|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   crpanje-vprasanje
10.11.2008 21:38:39   
pikicai
mam eno hecno vprasanje.....mleko si ze 2 mesca crpam pa sem sele pred enim tednom ugotovila tole....ko si nacrpam mleko in pravzaprav ze mislim da sm koncala s črpanjem ,počakam še kakih pet minut in črpam v prazno, nato pa priteče še mleko.....a je to že preveč nasilo črpanje al je prav da tko prazem pa čakam da priteče druga runda :)user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: crpanje-vprasanje
10.11.2008 21:48:50   
lotty4
Mleko se dela sproti in večkrat boš ponavljala črpanje več se ti ga bo delalo. Če želiš več mleka, potem ne črpaj v prazno ampak takoj ko začneš črpati v prazno odstaviš črpalko in se lotiš druge dojke, ko se tam ustavi greš spat na prejšnjo, in to ponavljaš, dojki daš vedeti da hočeš še mleka. Kadar pa črpaš v prazno nima več učinka. To si lahko prebereš tudi na med.over.net - dojenje

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: crpanje-vprasanje
10.11.2008 21:55:35   
Petraa
Dojka nikoli ni prazna!!
In ni niti merilo da mleka več ni.

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: crpanje-vprasanje
10.11.2008 21:58:17   
pikicai
ja ampak včasih po 5 min priteče še 100 mluser posted image tolk se pa ne nardi sproti

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: crpanje-vprasanje
10.11.2008 22:26:23   
suprmedo
pozdravljena
jaz si mleko črpam že od samega začetka to pomeni 4 mesece in pol. ja ko mleko iz ene dojke neha teči preidi na drugo. predvideno je da iz ene dojke črpaš nekje 5 minut in greš na drugo. ko na drugi končaš se vrneš na prvo in to ponavljaš tako dolgo dokler ne vidiš da so dojke prazne.verjemi to je preverjeno vsaj pri meni deluje. tudi otrok nekaj časa vleče v prazno in s tem spodbuja nastanek mleka stimulira dojko.


(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: crpanje-vprasanje
11.11.2008 8:15:01   
sanosan
Po mojih izkušnjah, ti lahko rečem, da je to drugi naval mleka. Prvi je takoj na začetku, ko ali začne otrok sesat ali pa začneš črpat, drugi pa je proti koncu, ko začne teči bolj kalorično mleko. Če črpaš za to, da nahraniš otroka, je smiselno, da delaš tako kot delaš. Jaz sem sicer črpala samo kakšen teden, je pa isto če se otrok doji. Moja dva sta se oz. ena se še doji tako, da si po prvem navalu malo oddahne in vleče v prazno oz. tako, da ne stimulira preveč, potem pa spet začne vlečt tako, da se sproži drugi naval.

(odgovor članu suprmedo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?