|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Primerna igrala, pomoč prosim...
1.12.2008 18:04:16   
maca81
Pozdravljene!
Lepo bi vas, mamice, prosila za pomoč. Namreč, odpiram gostinski lokal, kjer bodo svoje mesto našli tudi naši najmlajši. V lokalu bo tudi manjša otroška igralnica, na kakih 12m2.
Moj problem je sledeč- ne vem kakšna igrala imajo otroci radi. Kupljeno imam že otroško mizico s stolčki, kje bodo lahko risali; Otroško plastično hiško (približno tako) in nekaj pliša.
Namen imam kupiti še kakega konjička (podobnega), pa nek tak gugalnik za dva ali tri otročke, pa še kaj. Naj bi bilo brez žog in podobnih zadev, kar lahko kaj pade po mizah. Okoli sicer bo mala ograjca, da ne pobegnejo med mize.
Bi mi katera lahko pomagala z nasveti?

< Sporočilo je popravil maca81 -- 1.12.2008 18:05:51 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
1.12.2008 18:17:23   
Mišni
Kaj takega (Baby center, Pikapolonica ...):
user posted image

Tole je tudi super (Buši)

user posted image

Pa uni gumijasti kot eni konjički ali kaj je tisto, tistega pa ne najdem.

Nekaj takega:
user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
1.12.2008 19:37:19   
*bubi*
in nekaj pliša.


Hmmm.... Pliš ne sodi v take "javne" igralnice. Tako da tudi tisti konjiček ni najboljša izbira, je gumijast od mišni boljši.

Če daš k tej hiški še otroško kuhinjo (kakšno bolj masivno leseno), bo super.


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
1.12.2008 21:49:12   
Jančika_
Fajn se obnese tista zadeva z zavitimi žicami, po katerih "voziš" lesene kocke različnih oblik (pa še raztrositi se jih ne da naokrog). V enem lokalu v Žalcu imajo celo takšno mizo in naš tavečji je že objavil, da bomo hodili samo še tja jestuser posted image .

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
1.12.2008 21:59:21   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Fajn se obnese tista zadeva z zavitimi žicami, po katerih "voziš" lesene kocke različnih oblik (pa še raztrositi se jih ne da naokrog). V enem lokalu v Žalcu imajo celo takšno mizo in naš tavečji je že objavil, da bomo hodili samo še tja jestuser posted image .


To je najbrž kaj takega:

user posted image
http://www.kosobrin-igrace.com/didakticne_igrace.html

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
1.12.2008 21:59:31   
Jančika_
Na ta način, samo da je v tisti gostilni cela miza, recimo površine meter krat meter in pol: http://soncek.si/si/eichhorn-3685-leseni-igralni-center-i8530.shtml

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
1.12.2008 22:00:22   
Jančika_
Ja, Mišni, to. Kako se temu reče z eno besedouser posted image ?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
1.12.2008 22:01:31   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Ja, Mišni, to. Kako se temu reče z eno besedouser posted image ?


Pojma nimam. Nekaj na didaktična ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
2.12.2008 17:22:24   
tana-2
Poglej in vpraša tu:http://www.igrarija.com/trg/clanek.php. Vem, da so že opremljali igralnice v lokalih, čakalnicah, fitnes studiih. Dober posel ti želimuser posted image .

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
2.12.2008 17:27:03   
Šaki
No bom kar na tej temi vprašala:

Kje bi se dalo dobiti takega konjička kot si ga nalimala ti, Mišni ???


K moj je zadnjič nekje k smo bli po tem skakal kot nor.mu je bil res všeč.in zdj ne vem kje ga kupit..

lp!


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
2.12.2008 17:48:30   
rija
evo, zaradi tega se mi vedno ustavimo v Marche na Tepanjahuser posted image

http://cgi.ebay.co.uk/NW-WOODEN-TRAIN-SET-TRACK-TABLE-110PCS-BRIO-THOMAS-COMP_W0QQitemZ320320579081QQcmdZViewItemQQptZUK_Toys_PreSchool_RL?hash=item320320579081&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1298%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318#ebayphotohosting

