|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 9:59:12   
majci26
Lep pozdravcek!

S fantom sva skupaj dve leti, stara sva 26. Skupaj ziviva ze skoraj od zacetka najine zveze. Oba si zelo zeliva otrok. Problem je sledec... Trenutno se ukvarjava s tezavami, ker fant ne verjame, da sem v svoji glavi zakljucila z eno drugo osebo, ki nikoli ni bil moj fant. Gojila sem custva do njega, ampak sem prepricana, da je s tem konec. Fant mi pa ne verjame in sem je zdaj zacasno za en mesec izselil iz stanovanja, da pri sebi razcisti stvari. Naj povem, da imava drugace zelo lep odnos, poln ljubezni, res sva srecna. V tem casu, ko sva 'oddaljena', sva se se kar nekajkrat ljubila, se nisva mogla upreti (to je glavni razlog, da se je zacasno umaknil, ker je tako nor name, da mu zelja po meni megli razumuser posted image , drugi razlog pa je to, da ziviva v garsonjeri, je predizpitno obdobje, morava studirati in v enem prostoru je to tezko) in nisva mislila na to, kdaj sem imela ovulacijo. Zdaj pa mi je slabo, imam bolečine v trebuhu, nimam apetita, herpes sem dobila pa še menstruacija mi zaostaja. Vse to je lahko zaradi zivcev ali pa sem noseca! Bojim se narediti test. Bila bi presrecna, ce bi bil poztiven, verjamem, da fant tudi, ampak morava najprej resiti problemcke (to sva nameravala po izpitih cez 1 mesec). In ce bi zdaj zvedlela za user posted image , mu ne bi mogla zamolcati, ta novica bi ga pa zagotovo zmesala, ne bi se mgel uciti, pa se mogoce ne bi objektivno ocenil najinega odnosa, oziroma tistega problemcka. Nocem pa ze od zacetka biti v zezi zaradi otroka. Naj se enkrat povem, da sva zelo srecna, govoriva o poroki, otrocih, nakupu hise in srecnem skupnem zivljenju do konca...

Prosim za vas nasvet!

Hvala in lep dan!   
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 10:03:56   
Anonimen
Pupa moja.... naredi test... Drugega ti ne preostane.

Negotovost je nedvomno hujša kot pozitiven ali negativen testekuser posted image user posted image user posted image

Hitro po test in rezultate na forum user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majci26)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 10:23:39   
Majuska
Kot praviš, sta srečna v zvezi ... potem pač ne oklevaj, naredi test in boš vsaj vedela, pri čem si.

Pa veliko sreče! user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 10:23:56   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Pupa moja.... naredi test... Drugega ti ne preostane.

Negotovost je nedvomno hujša kot pozitiven ali negativen testekuser posted image user posted image user posted image

Hitro po test in rezultate na forum user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



se čist strinjam s tabo, živa 25user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 11:24:17   
hubi
Če sta par, potem skupaj rešujta težave, ne pa vsak na svojem koncu. Verjetno to ni bil zadnji problem na vajini poti, a se bo on vedno odmaknil, a kako si predstavlja fant partnerstvo?

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 11:42:55   
rija
majci, če lažeš sama sebi, nehaj lagat nam.

če bi bila tako ah in oh in sploh srečna, bi tega tukaj zdaj ne pisala.
bila bi skupaj, izpiti gor ali dol, večina jih doštudira v dvosobnih sobah, redkokateri ima na voljo svojo sobano, pa še zaljubljeni niso....in če bi bila veza res tak super, bi si tudi zaupala.

torej ne nakladaj.

želim pa ti, da se vse dobro konča. noseča ali ne.
aja, test pa le naredi.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu majci26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 12:42:48   
MAŠKA
Ne si metat pesek v oči, čipmprej naredi test, s fantom pa se pogovorita, da bosta ugotovila kaj sploh hočeta. Nekoliko otročja še delujeta... Pa ne mi zamerit.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 12:45:25   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: hubi

Če sta par, potem skupaj rešujta težave, ne pa vsak na svojem koncu. Verjetno to ni bil zadnji problem na vajini poti, a se bo on vedno odmaknil, a kako si predstavlja fant partnerstvo?


se sto posto strinjam s temle!!

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 13:04:49   
Blejka26
sama si si že odgovorila da sta drugače srečen par polno ljubezni.ne vem zakaj bi težave reševala narazen,saj s tem trpita oz povzročata trpljenje drug drugemu.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 13:30:13   
nf
majci, ti pa le poročaj tukaj, kako se je situacija razpletla! user posted image
Sicer pa se mi zdi, da otroci ne čakajo na super oh in sploh optimalno situacijo. Nikoli ni popolno. Če sta naredila otročka, se bosta morala s tem sprijaznit in po odraslo rešit nastalo zmedo. Upam, da se ne bo fant odselil v ameriko user posted image  Sorry, nisem se mogla upret. user posted image  Vsekakor dejstvo, da ne delaš testa, situacije ne bo spremenilo.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 13:37:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: nf

majci, ti pa le poročaj tukaj, kako se je situacija razpletla! user posted image
Sicer pa se mi zdi, da otroci ne čakajo na super oh in sploh optimalno situacijo. Nikoli ni popolno. Če sta naredila otročka, se bosta morala s tem sprijaznit in po odraslo rešit nastalo zmedo. Upam, da se ne bo fant odselil v ameriko user posted image  Sorry, nisem se mogla upret. user posted image  Vsekakor dejstvo, da ne delaš testa, situacije ne bo spremenilo.


s tem se strinjam. vendar pa otroci tudi ne rešijo takih situacij, mogoče na kratki rok......

