|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 19:57:02   
Anonimen
Tako se mi trga zadnje čase nevem ali od zaljubljenosti ali od norosti.
Da vam razložim situacijo.Nekaj mesecev nazaj smo dobili novega mladega luštnega kaplana.Saj v cerkev nisem prej nikoli hodila niti ga tam spoznala.Spoznala sem ga v parku.Že dolgo imam navado,da z hčerkico hodive po parku se sprehajave včasih po dve urci.In tako je vedno sedel tam na klopci ampak nisem vedela kdo sploh je dokler se enkrat ni pridružil na najino klopco.In tako sva se od začetka pogovarjala včasih po eno dve uri tam.Ampak dolgo mi ni hotel povedat,da je kaplan.Sem ga vprašala pa je rekel da je še čas da mi pove.Sva si izmenjala tel.št ,maile si dopisovala nič takega ni bilo.Nekega dne pa se srečava v mestu in me povabi na kavo v en bife.Seveda sem šla,ko je dobil klic se opravičil in rekel,da mora it in me pokliče.Jaz seveda še malo sedim ko me natakarica,ki me pozna začne spraševat ali grem k maši v nedeljo,če grem k spovedi....Ampak povedala mi ni nič.Potem pa se je zgodilo tisto kar se nebi smelo.Pristala sva v postelji bila sem zaljubljena do ušes.AMpak nisem ga več spraševala kje dela in nič.Bila sem v oblakih,ko je prišel k meni.Ampak mi je bilo čudno zakaj nikoli ni hotel priti podnevi vedno zvečer,ko je bila tema.Sem mislila,da je poročen a je rekel da ni.To je trajalo nekaj mesecev,ko me kolegica povabi na krst svoje hčerke.Ok zakaj pa ne sem rekla saj že dolgo nisem bila v cerkvi bom jo vsaj videla od znotraj.In ko vstopim v cerkev šok.Šok,šok,šok.Dekleta ali mamice ne morete si mislit skoraj bi me kap,ko ga vidim pred oltarjem.Pa to še ni vse.Ko je on mne zagledal kar sredi stavka je nehal in strmel.Ja nič sedla sem na stol in počakala do konca.Potem pa gas domov.In,ko je kar zvečer nenapovedano prišel nisem rekla niti besede.AMpak zaljubljena sem do ušes.Nevem kaj narediti zdaj.On bo v cerkvi baje zaenkrat ostal jaz sem sama z hčerkico.Nišče neve za te avanture.Ljubim ga iz srca nevem,če sem nora ampak nevem naprej.Dajte mi nekaj svetujte.On tudi pravi,da me ima rad amapk noče,da bi se razvedelo zaenkrat.Zakaj zaenkrat noče povedat in nočem drezat v njega,ker se bojim,da bo odšel.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 20:19:06   
Anonimen
Nič zavidljiva situacija.Me je kar kurja polt oblila,ko sem brala.Zakaj misliš,da si zmešana?  Si normalna ženska,ki se je zaljubila.Zdaj je vse na njem kaj bo storil,ali bo nadaljeval skrivno vezo,ali pa se bo odločil iztopiti iz cerkve.Veliko je takšnih,ki so to storili,ko so se zaljubili,in mislim,da bi to bilo najpametnejše,ker ne bo mogel večno skrivati,vendar bo to storil le,če te bo res iskreno ljubil.Verjamem,da ti je težko,ker bi rada javno izkazovala ljubezen in čustva,ki jih gojiš do njega,pa tega ne smeš.
Ne vem kaj bi ti še rekla,morda samo to,da ne vključuješ otroka v to,saj se otroci prehitro navežejo na nekoga,ki jim predstavlja očeta,ki ga nimajo,zato lahko kasneje ko pride do prekinitve zelo vpliva na otroka.
Želim ti,da se vse dobro konča in da bosta hitro našla rešitev,ki bo dobra za oba.Drži se.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 20:31:22   
Anonimen
Jaz tej zgodbi trenutno ne verjamem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 21:02:51   
caillou
Tale je pa iz trte zvita, kajneuser posted image ?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 21:03:22   
facka
kot bi gledal kako telenovelo.user posted image

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 21:06:56   
Anonimen
A mislite punce,da nas nekdo user posted image ? Sama nimam tega občutka.
Če se pa nekdo res zafrkava,potem je pa res bolno.Nekaj bo treba storiti na tej anonimnosti,ker zdaj pa res ne veš več,kaj je res in kaj ne.

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 21:08:21   
Anonimen
moj oče je izstopil. šele po tem, ko se je že rodil moj brat. ko je bil moj brat star 2,5 let, ga je mama prosla, da naj ne hodi več k njima, da si ne more normalno ustvarit življenja, da si bo poiskala nekoga, s katerim bo lahka normalno živela in vzgajala otroka. po 14 dneh se je odločil in čez nekaj mesecev je izstopil. čez dobro leto sem prišla še js. user posted image user posted image user posted image pravi, da ni nikoli obžaloval. user posted image user posted image user posted image


veliko sreče!!

p.s. opozarjam, da niso vsi moški taki!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 21:11:20   
Anonimen
Ha, ha, ha, Pesem ptic trnovk drugi del user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 21:11:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

p.s. opozarjam, da niso vsi moški taki!!!!



A duhovniki? Ne, vsi niso, eni tudi niso duhovniki.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 21:20:52   
Anonimen
Po moje si ti kr zmešana, ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 21:21:49   
Anonimen
Sej tud pedofili niso vsi župniki...al bina je prav napisala..pesem ptic trnovk, drugi del.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 22:02:12   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ha, ha, ha, Pesem ptic trnovk drugi del user posted image



S tem, da je Megi že od začetka vedela v kaj se spušča.