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
2.12.2008 17:50:54   
rija
in ja, pazi pri teh konjičkih in podobnih zadevah, ker se hitro zgodi, da otroci v skakanju padejo dol, si kaj naredijo, pa te tožijouser posted image  torej probaj malce manj "nevarne" igrače za javni prostor user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
2.12.2008 18:59:57   
maca81
Punce, hvala za nasvete in mnenja!
Všeč mi je tista zadeva z žicami pa kak gumijast konjiček. Ne vem, plišast konjiček res ne bi bil v redu? Mislite da bi res kdo tožil, če otrok pade z njega?user posted image   Po moje tudi tam, kjer imajo gugalnice in tobogane zunaj otroci lahko padejo, pa še nisem slišala za tožbouser posted image  

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
2.12.2008 20:37:26   
*bubi*
Po moje tudi tam, kjer imajo gugalnice in tobogane zunaj otroci lahko padejo, pa še nisem slišala za tožbo


Itak na vseh igralih piše: Uporaba na lastno odgovornost user posted image


Te gumijaste konjičke pa imajo tam kot ortopedske pripomočke (sanolabor recimo).
http://www.vitacenter.si/sl/Didakticne_igrace_za_otroke/?vitacenter-frontend=1t1d98q47a1l750uobmq56fii0

pa v BC bi se tudi našel.


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
2.12.2008 20:58:45   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: maca81

Punce, hvala za nasvete in mnenja!
Všeč mi je tista zadeva z žicami pa kak gumijast konjiček. Ne vem, plišast konjiček res ne bi bil v redu? Mislite da bi res kdo tožil, če otrok pade z njega?user posted image   Po moje tudi tam, kjer imajo gugalnice in tobogane zunaj otroci lahko padejo, pa še nisem slišala za tožbouser posted image  


a ne bereš časopisov in RR?



< Sporočilo je popravil rija -- 2.12.2008 20:59:08 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
2.12.2008 21:25:32   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: maca81

Punce, hvala za nasvete in mnenja!
Všeč mi je tista zadeva z žicami pa kak gumijast konjiček. Ne vem, plišast konjiček res ne bi bil v redu? Mislite da bi res kdo tožil, če otrok pade z njega?user posted image   Po moje tudi tam, kjer imajo gugalnice in tobogane zunaj otroci lahko padejo, pa še nisem slišala za tožbouser posted image  


Po mojem tam, kjer so starši lahko zraven, lastniki teh igralnic ne odgovarjajo, če se otroku kaj naredi. Bolj je problem tam, kjer starši niti ne smejo biti zraven, kjer imajo v ta namen animatorke.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
2.12.2008 21:26:22   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl
Kje bi se dalo dobiti takega konjička kot si ga nalimala ti, Mišni ???


Spodaj imaš link od Vita centra, kjer jih prodajajo, tistega sem pa jaz z Beolhe nalepila. Ga tam eni prodajajo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
3.12.2008 0:09:13   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni


Po mojem tam, kjer so starši lahko zraven, lastniki teh igralnic ne odgovarjajo, če se otroku kaj naredi. Bolj je problem tam, kjer starši niti ne smejo biti zraven, kjer imajo v ta namen animatorke.


no evo....ta je meni najbolj huda v takih igralnicahuser posted image  oni ne odgovarjajo za tvojega otroka, ti pa ne smeš zravenuser posted image  ziher ja....star pa je lahko 3 leta da gre not....skregano z vsako zdravo pametjo...

jaz grem enostavno z njim, če ni varovana igralnica, pa tudi sicer stojim pri tisti ograji, ker dve animatroki pa res ne folgata 30 komadov pobesnelih otrok od 3 do 10 let....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
3.12.2008 8:08:24   
maca81
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni



Po mojem tam, kjer so starši lahko zraven, lastniki teh igralnic ne odgovarjajo, če se otroku kaj naredi. Bolj je problem tam, kjer starši niti ne smejo biti zraven, kjer imajo v ta namen animatorke.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
3.12.2008 8:10:12   
maca81
 
To bo majhna igralnica, z nemenom, da imajo starši 10 minut za v miru kavo spit;) Bo tabla-uporaba igral na lastno odgovornost(oz.odgovornost staršev) in starši imajo otroka vedno na očeh, saj ga vidijo ko sedijo za mizo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Primerna igrala, pomoč prosim...
3.12.2008 8:14:16   
Anonimen
http://www.otroski-svet.si/1,otroski-svet.html 

Poglej tu par idej.

(odgovor članu maca81)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?