|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dolge gate / žabe
30.11.2008 18:50:00   
pridna*punčka
Kaj je bolje? Za fanta seveda...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 18:50:47   
Volga
Dolge gate oz. žabe brez stopal. 

(odgovor članu pridna*punčka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 18:53:42   
sanja nk.
ja moj mlajši sin (12), nosi pod kavbojke žabe brez stopal, mislim da so te najboilj primerne, ker so bolj praktične, je pa odvisno koliko je star user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 18:54:53   
pridna*punčka
2 leti in 5 mesecev

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 18:57:06   
sanja nk.
ostanem na istem, kar žabe brez stopal user posted image

(odgovor članu pridna*punčka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 19:00:32   
pridna*punčka
Hvala za potrditev mojega mnenja!user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 19:03:48   
Freycha
zakaj pa žabe brez stopal?

ok, en argument je, da potem štumfe samo menjaš, gate pa ostanejo, samo moja tamala itak umaže žabe v enem dnevu in jih je treba dat za prat. Če pa nima stopalc, bi si pa zagotovo probala nogavice dol potegniti.

No, je pa mlajša - 17m

(odgovor članu pridna*punčka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 19:10:47   
mama_milchy
jaz mojmu triletniku še vedno kdaj pa kdaj oblečem žabe gor (ko je res zelo mrzlo), če je bi on kr veselo brez nogavic skakal naokoli; tudi ko je bil manjši je imel žabe gor, ker je skozi vlekel nogavice dol;

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 19:11:46   
sanja nk.
he he ja jih ne rabeš prat vsak dan , samo nogavice zamenjaš, in že letišuser posted image , drugače pa so žabe za punce itak bolj normalna stvaruser posted image , pa ne vem zakaj user posted image , ja jaz mojima dvema nisem nikoli rinila gor žab ampak samo brez stopaluser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 19:18:18   
Ribica **
Kaj pa je narobe, ce fantku obleces zabe s stopali? user posted image  Ok, za najlonke ne recem, ampak zabe so pa ja unisex? Meni se brez stopal pr tako majhnemu ne zdijo nic posebej bolj prakticne kot tiste z. In ce je brez stopal, kaj ima potem te zabe cel teden iste gor, al kako, ce je argument, da ne rabis vsak dan menjat.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 19:23:16   
pridna*punčka
http://www.neckermann.si/artikel/3154729/3-dolge-spodnje-hlace

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 19:25:56   
chezAnA
 pri našem je fora v tem, da ima blazno velika stopala in če imajo žabice že našito (ali kako bi se izrazila) velikost stopala, jih po hitrem postopku raztrga ali preraste. Pa bi mu bile še prav drugače. Tako pa ima žabice brez stopal lahko dolgo časa iste, le nogavice menjamo ustrezno velikost

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 19:26:19   
sanja nk.
cel teden goruser posted image , tako pa spet ne ajde ima pa jih vsaj 2 kart ali 3 krat , drugače jih pa rabiš celo omarouser posted image , pa saj so lahko žabe bolj udobne , ker nimajo pri stopalu roba , ki lahko tišči ampak so v enem kosu, meni je bilo itak vseeno ali bosta nosila žabe ali žabe brez stopal, vendar žab nista že kot 2 letnika marala , potem pa pač druge daš gor he he , nogavic si nikoli nista slačila, takouser posted image da nisem imela problemov
ne mislim pa da so žabe samo za punce, če jih hočejo nositi , pa naj jih , če bi jih moj hotel raje kot te ki jih ima , bi jih kupila takojuser posted image user posted image
povedala sem pa glede na izkušnje user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 19:30:23   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Kaj pa je narobe, ce fantku obleces zabe s stopali? user posted image  Ok, za najlonke ne recem, ampak zabe so pa ja unisex? Meni se brez stopal pr tako majhnemu ne zdijo nic posebej bolj prakticne kot tiste z. In ce je brez stopal, kaj ima potem te zabe cel teden iste gor, al kako, ce je argument, da ne rabis vsak dan menjat.


Pa saj žabe ali take brez stopal itak pod hlače oblečeš trikrat v sezoni morda, ko je res mrzlo, pod -10, drugače pa moj nikoli ni nosil žab ampak dokolenke.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 19:44:08   
Ribica **
Ja no, jaz imam zdaj, ko je okrog nule, vedno pod hlacami se najlonke (oz. legice al karkoli ze to je). Sam pri otrocih mi ni lih higiensko oblacit take stvari vec kot dvakrat (brez stopal, navadne zabe itak samo enkrat), sploh pri fantkih, ki se ne obrisejo, ko lulajo. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 20:05:24   
sanja nk.
tok si jih pa že otresejouser posted image user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 22:01:28   
Ribica **
No ja, jest mam mal drgacne izkusnje user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dolge gate / žabe
30.11.2008 22:54:49   
Akil
Moj tamali (3,5) je vedno nosil žabe. Sicer ni imel prevelike izbire- ga nismo vprašali. Jaz na začetku zime kupim 7 žabic, ki jih ima gor vsak dan, ne samo ko je -10. Je pa res, da ne hodi v vrtec in je v mojem varstvu zato pač ne oblačiva hlač ampak oblečeva kar žabice. Jih potem v soboto zvečer operem, zmečem na radiator in zjutraj so suhe.
Meni se je tudi vedno zdelo, da so žabice unisex. Mi je bolj mimo videt fantka v dokolenkahuser posted image (brez zamere)


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dolge gate / žabe
1.12.2008 10:11:17   
NEVA-1
Našadva oba nosta žabe, trenuto jih sicer nimata, ampak za ven pa za smučanje, jima jih pa oblečem, imamo pa 3-letnico in 5-letnika, a vi jim že zdaj oblečete žabe, pri teh temperaturah, za vrtec mislim

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dolge gate / žabe
1.12.2008 10:24:59   
lukec
Naš pri skoraj štirih letih še edno nosi žabe, ko je mrzlo. Ne vem zakaj ne bi bile za fante, saj ima vendar takšne z avtomobili pa fuzbal žogami in podobno.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dolge gate / žabe
1.12.2008 12:30:51   
Lenny
Od tretjega leta naprej nosi take brez stopal. Kupim jih pri Polzeli, obleče pa jih na smučanje oz. ko je res mrzlo. Drugače je v debelejših nogavičkah ali dokolenkah, čez pa kavbojke.
V vrtcu je veljalo, da so žabe za punčke, strokovno smo jih prepričali, da pa so te brez stopal posebej za fantke.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dolge gate / žabe
2.12.2008 8:27:17   
Lara28
Jaz sem čisto slučajno kupila te brez stopal (pri Hoferju) že pred 1 letom. Kolikor se spomnim so bile št.74. In jih je nosil pač ko je navadnih žab zmanjkalo. Nato pa so se nam pojavile alergije, oz težave s kožo. Je imel zelo suho in so mu te žabe še bolj nadražile kožo, pa so bile vedno vse iz bombaža. In takrat so se te brez stopal, ki so bolj iz blaga super obnesle. Zdaj kupujem samo še te. v Hoferjiu jih imajo vsako leto in so zelo poceni. Letos so bile v kompeltu z majčko okoli 6eur. In se mi zdi da je tak res čiosti bombaž, zelo prijeten za nežno kožico.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?