Tudi jaz sem študirala na dobi, smer poslovni sekretar, študij na daljavo.
Meni je bilo super, ker sem lahko uskladila službo, študij, družino (ko sem končala, sta bili dvojčici stari 2. leti). Zvečer sem se spravila za računalnik, naredila obveznosti..... izpiti se pa pišejo v študijskih središčih, ki so po vsej slo.

Če te še kaj zanima pa napišiuser posted image

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: VI. stopnja
30.5.2008 8:45:16   
zabicaa
 
Zanima me ali je kdo pred kratkim končal ali pa študira na dobi študij na daljavo - Poslovni sekretar?
Kako izgleda vse skupaj? So tudi kakšna obvezna predavanja, seminarske pred sošolci in podobno?
Ima morda kdo kakšne zapiske za predmete?
Koliko predmetov sploh je?
Kateri so?
Je tudi kakšen tuj jezik? Kateri? Koliko ? Kako je zahteven?
Je tudi matematika? V kakšnem obsegu in kako zahtevna?
Hvala za vse odgovore!

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: VI. stopnja
16.8.2008 17:22:08   
Mala_princeska
Zabicaa

Končno se lahko pohvalim, da mi je uspelo narediti vse izpite za 1.letnik na Dobi - študij na Daljavo - smer poslovni sekretar.
Le pogumno, če se odločiš in vse ostale.
Ni težko.
No, brez muke se še čevelj ne obuje, ampak če si imaš pozitiven pristop in če si pošten do mentorja, predavatelja, sošolcev - se rine naprej.
Moje povprečje ocen nekje med 8 in 9, pa drugače v srednji šoli nikoli nisem blestela.
Potrebno je imeti voljo.
Tako da oktobra me čaka 2.letnik.
Brez podpore sošolk ne bi šlo.
Študiram pa ob redni službi in eni navihani 4.letnici.
******************************************
Drugače vse gradivo dobiš na netu in si ga izprintaš, če hočeš; včasih je fajn imet kakšno knjigo še iz knjižnice, pri določenih predmetih je enkrat organizirano študijsko srečanje, kjer profesor vse razloži o predmetu, izpitu,....tko da kake hude panike ni - profesorja imaš v času izvedbe predmeta enkrat tedensko na voljo na on - line govorilnih urah(to je tako kot čvekamo tukaj - samo da je v živo - kot recimo msn mesenger oz.kot v klepetalnicah; v bistvu cel predmet poteka preko klepetalnic - po moje hitr not padeš ).

Le pogumno.

Jaz imam en kup zapiskov.

Če se še letos vpišeš bova sošolki user posted image . Tiste predmete, ki sem jih jaz imela letos, jih boš ti imela drugo leto - v tem letu pa bova imeli enake.

Torej, kot so ti že predhodnice napisale - gre za tedenske obveznosti in ni težko.

Le pogumno se vpiši.



< Sporočilo je popravil shorty -- 16.8.2008 19:26:25 >

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: VI. stopnja
16.8.2008 17:23:47   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: tiniga

Jaz sem študirala za poslovnega sekretarja na daljavo na Dobi in sem bila zelo zelo zadovoljna.

Glede študija pa tako: najprej imaš en predmet, opravljaš tedenske naloge, seminarske ... vse prek interneta, na koncu predmeta imaš izpit v študijskem središču (Lj, Mb, Go ... - izbereš sama). Potem je pa naslednji predmet.

Pa vsi so tako zelo prijazni. Meni manjka še diploma in ko so videli, da je od zadnjega izpita kar veliko preteklo, so me poklicali in mi ponudili pomoč pri izdelavi diplome. No in potem so naredili tečaj za pripravo dispozicije za nas zamudnike. :)

Same pohvale, zares. Super mi je bilo! user posted image




Držim pesti da pade še diploma user posted image user posted image user posted image .

da nisi bila ravno ti tista, ki si mi priskrbela zelo koristne zapiske - za kar sem ti neznansko hvaležna user posted image user posted image user posted image .



(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?