|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jedilnik pri 14. mesecih
3.8.2008 21:14:38   
biga
A vaši malčki jedo že vse pri tej starosti? Zanima me predvsem za tiste, katerih dojenčki so imeli alergijo na KML in je zdaj nimajo več. Ker ne vem, če mu naj dam že jagode, paradižnik, svinino, orehovo potico (oreščki), med ipd. Se še česa izogibate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jedilnik pri 14. mesecih
3.8.2008 22:25:21   
nky 23
naš na srečo ni na nič alergičen, pa že kar nekaj časa je vse, je tako kot midva, star je 14m.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jedilnik pri 14. mesecih
4.8.2008 11:33:09   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: biga

A vaši malčki jedo že vse pri tej starosti? Zanima me predvsem za tiste, katerih dojenčki so imeli alergijo na KML in je zdaj nimajo več. Ker ne vem, če mu naj dam že jagode, paradižnik, svinino, orehovo potico (oreščki), med ipd. Se še česa izogibate?


naš je star 13 mesecev in že je vse...

izogibava se oreščkov in meda.... pa svinjino le v minimalnih količinah....

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jedilnik pri 14. mesecih
4.8.2008 13:32:47   
Freycha
naš mali alergik še ne je KM, jajc (ne beljaka in ne rumenjaka), nobenega mlečnega izdelka. Ne je svinjine, nobenih oreščkov, nobene čokolade ali kakava, svežega paradižnika tudi še ni jedla, na med sploh pomislim ne, pazim pa tudi na druge sojine izdelke, ker je tudi na sojo razvila alergijo, čeprav je soja ravno za to....

Ali ima še alergijo na KM ali ne pa seveda ne vem, ker sem jo čisto izolirala od tega in bom počakala do leta in pol - dveh let, da bomo probali s prbiotičnimi jogurti.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jedilnik pri 14. mesecih
4.8.2008 13:55:07   
aprilčica07
Naš ima dobrih 15 mesecev in je že vse. HB pa ni na nič alergičenuser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?