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 13:57:02   
nf
Sej nisem mislila, kako bo zdaj otrok rešil situacijo. Daleč od tega. Jaz samo upam, da bosta reševala situacijo na zrel način, kakorkoli bosta obrnila zadeve.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 16:58:18   
YULIAH
Nimam komentarja na take >>zgodbice<<. Probaj takšno vprašanje zastavit na kak drug forum, ker na temle se nas večina trudi, da bomo sploh kdaj postale mamice, zato nas ne utrujaj....
NASVET: bodi bolj odrasla!!!!!
Sory, me kar vznemirijo take stvari!
Pa le uspešno uredi svoje življenje!

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 17:11:39   
divans1
Ja točno tako!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Skuliraj se in se oba odločita kaj sploh hočeta....

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 17:20:43   
miska73
S tem, da ne narediš testa in ne poveš fantu, sama sebe maltretiraš.
Boljše je vedeti kot tavati v negotovosti in v raznoraznih če-jih.
Naredi najprej test, da boš vedela pri čem si.
Potem boš pa morala pri sebi razčistiti kaj si res želiš.
Pa s fantom imeti resne pogovore o vajini prihodnosti.

Lej, če si bila že prej prepričana, da je ta tvoja veza tisto ta pravo,
potem se nimaš nič za bati.
Je mogoče nepričakovana nosečnost pač namig, da dokončno uredita stvari.

Če pa temu ni tako, pa si boš morala naliti čistega vina, kaj je to kar si želiš od življenja.

(odgovor članu majci26)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 22:38:51   
majci26
:)

Vsak ima seveda svoje mnenje in glede na to, da sem vprasaje postavila tu, ima vsak tudi pravico odgovoriti. Ocitno so nekareti zafustrirani, ker ze dolgo poskusajo in jim ne uspe zanositi, zato potem slabo voljo stresajo. Midva si zelo zeliva velike druzine, vsaj tri otroke. Nisem otrocja, samo neznana situacija je, zato sem prosila za kaksen nasvet, psihicno podporo. Se en izpit naredim, pa bom imela medicinski fax. Tako da nisem neko neizobrazeno in otrocje bitje. Cas verjetno ni najbolj idealen, ampak bi bila srecna, ce bi se nama pridruzil se tretji clan. Fant se ni odselil, vzel je nekaj stvari in se nahaja nekaj ulic stran. Slisiva se desetkrat na dan, vidiva se skoraj vsak dan. Problem ni samo majhno stanovanje (zaradi ucenja), ampak to, da skupaj v postelji ne zdrziva ne da bi se ljubila, fant pa noce trenutno vpletati spolnosti, da bi bolj trezno razmisljal. Naj povem, da izhaja iz druzine, kjer sta se starsa zelo grdo locila (tudi moja sta locena), posledice pa oba s sestro nosita se danes. Zelo cenim, da skusa te travme resevati, bere knjige na to temo in odkrito razmislja o vsem. Ne bi rad naredil napake, kot sta jo njegova starsa, da ne bi prizadel otrok. Zato mislim, da je trenutno stanje OK, da se bova potem lahko stoodstotno posvetila svoji zvezi in druzinici.

PS:user posted image  je prisla pred kaksno uro:). Vseeno pa upam, da morda ze drugo leto zagledamuser posted image .   

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 22:54:48   
nf
IZVIRNO SPOROČILO: majci26

Ocitno so nekareti zafustrirani, ker ze dolgo poskusajo in jim ne uspe zanositi, zato potem slabo voljo stresajo. 
 


Točno, kako si uganila! user posted image  user posted image  user posted image  Po mojem mnenju si dobila odgovore, primerne tvojemu postu. user posted image

(odgovor članu majci26)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Strah pred pozitivnim testom
31.7.2008 23:25:59   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: majci26

. Ocitno so nekareti zafustrirani, ker ze dolgo poskusajo in jim ne uspe zanositi, zato potem slabo voljo stresajo.


jah veš ti študentka medicine.....res je tako....po tolikih in tolikih letih postaneš resnično nekoliko zafrustriran....kaj češ.....

in če boš želela biti dobra medicinka, boš morala vzeti v zakup tudi take zafrustriranosti.....in se naučiti, da jih imenuješ drugače.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu majci26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Strah pred pozitivnim testom
1.8.2008 10:10:10   
majci26
Zafrustriranost je cisto lepa beseda, naucili so me je ravno na tem faxu. Zelo socustvujem s pari, ki imajo tezave z zanositvijo, vcasih mi gre kar naj jok, ko berem te forume. Verjamem, da je tezko v tistih primerih ostati pozitiven in te tezave potem ljudje na razlicne nacine resujejo. Ce jim pomaga, naj se stresejo name, jaz ne bom prizadeta, ce pomaga njim, pa toliko bolje. Verjamem pa, da je mnogo boljsih, bolj konstruktivnih nacinov resevanja problemov. Tudi razne svetovalnice morda in psihologi.

Vsem zelim cim vec srece in da bi v Sloveniji prisli prav kmalu do Baby-boomauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Strah pred pozitivnim testom
1.8.2008 12:22:43   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: majci26

Tudi razne svetovalnice morda in psihologi.



eno takih potem lahko predlagaš tvojemu partnerju.....če se ne more sam znebiti slabega občutka glede tvojih simpatijuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu majci26)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Strah pred pozitivnim testom
1.8.2008 15:42:54   
majci26
Vsekakor! Je ze hodil k psihologu, zdaj bere eno knjigo, tako da sem vesela, da dela na temuser posted image !

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?