|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pohvala porodnišnici Trbovlje
23.9.2008 14:11:07   
bebi
Pozdravljene!
Pohvalila bi porodnišnico v Trbovljah oziroma dr. Jurco in babico Martino, ki sta bila pristona pri mojem porodu. user posted image  user posted image  user posted image  Res sta oba odlična: prijazna, strokovna, natančna, skratka najboljša. Res se maksimalno potrudita, da naredita kar je najboljše za mamico in za otroka.

S tako ekipo in tak porod bi lahko imela desetkrat - brez šivov.

Srečno user posted image  

_____________________________

2006
2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pohvala porodnišnici Trbovlje
23.9.2008 20:18:53   
Netopirčy81
Tut pr men je bil ta dr. Jurca - res je bil super!!!(takrat je dežural na Jesenicah)

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pohvala porodnišnici Trbovlje
3.10.2008 21:55:55   
julči
tud js sem mela Jurco user posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pohvala porodnišnici Trbovlje
23.10.2008 23:12:46   
madasa
Tudi jaz sem imela dr. Jurco in bi ga zelo pohvalila , saj je res zdravnik ki mu ni para. Seeda tudi baice insestre v porodnišnici Trbovlje.

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?