No, če pa je res, potem pa nisi v zavidljivi situaciji. Ampak si kar privoščijo, ti duhovniki. Ženske, otroke..... ni da ni. To je isto, kot če bi jaz račune nakazovala namesto dobaviteljem sebi, mar ne?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 22:13:32   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ha, ha, ha, Pesem ptic trnovk drugi del



Albina - bolj ne bi mogla trofit. user posted image user posted image

Punce, a res mislite, da so duhovniki zvesti le bogu? Vse, kar jih poznam, imajo ljubice - pa tudi otroke (torej smo vedeli tudi farani, pa vendar je to nekako ostalo "skrito" ). A mislite, da oni  nimajo potreb?
Ne bi rekla, da je zgodba anonimne le izmišljotina.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 22:20:29   
ElaM
 
Verjamem, da ga duhovniki tudi lomijo s farankami, samo tale zgodba s kaplanom mi je nekoliko preveč poetična in patetična, da bi se res dogajala.user posted image


_____________________________

:)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 22:22:29   
Anonimen
Dej Nivesska, res ti ni treba žalit ljudi, a si lahko enkrat za spremembo manj primitivna user posted image  dej please, potrudi se in zadrži svoje komentarje zase

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 22:24:22   
mama54
Tudi jaz sem mnenja,da je izmišljeno.Je preveč filmsko.Če pa je res kar pišeš, se ti opravičujem.Potem čakaj, bodi zaljubljena in uživaj.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 22:38:40   
muki1
Ma, zadeva se bo odvila v čisto x smer, ampak sem besna na to duhovščino, ko kar nekaj pridigajo in nam solijo pamet, sami pa kršijo svoje zaobljube po tekočem traku, KRSTIT pa je pravi problem, bog ne daj, da nisi poročen. Poznam kar nekaj primerov, ki imajo glede krsta totalno štalo...kdo komplicira? Ja, župnik, kdo le.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 23:14:05   
ziva_
tudi jaz poznam primer, ko je on bil zupnik in je izstopil... vendar sta se dolgo skrivala...se vedno sta skupaj in kaze da sta srecna.
ce te ne moti to, da je zupnik in da se bosta mogla skrivati, ne vidim razloga zakaj ne bi bila skupaj. samo da te otrok ne "izda" :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 23:17:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Dej Nivesska, res ti ni treba žalit ljudi, a si lahko enkrat za spremembo manj primitivna user posted image  dej please, potrudi se in zadrži svoje komentarje zase


Kaj je zdaj? Se pa je lepo vprašala če je zmešana al zaljubljena? Jaz pa sem ji pač povedala kaj si mislim user posted image

Tak kot je Irmy pocedala, zgodba je preveč poetična in patetična, ni pa nemogoča.

Kaj je? Še rabiš kaj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.3.2007 23:37:01   
Marogica
Anonimna, jaz pa ti verjamem, ker je dosti duhovnikov dvoličnih. Predvsem pa sem se nasmejala ob stavku, da bo on "zaenkrat" ostal v cerkvi. On bo skoraj 100% ostav v cerkvi, kljub temu, da te ima rad. In zakaj? Ker je navadna sebična rit. Cerkvena služba mu prinaša mnogo ugodnosti, tudi finančne. In temu se ne bo odpovedal, ker se ji zelo redki, ki imajo "hrbtenico". Vsi ostali ostanejo in "služijo" bogu, poleg pa tešijo potrebe, ki jih naj duhovnik ne bi smel imeti o. vsaj tako vedno pravijo... da me ne bo od smeha razneslo.

Mogoče primer enega MB-profesorja, višjega predstavnika cerkvenega reda, ki že 30 let živi s svojo "čistilko", "kuharico", "gospodinjo"...imenuj jo, kakor želiš. Seveda je njegova ljubica(javna tajna), vendar se tudi on tem ugodnostim in denarju ni odpovedal.

Če pa želiš, ti lahko na ZS povem še kakšen konkreten primer, da boš videla, da nisi edina, tvoj kaplanček pa tudi ne.

Aja, pa še to-nič nisi zmešana, si samo zaljubljena. In tvoj kaplanček te je dobil na finto, ker ti tako dolgo ni povedal, kdo je. Nič kaj kavalirska poteza, predvsem pa zelo premišljena z njegove strani in zelo neodkrita.

Pa še to-zavedaj se, da nisi prva pri njemu-to vedno rečejo....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zmešana ali zaljubljena
29.3.2007 2:15:23   
Annny
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zmešana ali zaljubljena
29.3.2007 6:43:45   
srki
Ojoj, to je pa še hujše kot Pesem ptic trnovkuser posted image , sem se takoj na to nadaljevanko spomnila. 

Nič kaj zavidljiva situacija. Ampak, če je on v tem poklicu, zakaj hudiča je to počel s tabo? Ta človek ni za to, da bi bil duhovnik.

Sicer pa sem že ne vem kolikokrat rekla, naj ukinejo ta celibat!

In zakaj bi bila zgodba izmišljena? A mislite, da se to ne dogaja? Po mojem se, župniki so tudi ljudje, tako kot mi in imajo prav tako potrebe, kot miuser posted image . Očitno ni dovolj "močen" katakter, da bi bil duhovnik v  pravem pomenu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zmešana ali zaljubljena
29.3.2007 7:37:32   
klavdijas
Najbolj da greš v farovž za kuharco.

Lp,

        Klavdija

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zmešana ali zaljubljena
29.3.2007 7:38:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

nevem ali od zaljubljenosti ali od norosti.


Oboje.. user posted image user posted image user posted image

Sej se hecam... ql zgodba.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zmešana ali zaljubljena
29.3.2007 8:45:11   
Anonimen
Svašta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?