|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bombažne plenice v jaslih?
10.3.2005 10:44:04   
marjetam
Se lahko uporabljajo bombažne plenice v jaslih?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bombažne plenice v jaslih?
10.3.2005 11:05:52   
darjatimci
Kot jaz vem ne,saj jih ne nosiš ti v vrtec,saj so vračunane v ceno oskrbe.

(odgovor članu marjetam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bombažne plenice v jaslih?
10.3.2005 12:23:19   
viv_
Odvisno od vrtca.

Pri nas v Kranju nosimo v vrtec svoje plenice in niso vračunane v ceno. Glede na to, da lahko prineseš, če želiš, svoje robčke (sicer jih umivajo in mažejo s hladilnim) ali pa svojo kremo (če uporabljaš kaj drugega kot hladilno) se da verjetno tudi dogovoriti za bombažne plenice. Ampak boš pa verjetno dobila neoprane za domov...

(odgovor članu marjetam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bombažne plenice v jaslih?
10.3.2005 12:23:21   
viv_
Odvisno od vrtca.

Pri nas v Kranju nosimo v vrtec svoje plenice in niso vračunane v ceno. Glede na to, da lahko prineseš, če želiš, svoje robčke (sicer jih umivajo in mažejo s hladilnim) ali pa svojo kremo (če uporabljaš kaj drugega kot hladilno) se da verjetno tudi dogovoriti za bombažne plenice. Ampak boš pa verjetno dobila neoprane za domov...

(odgovor članu marjetam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bombažne plenice v jaslih?
10.3.2005 17:43:45   
* Binchy
Pri nas v vrtcu starši prinesejo plenice s sabo, ampak samo 1 na dan ( za takrat ko se zbudijo),(za enkratno uporabo). Ostale plenice pa dobijo v vrtcu, ker so že uštete v ceno, ki jo plačaš za vrtec.
Lahko pa da ni povsod tako:).

Lp :nosecka: in :duda: 31t 6/7

(odgovor članu marjetam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bombažne plenice v jaslih?
10.3.2005 22:22:25   
borovnička
Sama sem delala 5 let med malčki in po svojih izkušnjah ti lahko povem, da je v praksi bolj težka ta z bombažnimi pleničkami. 14 malih bučk, ki jih je treba previt najmanj 3x v času varstva in samo 2 tovarišici, je res težko izvedljivo. Pleničke za enkratno uporabo pa so zelo praktične in omogočajo zelo hitro previjanje.

Če pa bi imela izrecno željo, da tvojega malčka previjajo z bombažnimi, pa mislim, da bi ti lahko ugodili, čeprav bi jim malce otežila delo. Sicer pa beseda ni konj.

Lep pozdravček :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu marjetam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Bombažne plenice v jaslih?
11.3.2005 14:34:18   
Seven*
Borovnicka. Saj vcasih so pa bile samo te plenicke. Pa zdaj ko obstajajo krojene bombazne plenicke (Racman, Storklja) res ne vidim nobene razlike, zakaj se ne bi moglo previjat v te, ce mamica zeli. Je vseeno, ce das pokakano ali polulano v vrecko in potem mamici ali pa jo vrzes stran. Postopek previjanja je pa tako ali tako enak.. Pa se tako je, da obstaja kar nekaj otrok, ki plenicke za enkratno uporabo ne prenasa in imajo vnetja ritke..

(odgovor članu marjetam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Bombažne plenice v jaslih?
11.3.2005 15:05:59   
marjetam
Uau kakšen odziv. Hvala za izkušnje. Se bomo poiskusili zmeniti, da jih bodo uporabljali. Kaj bistveno več dela pri previjanju ni, le to da moraš obleči še prekrivne hlačke. Menda je za fante še kar pomembno v kakšne plenice jih oblačiš, zaradi potomstva mislim. Ene študije so pokazale, da je temperatura v plenicah za enkratno uporabo povprečno 1 st. višja kot v bombažnih(a je to res res pa ne vem) kar lahko vpliva na zmanjšano plodnost. Sicer so pa bombažne super, ker ni nič odpadkov.
Lep pozdrav

(odgovor članu marjetam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Bombažne plenice v jaslih?
11.3.2005 15:12:21   
Seven*
marjetam, se popolnoma strinjam s tabo. Zal sem tako utrujena, da mi je se pranje prevelika poraba energije.. :((:(( Drugace sem pa kar nekaj mesecev uporabljala bombazne plenicke..

(odgovor članu marjetam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Bombažne plenice v jaslih?
11.3.2005 15:33:19   
marjetam
Meni zaenkrat še gre, res pa je da smo zracionalizirali pranje in likanje. Likamo le kar je nujno. No bomo videli, kako bo šlo naprej.
LPM

(odgovor članu marjetam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Bombažne plenice v jaslih?
11.3.2005 21:50:18   
borovnička
Seven, no jest sem sam svoje izkušnje povedala. Nismo imel niti enega primera z bombažnimi, tako da niti vem ne kakšne so tiste ta moderne bombažne pleničke.:zmeden:

Če je tko, kukr ti praviš, pol pa res ne bo problem. Sej se da vse zmenit.:bravo::bravo:

Jest sem mislna še na une, k so včas mene previjal :)-:)-:)-:)- nimam še svojih otrok, pa ne vem :ups:

(odgovor članu marjetam)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?