|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
24.2.2005 15:15:47   
Pika10
Prosim to ni provukacija, tudi jaz sem imela splav in če bi prej videla tole ga ne bi šla delat. Glejte samo tiste ki imate dober želodec, sploh pa ne noseče ženske, ki z veseljem pričakujete otroka.
http://www.newgrounds.com/portal/view/178124
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
24.2.2005 15:17:42   
Pika10
Kliknite na watch this movie

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
24.2.2005 15:59:13   
Gina
Uh, nazadnje sem videla cel tak film 15 let nazaj, pa imam kar dober želodec, ampak me je spet fejst stisnilo....

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
24.2.2005 16:12:19   
Annny
To je bilo objavljeno že enkrat prej.
Tudi jaz po tem, ko sem pogledala (samo začetek) tega filma, ne bi nikoli mogla narediti splava...to mi je grozljivo.

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
24.2.2005 18:59:25   
Primoza
Še več takih stvari se da videt na strani za katero sem zvedel po nekem čudnem naključju in jo samo enkrat odprl:

http://www.****rije.com/index.php?str=cat&stran=1&id_kat=4&PHPSESSID=36025f85694f3b640bd7adc06050ba3d


V bistvu trash, ki ga gledajo samo premaknjenci. In tu ne gre za zatiskanje oči pred realnostjo, amapak za to, da se na svetu zgodi ogromno podobno krutih ali še krutejši stvari, katere je neokusno gledati na short moviejih.

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
24.2.2005 19:03:58   
Anonimen
:((:((

(odgovor članu Pika10)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
24.2.2005 23:41:29   
NENAJANI
Se ne upam gledat!!!!! Si pa lahka predstavljam po postih, da ni glih lepo!!!!!:(

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
2.3.2005 11:30:30   
žužu
ne bom gledala, me pa samo zanima o čem je film?

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
2.3.2005 11:35:21   
Mina1
Jaz kar:((:((:((, sem nehala gledati pri 9-tem tednu:((:((:((

:((Mina1

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
2.3.2005 20:42:34   
urška76
Mina1, ti nimaš kaj takih krutih stvari za gledat. Lepo cartaj tvoja mala sončka. Pa sam na lepe stvari misli.
Sem, pa jest tud hitr tole ugasnila. Drugač me bo še mora tlačila. Sreča, da nisem bila na tem (in upam, da ne bom), da bi morala delat splav.

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
3.3.2005 10:52:35   
Špela
:((
Ogabno.

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
3.3.2005 21:21:34   
Joe
Narejeno za odvračanje od splavov. Splav je včasih slab, včasih na mestu. Ne more biti dobro, če je ali 100% prepovedan ali 100% nesporen.

Preveč sprenevedanja pa je pri govorjenju o morilskih splavih. Odrasle ljudi in nekajletne otroke se pobija, izrablja za denar, pošilja v vojsko in podobno. Človek, ki se že zaveda samega sebe, je vreden veliko več kot zarodek, celo več kot novorojenček, ki bi se lahko začel zavedati. Tragično je, da preminjujemo ljudje, ki smo že živi in ki že upamo, manj pa to, da nekateri ne bodo prišli do naše stopnje (= splavljeni zarodki ali kakorkoli kontraceptirani zarodki, mrtvorojeni itn.). Dogaja se celo brezumje, ko fanatični, navadno versko goreči nasprotnik splava z bombo poruši in pobije pol bolnišnice, v kateri so ravnokar opravljali splav npr. posiljeni 14-letnici. Kdo je tu večji sovražnik življenja?!?

Če je edini kriterij MOŽNOST GOLEGA ŽIVLJENJA za pravkar spočete zarodke, potem bi morali spočeti čim več (novih) zarodkov. To bi bilo mogoče razširiti na bizarne trditve, da tisti, ki živijo vzdržno, samsko ali kako drugače, pravzaprav morijo možne zarodke. Na kratko, podrejanje ljudi načelom za vsako ceno je latentni ali odkriti totalitarizem, je nehumanost.

Zato trdno verjamem, da mora biti prvo vprašanje: Ali bo ta zarodek, ta otrok, dobil DOVOLJ LJUBEZNI in imel potešene OSNOVNE materialne potrebe.

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
4.3.2005 1:17:06   
Annny
Jaz pa mislim, da bi splav moral biti prepovedan.
Prav je, da se otroci rodijo- koliko je parov, ki si obupno želijo otroka, pa ga ne morejo imeti. Dovolj ljubezni in denarja je na svetu za vse te otroke.
Nehumanost zame je postavljati na tehtnico istočasno življenje majhnega človečka (ki se ne more braniti) in nekakšne materialne potrebe. Lepo te prosim!
Še enkrat ponavljam: na svetu je dovolj ljubezni in materialnih sredstev, zato mi ne o tem, da je splav na mestu. Nikoli in nikdar!!!

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
6.3.2005 18:28:28   
Primoza
To bo kar držalo.

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
6.3.2005 18:49:26   
Anonimen
Ali pa tudi ne povsem.

(odgovor članu Pika10)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
6.3.2005 19:16:44   
Primoza
Mislil sem tole od g. Joe-ja.

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
6.3.2005 19:43:06   
Joe
Boljše bi bilo, če bi namesto "osnovne materialne potrebe" napisal npr. "ostale osnovne potrebe poleg ljubezni". Med njih vsekakor štejem dovolj časa in moči za ukvarjanje z otrokom, zdravo družinsko/osebnostno ozračje in ostalo.

Ni dovolj, da imaš otroka rad, če živiš v nevzdržnih psiholoških/družinskih razmerah ali če moraš delati 14 ur na dan, da lahko plačaš stanarino in hrano. Vsakdo naj ob zahtevi po popolni prepovedi splava pomisli na skrajne primere - medicinske, socialne, morda še kakšne. Od tega premisleka naprej pa se lahko odloča o pogojih upravičenosti do splava, najvišji starosti zarodka itn.

Zakoni, ki ne upoštevajo upravičenih izjem, so navsezadnje nečloveški in bržkone sebi nasprotni.

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Če bi videla prej tole, ne bi nikoli šla
7.3.2005 19:33:05   
niki5
me zanima kaj je huje, splav ali zavrženi, maltretirano otroci... sploh pa se splav lahko naredi že v 5 tednu nosečnosti, ko je zarodek enak velikosti peške.. tole o prepovedi splava pa raje ne bi razglabljala, vsak primer zase je tako specifičen, da se ne da tako pavšalno o teh stvareh govoriti, predvsem pa ne nekdo, ki še ni bil pred tako odločitvijo.. za vsako stvar ki jo v življenju naredimo imamo razlog, kakšen pa je sedaj vprašanje.

(odgovor članu Pika10)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?