|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Wohlmann metoda - izkušnje???
29.7.2008 9:17:42   
Anonimen
Kako ste danes tisti, ki ste se zdravili po tej metodi???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Wohlmann metoda - izkušnje???
29.7.2008 14:28:38   
Sonrisa
Moj skoraj 8-mesečnik je zdaj 2 meseca po terapiji in jaz lahko jem vse brez problema. Alergičen je pa bil na mleko, jajca, pšenico, sladkor in pršico. Vsega tega sem se jaz strogo izogibala 2 meseca, ker je bil samo dojen.

Meni je bilo v redu, tudi moj mož, ki je bil (in je še) velik skeptik, kar se alternativcev tiče, je priznal, da stvar deluje.  user posted image  Smo imeli pa 2,5 terapiji.

Torej, pri nas je delovalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Wohlmann metoda - izkušnje???
29.7.2008 16:39:36   
rumenasoncnica
Kakšna pa je ta metoda, kako izgleda zdravljenje? In cena?

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Wohlmann metoda - izkušnje???
29.7.2008 23:12:35   
Sonrisa
Tukaj je napisano o terapiji, drugače pa malce preleti po njihovi strani. Edino cene se mi zdi, da ni nikjer napisane. user posted image  

Drugače pa za testiranje plačaš 50 evrov, ena terapija (70 minut) pa stane 150 evrov. Otrokom pa delajo polovičke (po 35 minut).

Jah, je kar drag špas, ampak če pomaga, pa toliko bolje. user posted image

(odgovor članu rumenasoncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Wohlmann metoda - izkušnje???
30.7.2008 6:54:26   
trdozimc
Ne kar drag špas, meni se je to zdelo čisto navadno skubljenje!

.... Pa nismo z denarjem ravno na robu preživetja. Nam je bilo po testiranju (ki, mimogrede, zgleda za lase privlečeno - zeeeeloooo blago rečeno) dodeljenih 14 terapij, potem si znate zračunat. Če bi bilo z našim malim res hudo, bi pač tudi to poskusili, ampak ker ni bilo in ker je moj čisto znorel (kako mora on delat za tak denar), smo se odločili, da počakamo vsaj dokler ne bo star 1,5 leta. To se je izkazalo za pametno, ker je danes user posted image  praktično brez znakov alergije.

Drugače je pa akupresura priznana ''alternativna'' metoda zdravljenja.

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Wohlmann metoda - izkušnje???
23.9.2008 9:18:31   
Anonimen
Še kdo kaj na to temo? Dajmo se malo potrudit.

(odgovor članu trdozimc)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Wohlmann metoda - izkušnje???
23.9.2008 9:27:31   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
Še kdo kaj na to temo? Dajmo se malo potrudit.

Klikaj in beri, izkušenj malo morje: KLIK

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Wohlmann metoda - izkušnje???
23.9.2008 9:30:13   
Anonimen
Zahvaljujem.

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?