|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ja,kdaj
7.3.2005 19:13:47   
svizc
jaz čestitam vsem srečkam ki so končno zanosile in tudi vesela sem prav za vse:bravo:
čestitam vsem:bravo::bravo:
sem danes ful slabe voljeker bo kmalu eno leto odkar se trudimo v drugo:zmeden:
prej nisem tolk premisljevala zdaj skoz gledam kdaj bo
v glavnem ful se počutim bad. vem da vas veliko čaka kako premagate to neučakanost:zmeden::zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ja,kdaj
7.3.2005 19:17:00   
mujcek
saj se vsi kdaj počutimo :(, ampak nekak gre iz dneva v dan, samo ne obupat in optimistično naprej :bravo:! Saj bo čas prinesel :duda: vsem nam...
:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel:

:muca:

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ja,kdaj
7.3.2005 19:27:05   
emaa
kako premagaš ne vem, če hočeš :duda: prebrodiš vsako krizo, ki seveda pride. Zame je že 16 mesecev, kar se trudimo, pa sva še vedno sama. Točno danes eno leto od :modri:, v soboto, pa leto, ko je blo veselja konec, od takrat pa nič.
Jaz vem, da bo za nas tudi posijalo sonce, ni vrag, da ne. Jaz se tolažim s tem, da je vsaka stvar z namenom, moramo malo bolj počakati, pa bomo dobile :angel:, ki rabi vso to ljubezen, ki jo zanje šparamo.
Ko si žalostna, se zjoči, nam povej, pa boš videla, bo boljše, vsaka stvar mine, ap bo to tudi.

En šopek :rozica: zate

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ja,kdaj
7.3.2005 19:39:40   
Skye
svizc čeprav vem, da je težko, je treba iti z pokončno glavo in z polno optimizma naprej....ko boš najmanj pričakovala boš tud ti zagledala :modri::roza:

:rozica::rozica::rozica:
:rozica::rozica:
:rozica:
zate

Skye

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ja,kdaj
7.3.2005 19:47:14   
Urša76
drži se, vztrajaj, ne obupaj. in ko boš najmanj pričakovala, se bosta zasvetili dve :modri:

:pujs: good luck,
urša

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ja,kdaj
7.3.2005 20:17:44   
cmokec
:rozica: Svizc :rozica:, vsaka, ki je bila in je tukaj, gre skozi žalostne trenutke, ko si brezvoljen in čisto na tleh. Ampak ovire na poti do pikice ne pomenijo, da ne prideš na cilj.
Vsak dan si bližje tvojemu dojenčku, morda je prav jutri ta dan. :miska::angel::miska:

Vse dobro,
cmokec

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?