|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Epiduralna v Celju
19.12.2008 11:34:36   
*Junona*
Pozdravljene.user posted image

Zanima me, kako je z epiduralno v Celju. Je vedno na voljo? Ali moraš imeti pač srečo, da rodiš v dopoldanskem času in po možnosti med tednom?

Hvala za odgovore.

Lep danuser posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Epiduralna v Celju
21.12.2008 22:23:10   
brkn83
vem da epiduralno ne moreš dobiti ponoči, ker ni anestezista. Kako pa je med vikendom pa ne vem? Kolikor vem le to, da pač moraš imeti srečo, da je pač tam, drugače pa je ne moreš dobiti.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Epiduralna v Celju
21.1.2009 20:45:37   
mizi
Ravno danes mi je kolegica rekla, da jo lahko dobiš kadarkoli. Zdaj pa ne vem prosim za več informacij.

Hvala.

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Epiduralna v Celju
22.1.2009 0:29:28   
švicarka
Ravno sem bila na dnevu odprtih vrat (vsak torek med 13-14 uro), kjer je prijazna babica povedala, da anastezist ni dosegljiv 24 ur na dan. Torej niti epiduralna, niti ultiva nista dosegljivi vedno!
Babica je še povedala, da kar nekaj časa že niso imeli epiduralne v CE, ultivo pa le nekaj primerov. Sem bila kar malo presenečena.user posted image

(odgovor članu mizi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Epiduralna v Celju
25.1.2009 22:57:29   
vrtnica123
Punce z epiduralno oz. ultivo je v Celju tako: jaz sem pred 3 meseci rodila z ultivo- moram povedat da sem imela srečo da je bil anesteziolog dosegljiv ker če ne nebi bilo mogoče- v Celju namreč to stvar nudi samo eden anesteziolog ( dr. Jošt). Tako da če imaš srečo da je tam in da ima on čas potem jo lahko dobiš drugače NE!!!

(odgovor članu švicarka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Epiduralna v Celju
26.1.2009 16:07:48   
Dali*
vsekakor pa se moraš z dr. Joštom prej dogovoriti...
...ne pa da kr prideš in želiš EA ali Ultivo...kaj pa če je to sredi noči...user posted image

(odgovor članu vrtnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Epiduralna v Celju
26.1.2009 18:01:59   
švicarka
Na dnevu odprtih vrat je babica obrazložila, da ni nobenih vnaprejšnjih dogovarjanj glede EA ali Ultive. Če je anasteziolog dosegljiv dobiš, če ne pač ne! Tako je bilo nam razloženo iz prve roke!user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Epiduralna v Celju
26.1.2009 18:32:23   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: švicarka

Na dnevu odprtih vrat je babica obrazložila, da ni nobenih vnaprejšnjih dogovarjanj glede EA ali Ultive. Če je anasteziolog dosegljiv dobiš, če ne pač ne! Tako je bilo nam razloženo iz prve roke!user posted image


no...jst mam druge info iz dejansko prve roke...pa ne od babice...sorry...kakor kdo, pač...
če bom vzela kaj bom mogoče Ultivo, če bo res hudo, EA pa niti pod točko razno...

(odgovor članu švicarka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Epiduralna v Celju
17.2.2009 23:42:25   
SALT
Moja ginekologinja je rekla da EA v Celju v bistvu sploh ne uporabljajo,da je ni na razpolago...ja čeprav zna kje pisati obratno.
Kar se tiče ultive je stvar dogovora z Dr. Joštom.
Najboljše,da se za info. obrneš osebno v bolnišnico.

l.p.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Epiduralna v Celju
1.3.2009 17:38:41   
stars
r se tiče ultive je stvar dogovora z Dr. Joštom.
Najboljše,da se za info. obrneš osebno v bolnišnico.

l.p. [/quote

Hey... mene pa zanima glede te ulitve, če je katera mela. Imam namreč zeeelo nizek prag bolečine in me je že sedaj groza vseh bolečin, čeprav se dojenčka izredno veselim sevedauser posted image Ali ji je ulitva pomagala. Pa še to, če ni tistega dok.Jošta, ki poskrbi za ulitvo, ali ima katera izkušnje s protibolečinskimi sredstvi? Ali moraš prositi za njih? ali ti morda sami olajšajo bolečine? Hvala vsemuser posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?