|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skrita stran splava
23.2.2005 3:04:41   
sabina*
uffff, a je morda katera že videla to stran?! Določeni prikazi so dejansko kruti!!

http://www.kiss.uni-lj.si/~k4fr0317/splav/index.htm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   skrita stran splava
23.2.2005 6:12:41   
Lunca1
Grozno.

(odgovor članu sabina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   skrita stran splava
23.2.2005 8:38:00   
CUKRČEK
:( :( :( :(

(odgovor članu sabina*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   skrita stran splava
23.2.2005 8:46:31   
fricka
Neumnost. Dilem o splavu ne bo nikoli ne konca ne kraja, ampak ta prikaz obravnava samo en vidik splava in to na zelo krut način. Prepričana sem, da splav ni lahkomiselno dejanje in zadnji izhod v sili za vsako žensko, razlogi pa so seveda lahko različni. Psihične posledice pa ostanejo.

(odgovor članu sabina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   skrita stran splava
23.2.2005 10:41:35   
Tina J.
Krut prikaz za še bolj kruto dejanje. Zadnji izhod v slili bi bil lahko, da daš otroka v posvojitev, ne pa da ga daš ubiti.

(odgovor članu sabina*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   skrita stran splava
23.2.2005 11:00:03   
KIRA
jaz sem načeloma proti splavu ( ker je zame nesmisel ubit nedolžnega otroka, ki ne more nič zato da je na poti. po mojem bi vsak, ki lahko seksa, tud ahko stopil v trgovno po kondome. vedno je pa opcija posvojitev in še tu ima mati moćnost, da se v določenem času premisli ali pa čez leta otrok poišče prave starše. to ni dokončo. ubit mlado nedolžno življenje jepa dokončno, tu ni več poti nazaj,
razen 2 izjem: bolezen matere ali otroka, da ne bosta živela s kakimi posledicami človeka nevredno življenje
druga izjema pa je posilstvo, tudi v tem primeru bi mati in otrok utrpela hujše psihične bolečine itd. če bi se otrok rodil, kot pa če ne.

strani sem preletela na hitro, filmov pa ne bom gledala, ker se mi taki posnetki upirajo. sploh sedaj, ko sem nosečka in bi lahko to škodovalo moji bebici - taki vtisi, ki vplivajo na psihično počutje mamice.

(odgovor članu sabina*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   skrita stran splava
23.2.2005 14:46:42   
Urša76
ajoj, spet sem na istem mestu k decembra...(ss)
:((:(

nimam komentarja... na najdem besed...

(odgovor članu sabina*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   skrita stran splava
23.2.2005 14:53:21   
saba
filmček je grozeeeeeeeeeennnnn

joj kako mi je žal da sem ga odprla:((:((:((:((:((

zdaj bom pa sigurno mela grde sanje

(odgovor članu sabina*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   skrita stran splava
24.2.2005 1:07:25   
Annny
:((

(odgovor članu sabina*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   skrita stran splava
24.2.2005 17:05:48   
Pika10
Mene pa zanima kako imajo zdravniki srce da to naredijo iz otročka, saj so se le šolali da rešujejo življenja in ne da jih pobijajo.

(odgovor članu sabina*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   skrita stran splava
24.2.2005 18:12:18   
Annny
Zame je to umor- tudi jaz ne razumem zdravnikov, kako lahko naredijo kaj takega!!!!:((:((:((

(odgovor članu sabina*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   skrita stran splava
9.3.2005 11:19:01   
pupika
Jaz pa mislim, da zdravniki niso nič krivi, kajti oni verjetno to opravljajo z težkim srcem, oni so samo tisti ki morajo to narest in se mi zelo smilijo. Za splav pa je kriva vsaka punca ki se odloči zanj.Dobro ne morem obsojati te punce, ker ne vem kako bi jaz ravnala na njihovem mestu, če bi zanosila pri 16 letih. Samo je pa danes že toliko zaščite in vsaka lahko nekaj stori zase in za to da ne bo nikoli občutila te bolečine. Jaz sem morala it na čiščenje, ker ni bilo vidnega ploda in mi je bilo res grozno, ker sem se tako zelo veselila te male pikice v sebi, potem pa kot strela z jasnega vsega veselega je bilo v trenutku konec.

(odgovor članu sabina*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   skrita stran splava
12.3.2005 15:44:24   
Anonimen
Kaj pa hipokratova zaprisega zdravnika?

(odgovor članu sabina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?