|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj vzeti s seboj v P Celje?
25.9.2008 13:48:25   
Pikapolonca82
Pozdravljene!

Kmalu imam PDP in sem se odločla za porodnišnico Celje. Zdaj pa zanima kaj vse dobiš v porodnišnici Celje in kaj je dobro imeti s sabo za tiste tri dni? Sej je kr nekaj tem odprtih, vendar nikjer nisem zasledila, kaj pa rabiš oziroma ne rabiš v Celju, ker verjetno niso vse porodnišnice enake? Verjetno pa se tudi z leti marsikaj spreminja?!user posted image
Hvala za odgovor! 

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 25.9.2008 15:32:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAJ VZETI S SEBOJ V PORODNIŠNICO CELJE?
25.9.2008 13:53:04   
Katjusa
aprila 2006 ni blo treba met nič drugege kot zobno ščetko in psto, glavnik. Vložke, hlačke za enkratno uporabo, tekoče milo, brisače, spalne srajce..... vse smo dobili tam in vsega je blo dovolj sam najbolje bo da ti svetuje katera od mamic, ki je rodila ne dolgo anzaj, ker stvari se drastično spreminjajo....

pa lep porod in predvsem prijazne sestre na oddelku ti želimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikapolonca82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAJ VZETI S SEBOJ V PORODNIŠNICO CELJE?
25.9.2008 16:07:38   
Pikapolonca82
Hvala za odgovor! user posted image
Upam pa res, da se oglasi katera, ki je še pozneje postala mamica, ker se res verjetno zelo to spreminja!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAJ VZETI S SEBOJ V PORODNIŠNICO CELJE?
25.9.2008 19:35:44   
kaja02
pozdravljena!!!

v bolnišnico potrebuješ zobno krtačko, pasto, krtačo za lase,fajn je če maš svoje copate, ker uni tam so taki plastični, kašen par nogavic ( rado v noge zebeuser posted image ) milo imajo tam ( je  blago in primerno za uporabo po porodu), prav tako dobiš spalno stajco, vložke, hlačke, brisačko...pa veliko dobre volje in pripravljena na nepresane nočiuser posted image

želim ti lep in hiter porod ter lepo materinstvo!!!!

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Pikapolonca82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAJ VZETI S SEBOJ V PORODNIŠNICO CELJE?
25.9.2008 19:55:46   
Anonimen
ojla..pred 3 meseci sem rodila v P celje..rabiš-zobno ščetko in copate,pa kake zoknčke zdej ko je bolj mrzlo...pa nič drugega..vse tam dobiš,jst sem nosla vsega vraga pa mi je moj vse nazaj domov nesu...skor sem pol stanovanja s sabo imelauser posted image ..aja pa tuš gel sem imela svoj...vse dobiš tam,so ful prijazni,sploh zgoraj na ginek 1 (reci da hočeš tja it-moj nasvet ker je ful razlika spodaj so sestre tko-tko,zgoraj pa tko prijazne..)

aja pa srečno!!!

< Sporočilo je popravil taanikaa -- 25.9.2008 19:56:18 >

(odgovor članu kaja02)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAJ VZETI S SEBOJ V PORODNIŠNICO CELJE?
4.10.2008 21:26:32   
mavo
Pikapolonca, nič se ne obremenjuj, kje boš, tako zgoraj na ginek1 kot spodaj so fajn sestre, če boš sama v sobi je boljše, da si spodaj, ker so bližje sestre za pomoč pri dojenju, pa še tja lahko pelješ otročka, ko se greš tuširat al kaj podobnega. Jaz sem bla 10 dni not, pet na ginek 1, pa še pet po carskem rezu na spodnjem oddelku, pa nimam ene slabe izkušnje.

To je pa res, kar ti pravijo, da ne nosi nič sabo, ker tam je vsega dovolj. Jaz sem imela edino plastične japonke sabo, da sem kar z njimi stopila pod tuš, ampak še to mi je bolj prav prišlo pred porodom, ko sem čakala gor na ginek1. Po porodu sem se lahko že mal dol sklonilauser posted image  in obrisala noge.
Pa veliko sreče in čimhitrejši porod (če nisi slučajno že šlauser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAJ VZETI S SEBOJ V PORODNIŠNICO CELJE?
4.10.2008 21:29:40   
Volga
Isto kot v vsako drugo porodnišnico.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?