|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   refluks
18.8.2008 14:34:34   
pizamca
Živjo!
moja hčerkica je stara štiri mesece in pol in kakšne tri tedne mi nenormalno poliva - najprej, ko podre kupček, pa še pozneje, takrat pride ven že kar "skuta". Prej je tudi mogoče malo, vsaj ko sem jo previjala, ampak nikoli ni bilo tako hudo, kot sedaj. Ali mislite, da je kaj narobe z mojim mlekom, ali je možno, da ima tamala refluks šele sedaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: refluks
18.8.2008 15:23:07   
SpeliG
Kolikor vem se refluks ne pojavi naknadno, ali ga ima otroček ves čas ali pa ne. Se pa lahko pokaže kasneje, ja, ko otrok poje večjo količino hrane. Dokler je pojedla malo se ni videlo, ko poje več, pa udari ven. Naša je ful jedec, zato smo ga ugotovili pri enem mesecu. Tudi če ga imate, zdaj ste že toliko stari (tudi imamo aprilčico), da več ni take panike in imaš že možnost dat kakšno mlečno ali drugo kašico, kar ji bo olajšalo težave.

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: refluks
18.8.2008 15:53:16   
Tisana
Tudi pri nas je bilo tako, da najprej sploh ni polivala, potem je ful polivala, potem spet ni,... Ima pa diagnosticiran refluks. Kot si že lahko prebrala, ni nujno, da otrok z refluksom poliva oz. bruha, lahko se mu vsebina želodca vrača v požiralnik (refluks), ne pride pa pri tem tudi do polivanja. Z gosto hrano je bolje user posted image Predlagam pa, da se lotite antirefluksnih ukrepov

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu SpeliG)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...





sindarin

Preferirate lesene igrače( brez ozira na ceno)?

da (46%)

ne (54%)


Število vseh glasov: 175

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!