|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pojedel kovanec
1.12.2008 9:33:22   
Ketrin24
Živijo!

A mi lahko svetujete prosim kaj narediti. Moj pikec je danes pojedel kovanec in sicer 20 centov. Sploh nevem kje ga je dobil, a očitno je nekom  padel na tla. Je živahen nič ne kaže nobenih čudnih znakov. Ali naj grem k zdravniku??

Bolj paziš nanj prej se kaj zgodi. user posted image Mene ful skrbi kaj se lahko naredi, starši mi pravijo, da ga bo sigurno pokakal vn, da ne bo notri vstal.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pojedel kovanec
1.12.2008 9:38:11   
Lenny
Če lahko normalno diha, požira (je in pije) ne bo panike. Težava lahko nastane, če se kovanec ustavi kje do želodca. Tako so vsaj povedali znanki, ko je sine pogoltnil kovanec. Ker se je pri njem zagozdil v požiralniku, so mu ga v bolnici morali odstraniti.
Vse dobro in upam, da ga kmalu zagledaš v pleničkah.

(odgovor članu Ketrin24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pojedel kovanec
1.12.2008 9:45:10   
Shorty_
opazuj ga pa malo preglej drekec v pleničkah da ga zaslediš če ga pa do jutri ne opaziš pa pojdi do zdravnika in povej kaj se je zgodilo. Al pa že danes pokliči pediatra pa vprašaj kaj narediti.
koliko je pa star?

upam da ga kmalu pokakate pa poročajuser posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pojedel kovanec
1.12.2008 9:48:24   
Ketrin24
 Ja zaenkrat je lepo, pije tudi, skratka vse normalno.
Star je pa 10 mesecev.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pojedel kovanec
1.12.2008 9:52:20   
Mišni
Pikliči pediatra in vprašaj, kaj je za naredit.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Ketrin24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pojedel kovanec
1.12.2008 9:53:08   
Šaki
joj.ne sekiraj se to je tolk hitro.res.
sploh zdj ko je res tolk kovancev.

sicer je kar velik kovanec to .ampak če lepo diha in vse ostalo kot so že prej napisale naj nima bit kaj.
skos ga opazuj.ali pa res pokliči P
pa seveda če ga pokaka tolk bolš.poročaj

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Ketrin24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pojedel kovanec
1.12.2008 14:30:25   
mlecek
Svetujem ti, da greš z otrokom k zdravniku. Kovanec ni tako nedložen, ker se lahko zalepi na steno črevesja, oz. požiralnika (to so besede zdravnika, ko je kolegica imela podoben primer). Zdravnik sledi kovanec z detektorjem kovin.
Dobro rešite.user posted image

(odgovor članu Ketrin24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pojedel kovanec
1.12.2008 16:29:17   
kaja02
pozdravljena!!

naša je pojedla gumb ko je bila stara tam okoli 14 meseca, sem zagnala paniko, poklicala P, pa so mi svetovali, da naj otrok pije in je hrano, ki žene, pa polentouser posted image , baje da nardi nek filter okoli , skratka naslednji dan sem ga našla v plenički, sem potem babico vprašala, če ga hoče nazajuser posted image , ga je pri njej na tleh našla

torej naj je veždliko balastne hrane, pije in opazuj pleničko, da pa boš pomirjena pa pokliči P

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu mlecek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pojedel kovanec
1.12.2008 16:49:20   
marelicaa
Počakaj, kakšen dan, če ga bo pokakal, če ne pa pojdi do pediatra.
Poznam primer, ko se je nalepil na trebušno steno in so ga odstranili z operacijo.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pojedel kovanec
1.12.2008 20:31:44   
valči
Jaz osebno bi šla naprej k zdravniku.

Naša Lara je pojedla špangico,kar veliko in mi to z jokom povedala.Sem šla ob devetih zvečer k dežurnem,ki naju je dal na kirurgijo in od tam na rentgen.In špangica je bila lepo v želodcu.Drugi dan spet rentgen,špangica v črevesju.So mi pa rekli tam,kaj vsega pojedo otroci,največ pa kovancev.Naši so se bali,da se Lari ne bi kam zapičila in dobro je bilo,da jo je zaprlauser posted image ,ker odprta bi bila zelo nevarna.

Skratka,pri Lari je trajalo en dan in pol,da je šla ven.

Še nekaj.Jaz sem takoj,ko se je to zgodilo,klicala sestrično,ki je medicinska sestrain mi je rekla,da naj spije slane vode in prst not,da zbruha.Pol se pa je ustrašila in me raje naprej poslala,da se ji ne bi špangica kam zapičila.Je baje tudi treba operirat.

Srečno in da bo kmalu zunaj.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu marelicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pojedel kovanec
2.12.2008 8:35:52   
kasso
Živijo,
pred dvema letoma, ko sem bila s hčerko pri zdravniku je bil tudi en fantek, ki je pojedel kovanec od 5 SIT. Hodili so na RTG in strogo nadzirali, ali gre kovanec naprej po prebavnem traktu. Tako da jaz mislim, da moraš nujno k zdravniku, da bodo otroka spremljali.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?