|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prekuhavanje vode
14.9.2008 22:33:31   
*NikoLina*
Zdravo!
Zanima me, koliko časa ste prekuhavale vodo za svoje malčke, do katerega meseca?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prekuhavanje vode
14.9.2008 22:38:11   
jajula
mi smo v konec 6.m pa še vedno prekuhavam, no je pa P rekla da ob dopolnjenem 6m ni več treba.
s cuclji in dudami si pa ne dam kej preveč opravka.

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
14.9.2008 22:58:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jajula)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prekuhavanje vode
14.9.2008 23:04:43   
jajula
ja men se tud do 6.m zdi čist razumljivo, pol se itak začne z uvajanjem GH in se črevesje začne privajat na nove stvari. jih pa poznam nekaj, ki so že prej dajali ustekleničeno vodo (npr. jana, costella naj bi ble ok)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prekuhavanje vode
14.9.2008 23:07:06   
pia2007
mi smo začele pri 10mescih pit vodo iz plastenke
pred dvema tednoma pa sem ji probala dat iz
pipe pa ji ni bilo nič ma samo za probat.
še vedno ji bom dala iz plastenke zdaj ima 11mescev.

lep pozdrav

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prekuhavanje vode
14.9.2008 23:53:11   
Naina
Do 3 mesecev. 

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prekuhavanje vode
15.9.2008 6:54:12   
mala pikica
Mi smo prekuhavali nekje do 7.meseca.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Naina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prekuhavanje vode
15.9.2008 7:35:02   
Sonnja
jaz jo še vedno prekuhavam, najprej jo prefiltriram nato prekuham in dam v kuhalnik, ko rabim sam pogrejem. Iz pipe neprekuhano mu ne bom devala, ustekleničeno ali pa baby vodo iz dm-a pa bom začela devat. cuclje pa prekuhavam, me je strah kakih spuščajčkov v ustih(soor npr.).

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prekuhavanje vode
15.9.2008 8:21:05   
barby78
Mi bomo kmalu dopolnali 6 msecev in še prekuhavamo vodo iz pipe.če pa dam ustekleničeno (to sem dala tudi že pred 3.mesecem),pa samo pogrejem.pa ni mi pomembna znamka vode,meni je tuševa ravno tako dobra kot kaka zala ali jana ipd.

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prekuhavanje vode
15.9.2008 8:42:10   
špelin@
Vodo bom prekuhavala nekako do pol leta starosti, mogoče še malo dlje. Prekuhavam navadno pitno vodovodno vodo. To isto bom tudi dajala neprekuhano, ker se mi zdi vseeno bolj kvalitetna od ustekleničenih (pardon, "uplasteničenih" user posted image ), ki ob nepravilnem skladiščenju (pa vedi, če je bila ves čas transporta in hranjenja v štacuni pravilno skladiščena?!) tudi iz plastike potegne kopico neželjenih snovi. Torej raje dam neprekuhano pitno vodovodno vodo kot tisto iz plastenk.

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prekuhavanje vode
15.9.2008 9:43:40   
Alči
Naš pa sploh ne pije vode, ampak samo moje mleko, ker baje tako dobi vso tekočino ki jo rabi( nasvet P), tako da....čepa bi jo , bi definitivno vodo iz pipe, saj smo vendar na območju pitne vode!!! Nekateri delajo paniko pa skos žlampajo flaširano vodo-zakaj že???še več svinjarije je not k pa v pitni vodovodni vodi, pa vse une raziskave pa ne vem kaj še vse...bla bla, dobr nč ne rečem če je tko k je blo na primorksem junija k je šlo neki narobe, ampak drugače pa v SLO je pitna voda in hvala bogu da je še tko....Pa tak kot je napisala Špelin@-iz plastike voda ful potegne nase, tko da dvomim da je tist ok.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prekuhavanje vode
15.9.2008 13:15:39   
BUŠICA
Naš pa sploh ne pije vode, ampak samo moje mleko, ker baje tako dobi vso tekočino ki jo rabi( nasvet P), tako da....čepa bi jo , bi definitivno vodo iz pipe, saj smo vendar na območju pitne vode!!! Nekateri delajo paniko pa skos žlampajo flaširano vodo-zakaj že???še več svinjarije je not k pa v pitni vodovodni vodi, pa vse une raziskave pa ne vem kaj še vse...bla bla, dobr nč ne rečem če je tko k je blo na primorksem junija k je šlo neki narobe, ampak drugače pa v SLO je pitna voda in hvala bogu da je še tko....Pa tak kot je napisala Špelin@-iz plastike voda ful potegne nase, tko da dvomim da je tist ok.



se strinjam-uplasteničene vode niso nič boljše.
je pa naša voda tako polna kamna, da se sprašujem, kje to vse konča-recimo v ledvicah?!!!!

