|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče sadja
28.6.2008 14:47:45   
lenika
Naš dvoletnik noče nobenega sadja v nobeni obliki. Kaj lahko naredim? Noče samega, v kosu, narezanega, če naredim iz njega različne oblike, noče spasiranega,... Spasirala sem mu ga tudi že in pomešala med sladoled, pa je po eni žlički ugotovil in pljuval ven. Noče ga s sladkorjem niti s smetano,...

Ne vem več, kaj naj naredim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče sadja
28.6.2008 15:46:47   
lex
mi smo imeli v vrtcu fanta, ki ni jedel ne frutka, sadja v nobeni obliki niti marmelade ne. Pa je čisto zdrav fant.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noče sadja
28.6.2008 16:03:59   
Vrtnica79
Saj ga bo minilo, enkrat....................




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noče sadja
28.6.2008 21:43:00   
Naja30
Eni ne marajo mleka, eni ne marajo zelenjave, eni pa ne marajo sadja. Kaj bi naredila, ne vem. Verjetno ga bo kdaj kasneje začel jesti sam od sebe.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noče sadja
28.6.2008 22:17:49   
dix
mi imamo enega takega pa bo letos šel v šolo. Pa se nobeden več ne sekira, smo se nehali že pred  kakimi 2 leti sekirat. Manjka mu nič ne, tako da ni panike.

Sadje in zelenjava (razen z redkimi izjemami) so njemu neznanka.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noče sadja
29.6.2008 13:39:08   
lenika
Aja, popije edino sok iz sokovnika narejen, pa še to tako po požirkih, recimo 1dcl na dan.

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noče sadja
29.6.2008 13:52:55   
Nončika
Mi imamo pa pupo, ki bi živela od sadja. seveda samo sveže sadje, vloženega sadja na mara.

za spremembo pa ni marala mleka-niti 1dcl do nekje 2l starosti. še zdaj ne pije mleka, ona pije kavico.

cs.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noče sadja
14.7.2008 22:47:59   
janca
Tudi pri nas smo na istem. Nobenega sadja, mleka in mlečnih izdelkov. Se sploh ne sekiram, zato pa je več zelenjave.  Kakšen sok, sadni, pa vsake tok časa spije. Je pač tko, eni več sadja drugi več zelenjave. Ne se sekirat, če je zdrav.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noče sadja
18.7.2008 9:03:02   
NATAŠI
naš tud noče sadja.. .zdaj počasi je začel jesti  vsaj jabolko ... mislim da bo čas prinesel (ali pa tudi ne) .. saj so še druge oblike da pride do svojih vitaminčkov user posted image

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noče sadja
22.7.2008 14:12:54   
bini
a potem da ni sam naša taka user posted image
včasih me ljudje tako čudno buljijo, ko se mala ne dotakne ničesar oz. kar beži od sadja... kot da sem ji jaz to privzgojila... user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Noče sadja
23.7.2008 9:14:36   
lenika
Bini, a še vedno pri štirih letih? Jaz upam, da se bo pri nas to kaj prej uredilo.user posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Noče sadja
11.11.2008 16:55:53   
bačko
Lenika tudi naša noče nobenega sadja.Zadnjič mi jo je celo ratalo prepričati da je vsaj dva griza banane naredila.Strara je 16 mesecev.Ampak sem si zadnjič rekla da je pač ne bom silila in bom malo počakala.Slej kot prej bo sigurno kako sadje pojedla.Vsaj sadne kašice mi poje.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Noče sadja
11.11.2008 22:02:53   
picola1
Jah...tako je...eni pač res ne marajo, kaj češ. Glavno, da je kri ok. Drugače bi ji pa jst namesto tega dala kak vitaminski sirup (čebelica maja se mi zdi, da je kar naraven).
Imam pa eno sosedo pri nas, ki je kar precej razvajena in ona pač ne je ne sadja, ne zelenjave (pa še ostaih stvari en kup) in ko jo kdo vpraša, če bi jedla jabolko ali kaj, starša(če sta zraven) takoj pohitita: Naša pa tega ne je... Tamala sploh nima cajta rečt ne...Tako da po moje je pri nekaterih nekaj krivde tudi pri starših (ne povsod, ne me narobe razumet).

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?