|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Joj, kako sem nestrpna...
23.10.2008 9:39:10   
nebo
Pozdravček,

moram se malo izpisat, ker sem tako nestrpna...torej 5.10. sem imela zadnjo menstruacijo in ker jo imam zelo neredno od 21 pa do 25 dni, enkrat celo na 32 dni, si nekako ne morem izračunat kdaj imam ovulacijo...zato se pač spravimo skupaj takrat...joj saj ne vem...skratka kaj menite...zadnjih 10 dni me tako špika po jajčnikih in neprestano imam občutek, da bo zdaj zdaj dobila menstruacijo, ampak to bi morala dobiti komaj nekje konec meseca...uffff

Saj sploh ne vem kaj sem vam želela napisat, ampak kaj menite ve??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Joj, kako sem nestrpna...
23.10.2008 9:41:10   
Athina
Niti jst ne vem, kaj si hotla napisat, ampak te razumem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Recept za take stvari je čakanje ... user posted image ... ki pa ga nobena od nas ne mara prav preveč, ampak druge ni ...
Držim pesti, da bo user posted image user posted image ...

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Joj, kako sem nestrpna...
23.10.2008 9:45:13   
nebo
Ma ja hotela sem napisat, če je imela, katera podobne težave, da jo je po ovulaciji torej ob vngezditvi špikalo v jajčnikih in če je imela podoben občutek, da bo vsak čas dobila M??

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Joj, kako sem nestrpna...
23.10.2008 10:10:50   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Ma ja hotela sem napisat, če je imela, katera podobne težave, da jo je po ovulaciji torej ob vngezditvi špikalo v jajčnikih in če je imela podoben občutek, da bo vsak čas dobila M??


Verjetno vsaka druga. user posted image
Jaz sem imela, ja. Še kakšen mesec po tem, ko sem zanosila, se mi je zdelo, da se bo vsak čas ulila M.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Joj, kako sem nestrpna...
23.10.2008 10:11:13   
tihoupanje
Hej...jaz imam podobno situacijo...

M bi mogla dobiti 1.11. ali kasneje....vendar me že par dni vse nekam boli,kot da bo M prišla vsak čas..user posted image ...

Poskušam se zamotiti s delom....Ni druge, kot čakat....

Bolijo me joške, preveč sem lačna, imam včasih krče v trebuhu.....

Čakat....čakat...čakat....

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Joj, kako sem nestrpna...
23.10.2008 10:49:51   
nebo
...in kaj bova naredili...čakali, mene je, da bi že kar danes naredila test....))))
No, prsa me ne bolijo, me črviči.....lačna pa sem itak že vse življenje...))



(odgovor članu tihoupanje)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Joj, kako sem nestrpna...
23.10.2008 10:52:43   
tassika
Jaz sem bila tudi nestrpna in sem delala tes 1 teden pred pričakovani M in rezulata je bil itak ogromni -, potem sem šla na dopust in tam v drogerijah gledala testke ampak sem rekla, da ne bom in potem sem prišla nazaj 2 dni po pričakovani M in sem naredila test in zagledala močni user posted image . Sicer je potem prišlo do SS ampak upam na boljše čase.
Vglavnem hotla sem povedat, da tudi če imaš zdajle vse znamke ti bo test težko pokazal in preostane ti samo mučno čakanje. Držim pa pesti da konec meseca sporočiš da si srečka user posted image .

lp

(odgovor članu tihoupanje)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Joj, kako sem nestrpna...
23.10.2008 11:01:15   
rija
tako psihiranje ne vodi nikamor.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?