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prekuhavanje vode
15.9.2008 13:21:52   
Anonimen
Moj je star 9 mesecev, še vedno prekuhavam vodo iz pipe. Včasih za kakšen sok razredčit uporabim ustekleničeno, če ravno nimam na zalogi prekuhane. najboljša je Humana, pa Radenska Naturelle, ker ima znižano vsebnost natrija. Lp

< Sporočilo je popravil decembrka -- 15.9.2008 13:22:48 >

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prekuhavanje vode
15.9.2008 13:53:20   
only_me
nekje prve 3 mesece sem mu devala vodo s pipe in sem jo tudi prekuhavala. POtem sem šla na bolj komot varianto (malce drago) in sem kupovala vodo za dojenčke (Hippovo), ki je ni potrebno prekuhavati. To sem delala do nekje 7. meseca. POtem sem prešaltala na obično ustekleničeno vodo (Oda) in je spet nisem prekuhavala. zdaj jo pa dobi direkt iz pipe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prekuhavanje vode
15.9.2008 14:38:37   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

Naš pa sploh ne pije vode, ampak samo moje mleko, ker baje tako dobi vso tekočino ki jo rabi( nasvet P), tako da....čepa bi jo , bi definitivno vodo iz pipe, saj smo vendar na območju pitne vode!!! Nekateri delajo paniko pa skos žlampajo flaširano vodo-zakaj že???še več svinjarije je not k pa v pitni vodovodni vodi, pa vse une raziskave pa ne vem kaj še vse...bla bla, dobr nč ne rečem če je tko k je blo na primorksem junija k je šlo neki narobe, ampak drugače pa v SLO je pitna voda in hvala bogu da je še tko....Pa tak kot je napisala Špelin@-iz plastike voda ful potegne nase, tko da dvomim da je tist ok.



se strinjam-uplasteničene vode niso nič boljše.
je pa naša voda tako polna kamna, da se sprašujem, kje to vse konča-recimo v ledvicah?!!!!


mi pijemo kar vodo s pipe, prefiltrirano skozi brito, da gre kamen stran. sej ne vem če škodi, mi pa grdo zgleda in "umaže" kozarce.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prekuhavanje vode
15.9.2008 15:06:21   
Intruder24
Prekuhavam mu še vodo in mu jo bom do nekje 1 leta.

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prekuhavanje vode
15.9.2008 16:39:36   
xerox
Jaz kupujem Humana vodo, pol pa pogrejem v mikrovalovki.

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prekuhavanje vode
28.9.2008 10:17:32   
botrca
Jaz mu vodo še vedno prekuhavam in jo še tudi bom verjetno do 1 leta ali pa še dlje...ni mi težko.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prekuhavanje vode
28.9.2008 11:02:39   
*NikoLina*
No, mi smo na zadnjem pregledu pri P vprašali, koliko časa je potrebno prekuhavati vodo in je odgovorila da do enega leta.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prekuhavanje vode
28.9.2008 11:22:00   
ninachow
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Vodo bom prekuhavala nekako do pol leta starosti, mogoče še malo dlje. Prekuhavam navadno pitno vodovodno vodo. To isto bom tudi dajala neprekuhano, ker se mi zdi vseeno bolj kvalitetna od ustekleničenih (pardon, "uplasteničenih" user posted image ), ki ob nepravilnem skladiščenju (pa vedi, če je bila ves čas transporta in hranjenja v štacuni pravilno skladiščena?!) tudi iz plastike potegne kopico neželjenih snovi. Torej raje dam neprekuhano pitno vodovodno vodo kot tisto iz plastenk.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?