|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali poznate katero, ki je zanosila tik pred š...
5.11.2008 16:00:39   
n@omi
Sem začela s postopkom ICSI - čakam menstruacijo in v nos si špricam Suprefact. Ja, M mi zamuja kar nekaj dni (baje, da dostim zamuja zaradi Suprefacta). Veliko razmišljam o tem, kako bi blo fanj, da sem že noseča. Poznate ve kakšen primer, ki je katera zanosila tik pred špikanjem??
Vsem želim da čimprej zagledate magični +!

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 6.11.2008 9:40:55 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali poznate koga ki....
5.11.2008 16:04:26   
ledenka
ja, poznam user posted image  resno, to se je meni zgodilo. pa še nekaj se jih potika okoli na forumu... sicer je normalno, da ti M pri Suprefactu lahko zamudi, ampak meni je po ene 4 dneh zamude bilo jasno, da to ni ravno običajna zamuda user posted image  sicer pa jemanje Suprefacta ni škodljivo za otročka, vsaj ne v teh začetnih mesecih. no, sedaj sem v 14. tednu user posted image  

sicer pa, naredi test, ko ti bo zamujala par dni, pa boš videla - možnosti sta samo dve user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu n@omi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali poznate koga ki....
5.11.2008 16:09:15   
n@omi
LEDENKA čestitam!!!! Kakšne znake si pa imela? Koliko časa sta delala na otroku?


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali poznate koga ki....
5.11.2008 16:18:24   
ledenka
znaki... kaj pa vem. nič tako posebnega, ampak nekako sem vedela, da to ni običajno pred M. recimo običajno me je špikalo samo tik predno je M prišla, tokrat pa je špikanje trajalo par dni. pa neznansko zaspana sem bila. prsi so me sicer bolele, ampak to so me običajno pred M, morda tokrat bolj močno. sicer bi to moral bit najin drugi postopek, prvi ni uspel. pri nama je spermiogram malce slabši, ampak nič pretresljivo slabega, dejansko je bila zanositev po naravni poti čisto verjetna, morda samo malo manj, kot pri popolnoma zdravem paru.

no, na naraščaju sva delala eni 2 leti načrtno.

< Sporočilo je popravil ledenka -- 5.11.2008 16:19:10 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu n@omi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali poznate koga ki....
5.11.2008 17:07:01   
n@omi
Zelo zanimivo. Verjetno sta zelo vesela, obenem pa si se izognila špikanju. Tudi pri naju je malo slabši spermigam,zato ni izključeno da ne rata tudi po naravni poti.
Lepo nosečnost ti želim!!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?