|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   crknla bom od smeha
18.9.2008 20:55:46   
Šaki
evo ker pač mam čas in ni nič kaj dobrega na tv.sm preklopla na pop i ngledam tole oddajo o volitvah.
skors sm s stola dol padla.tale peče je pa res notr paduuser posted image
ma kok so eni primerki,no..aja pa obvezno oglasi vsakih 10 min tko kot je jelinčič rekuuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 20:58:13   
Anonimen
Jaz pa še zmer ne vem kerga klinca naj volimuser posted image user posted image

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 20:59:33   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz pa še zmer ne vem kerga klinca naj volimuser posted image user posted image


ja sj jz tud ne...oz.se ne morem odličit.in zdj gledam tole če mi bo kj šteknlo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:02:33   
Kerensa*
Jaz bom volila Jelinčiča... se strinjam z njim v vsem, razen v zvezi s Hrvati... ampak bomo že. user posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:03:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz bom volila Jelinčiča... se strinjam z njim v vsem, razen v zvezi s Hrvati... ampak bomo že. user posted image


Rajš kaktus naskočm k njega volim.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:03:46   
tanjusi
ja če ne bojo počasi že te volitve bom še počasi sanjala o teh politikih, ki jih lahko vsak dan občudujem na plakatih ko se peljem v službo, pa kamorkoli preklopiš na tv -volitve pa ti user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:04:05   
Kerensa*
Čisto v redu je... samo tisto o Hrvatih je malo bedno... ampak svojega Hrvata bom doma že sama porihtala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:04:46   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz bom volila Jelinčiča... se strinjam z njim v vsem, razen v zvezi s Hrvati... ampak bomo že. user posted image


Rajš kaktus naskočm k njega volim




-----------------------
Auuuuuuuuuuč user posted image ...

user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 18.9.2008 21:07:09 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:05:36   
Kerensa*
Kaj je, Flavr?... a te spet tisto je*e (tisto, kar sem rekla, da se bom vsakič spomnila, ko bom kaj od tebe prebrala)? user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:08:11   
sttj
Tudi jaz to spremljam,malo je že res vse skupaj smešno,tudi jaz sem za Jelinčiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:08:35   
Rožica I
Ne, Kerensa, zdaj me j_ _ _ citiranje user posted image ! Ampak mi je ratalo popravit user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:09:31   
Kerensa*
Že res, da je Plemeniti za marsikoga nacionalist, ampak sam bi sebe najbrž označil kakor domoljuba user posted image ... pa saj so Hrvati isti... imam enega doma... moj mož tudi pravi, da ni ustaša, ampak domoljub... pa kaj a naj se do penzije z njim pregovarjam, kaj je in kaj ni? user posted image

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:10:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Ne, Kerensa, zdaj me j_ _ _ citiranje user posted image !

Dokler te nekaj oz. nekdo je*e, je vse OK... oglasi se, ko te ne bo nič oz. nihče... takrat bo pa RES kriza. user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:11:16   
Tinky
Jaz bom tudi Jelinčiča volila....ker...v bistvu....je najboljši user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:12:13   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Ne, Kerensa, zdaj me j_ _ _ citiranje user posted image !

Dokler te nekaj oz. nekdo je*e, je vse OK... oglasi se, ko te ne bo nič oz. nihče... takrat bo pa RES kriza. user posted image

------------------------
Tokrat bom, za spremembo user posted image , modro molčala user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:13:54   
Kerensa*
Tip 'ma jajca... in gobec... da pove, kar misl'... pa tud', če se drugi ne strinjajo z njim... ni ritoliznik in je*iveter... in to mu štejem k't vel'k plus... kakšno slabo stran 'ma pa vsak... njegova so pač Hrvati... izginili pa nikoli ne bodo, tako, da je čisto vseeno, če je on proti njim... pa kdo bodo v EU, tudi ne bo mogel kaj veliko. user posted image

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:14:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Že res, da je Plemeniti za marsikoga nacionalist, ampak sam bi sebe najbrž označil kakor domoljuba user posted image ... pa saj so Hrvati isti... imam enega doma... moj mož tudi pravi, da ni ustaša, ampak domoljub... pa kaj a naj se do penzije z njim pregovarjam, kaj je in kaj ni? user posted image


To da je nacionalist je še njegova najmanjša mana.
Mene bolj moti da je nadut prepotenten lažnjivi kriminalc in pijanec obseden z orožjem.

