|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lastnice maxy cosi jajčke - Rabim pomoč
22.10.2008 20:01:54   
nutela
Punce pomagajte mi prosimuser posted image ,

imamo to jajčko, novo kupljeno. Sem jo probala montirat v avto na zadnje sedeže, ker imam spredaj air bag. Zadaj sem ga namontirala v kontra smeri vožnje. Jaz ne vem ali je to možno, ampak jaz sem se 15 min mučila, da sem pas za zapenjanje nategnila tako, kot je na sliki v navodilih. Kot da imam prekratek pas. Ne vem, ampak meni se zdi, da spredaj na jajčki, kjer mora pas potekati otroka komaj stlačim noter (bog ne daj, da bi ga imela ful zimsko oblečenega). Kje pa imam pol možnost, da če zaspi kao jajčko namontiram na voziček, če pa sem rabila 15 min za montažo. Sploh pa ne vem ali lahko vozim samo to jajčko ali bi mogla imeti easy base podstavek. Imam pa mazdo 6. Ali je easy base samo na klik varianto brez prepletanja pasov? Ne bi rada kupovala še to (100 EUR), če ni potrebno, ker jajčko res hitro preraste otrok. Se mi pa ne zdi neki ful fiksna ta jajčka. Ne vam zakaj maxy-cosi nima orng podstavkov kot npr. peg perego, chicco ipd.?????

Pričakujem vaše odgovore user posted image

< Sporočilo je popravil shorty -- 23.10.2008 9:27:22 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LASTNICE MAXY COSI JAJČKE - RABIM POMOČ
22.10.2008 20:13:33   
evi28
A si najprej namontirala jajčko pa šele potem dala otročeka not? V tem primeru res gre na tesno. Doma daš otroka v jajčko, ga privežeš z pasovoma, ki sta na jajčku, nato ga tako neseš v avto in jajčko pripneš z pasom, ki je v avtu. Je pa res, da imajo nekateri avti krajše pasove, da gre jedva zapet.

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: LASTNICE MAXY COSI JAJČKE - RABIM POMOČ
22.10.2008 20:16:24   
evi28
Aja, kar se pa tiče easy basea, pa ne vem, ker ga nisem uporabljala, je šlo brez čisto OK, pa tud stabilen jajček se mi je zdel zadosti.

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: LASTNICE MAXY COSI JAJČKE - RABIM POMOČ
22.10.2008 20:16:59   
skuštrana
Mogoče imaš res prekratke pasove. V tem primeru se dokupi podaljšek.




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LASTNICE MAXY COSI JAJČKE - RABIM POMOČ
22.10.2008 20:38:59   
inesc
Tud jaz imam v Cliotu probleme z zapenjanjem jajčke. Je tudi krajši pas, vendar se sčasoma navadiš in gre hitreje in spretneje. Mislim, da easy base ne rabiš kupovat.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: LASTNICE MAXY COSI JAJČKE - RABIM POMOČ
22.10.2008 21:08:03   
Pikapolonica_
Jajčka se uporablja do otrokovih 13kg oziroma vsaj do 9meseca starosti, in MAxi Cosi jajčke otrok ne preraste kar mimogrede.
Če si se res namučila glede pritrjevanja pasov, pa ti predlagam easy base.



(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: LASTNICE MAXY COSI JAJČKE - RABIM POMOČ
22.10.2008 21:11:24   
Naja31
Mogoče so res pasovi prekratki.

V moževem avtu ne morem dati lupince na sprednjisedež,ker pas ne pride okrog.
Tudi če bi imela lupincos podstavkom,ti to ne bi nič pomagalo, ker mora pas vseeno okrog lupince.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: LASTNICE MAXY COSI JAJČKE - RABIM POMOČ
22.10.2008 21:12:36   
Naja31
ker jajčko res hitro preraste otrok.


Ni nujno. Je do 13 kg.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: LASTNICE MAXY COSI JAJČKE - RABIM POMOČ
23.10.2008 9:23:21   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Tudi če bi imela lupincos podstavkom,ti to ne bi nič pomagalo, ker mora pas vseeno okrog lupince.


To ne bo popolnoma držalo saj pas ne gre okoli lupinice pač pa samo skozi podstavek.

Jaz sem imela maxi cosi z easy base podstavkom do njenega 14 meseca - zagotovo najbolj varen način prevažanja otročka.

Aja pa še to pri Mazdi 6 se zagotovo da izkolpiti air bag spredaj.  

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?