|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kljub menstruaciji
13.8.2008 8:21:12   
Anonimen
Punce, spet imam eno vprašanje, in sicer: ali sem lahko noseča kljub menstruaciji? Z možem se trudiva že nekaj mesecev, tudi test sem naredila in je bil negativen. Potem sem dobila user posted image  k je trajala samo pet dni. Zdaj pa že tretje jutro bruham. Ali je možno, da sem user posted image .

Pa kateri test mi iz iskušenj najbolj predlagate???? user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kljub menstruaciji
13.8.2008 8:58:27   
kajsica
Anonimna, ne vem kaj naj ti rečem. Malo težko da bi bila noseča, ker slabo ti je lahko zaradi 1001 stvari, lahko so tudi živci, lahko pa da si tudi noseča.

Poglej najbolj siguren je CB, poskusi naredit tega.

Vso srečo za naprejin naj se vama želja čimprej izpolni!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kljub menstruaciji
13.8.2008 9:25:46   
nf
Lahko si noseča. Ali te bolijo prsi oz imaš kak drug znak poleg bruhanja? Naredi test in sporoči!!

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kljub menstruaciji
13.8.2008 9:30:27   
jazzz27
Nerodna reč! Če je bil test negativen in si imela pet dni menstruacijo.....ta bo tesna!! Razlogov je lahko milijon zakaj bruhaš!!! Lahko pa je samo navidezna nosečnost....od same psihe imaš znake nosečnosti.....ne vem, po moje nisi noseča.....sta dva močna dejavnika, ki kažeta na -!

Pojdi zdravniku ali šeenkra ponovi test čez par dni!!!

Želim ti vso srečo!!!

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kljub menstruaciji
13.8.2008 9:35:36   
ursa30
kot so ti že punce povedale, pojdi v lekarno, kupi test Clearblue, ta je najbolj zanesljiv, pa srečno.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kljub menstruaciji
14.8.2008 22:47:08   
kitka1
Moja sodelavka je imela čisto navadno menstruacijo in šele kasneje je ugotovila, da je bila takrat že noseča. Verjetno ponagajajo hormončki - sluznica se zaradi kakšnega neravnovesja lušči (menstruacija), zarodek pa se je tako dobro "zasidral", da se ne pusti "odplakniti". Najbolje je, da preveriš s tesom ali krvnim testom, saj menstruacija očitno ni 100% znak, da ni nosečnosti.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kljub menstruaciji
15.8.2008 14:59:26   
Anonimen
moja mami je imela 3 mesece mestruacijo k je mene nosla

(odgovor članu kitka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?