Ima pa eno fajn(zanj) lastnost. Zna vedno tako povedat, na taprave strunce da raja nasede. Se opravičujem če sm kero užalilauser posted image
Pizdit čez folk, klet, pit, žalit....znam tud jaz. Volte meneuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:16:35   
Kerensa*
Pijanec?... hja, popije najbrž točno toliko, kolikor popije povprečni Slovenec - samo s to razliko, da tega ne skriva. user posted image

Kriminalec?... možno, ampak kdo v politiki pa ni? user posted image

Lažnivec?... mi lažemo zastonj, da pa potem za njegove vsote ne bi? user posted image

Obseden z orožjem?... na RR ste pa z vozički, brisačami in podobnim... so what? user posted image

Še dodaten plus zanj (z moje strani)... kadilec je. user posted image

Fu*ck, koliko je ura... jaz moram na šiht! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:16:51   
Rožica I
Karin, Karin; Karin user posted image user posted image user posted image ! Katera stranka si?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:20:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Tip 'ma jajca al pa je sam nezmožen na kulturen civiliziran način nekomu povedat da nima prav, kakor gledaš... in gobec spet nekultura, pa ven metanje, pumpanje lastnega ega... da pove, kar misl' ja, pred vsakimi volitvami neki druzgauser posted image ... pa tud', če se drugi ne strinjajo z njim saj ne da se ne strinjajo, če se glih ne pizdiš še ne pomen da se s kom ne strinjaš... ni ritoliznik in je*iveter za uscatuser posted image ....on je en večjih jebivetrov v politiki, ga ta veter kar premetava...mal levo k tam neki zavoha k sledni pes....mal desno k spet tam neki zavoha....... in to mu štejem k't vel'k plus majčken se s zgodovino seznaniuser posted image ... kakšno slabo stran 'ma pa vsak res je, sam on jih ma večuser posted image ... njegova so pač Hrvati ja, 15 let nazaj so bili vsi južnjaki, k jih je gnal nazaj iz kjer so pršli, pol so bli....mah....... izginili pa nikoli ne bodo, tako, da je čisto vseeno, če je on proti njim če bi bilo po njegovo bi marsikdo izginil, al pa mogoč kkšn že je... pa kdo bodo v EU, tudi ne bo mogel kaj veliko.kot predsednik vlade lahko naredi ogromno-****rijo seveda....druzga itak ne zna. Sam še tega se nam manjka da nas en pijanc nekulturen zastopa v svetu jauser posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:24:05   
ElaM
Ma, jest še tud ne vem katerega naj volim, vem pa katerega definitivno ne bom.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:24:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pijanec?... hja, popije najbrž točno toliko, kolikor popije povprečni Slovenec - samo s to razliko, da tega ne skriva. user posted image
Ja....ta povprečen pijanec se pol še lepo po cesti fura, svojo pijansko rit.....v svojem fancy audiju.....nekak si nebi odpustila da volim nekoga k je vozeče orožje za vse na cesti, tudi otrokeuser posted image

Kriminalec?... možno, ampak kdo v politiki pa ni? user posted image
No ja....

Lažnivec?... mi lažemo zastonj, da pa potem za njegove vsote ne bi? user posted image
Odvisno o čem lažeš. On laže sam sebiuser posted image

Obseden z orožjem?... na RR ste pa z vozički, brisačami in podobnim... so what? user posted image
Še resno nism zasledila da bi kdo koga z vozičkom al pa brisačo ubiluser posted image ....očitno morem več časopise bratuser posted image

Še dodaten plus zanj (z moje strani)... kadilec je. user posted image
Z moje pa minus. Sploh ker kadi pred otroki. Labilen človk, ki se ne zmore odpovedat svojim navadam. Meni....k nočem vodit države, je to oproščenouser posted image , nekomu k jo hoče pač ne

Fu*ck, koliko je ura... jaz moram na šiht! user posted image
Pazi da te kkšn pijanc na cesti  ne zbijeuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:26:27   
Anonimen
Jaz imam pa po dolgem casu spet FULL gusta it volit.
Recimo ravno toliko kot it na prvi (moj) referendum o samostojni Sloveniji.

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:26:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Ma, jest še tud ne vem katerega naj volim, vem pa katerega definitivno ne bom.user posted image


Jaz pa vem tri k jih ne bom, oz. petuser posted image ....mater, res ne vemuser posted image , vem sam da tri zihr ne bomuser posted image

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: crknla bom od smeha
18.9.2008 21:27:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Jaz imam pa po dolgem casu spet FULL gusta it volit.
Recimo ravno toliko kot it na prvi (moj) referendum o samostojni Sloveniji.


Jaz ga pa prvič nimamuser posted image

Daj povej kaj te je tolk navdušilo...mogoč bo še meneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?