|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče piti vode
27.1.2009 21:58:01   
Elvircek
Naš mali noče piti vode...groza...ker pa piti mora, saj ima že 7M in ima tri obroke goste hrane, mu dajem mešanico vode in soka v razmerju 2:1. Zanimajo me vaše izkušnje in morebitni triki, kako ga pripraviti do pitja vode. Najlepša hvala!

_____________________________

Naj bo dan lep in prijeten!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče piti vode
27.1.2009 22:15:03   
Anonimen
Moja pije otroški čaj,ki je iz komarčka,kumine in kamilice.To ji paše in ji sploh vodo ne ponujam.Ali bi ji jo mogla?user posted image

(odgovor članu Elvircek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noče piti vode
27.1.2009 22:47:32   
kaja02
naša tavečja tud ni hotla vode, pa je pila čaj, nesladkan

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noče piti vode
28.1.2009 8:06:07   
analucija
moj tamali je šele zdaj pri 7m začel pit čaj od komarčka. tavečji je pa groza skoraj nič ne pije in so borbe za vsak požirek.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noče piti vode
28.1.2009 8:09:59   
Najaa
Moja nikoli ni marala vode, še zdaj pri 2l mora biti mešanica soka z vodo. Mešam pa 1:4 za vodo, samo da je malo okusa soka. Mi je pa žal, da ji nisem takoj ponudila vode, začela sem namreč s čajem.
Poskusi s kakšnim čajem, imajo ponavadi raje.

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noče piti vode
28.1.2009 8:47:42   
end1
če otroka še dojiš, lahko, da ne rabi tekočine. moja punčka ni pila do desetega meseca nič, pa čeprav sem ji GH dala že pri peteih mesecih in dokler sem jo dojila ni hotela piti. Bilo pa je poletje in sem bila zelo v skrbeh. Zdaj pa pije vodo brez problema in sok res redko.

(odgovor članu Elvircek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noče piti vode
28.1.2009 9:22:01   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

Moja pije otroški čaj,ki je iz komarčka,kumine in kamilice.To ji paše in ji sploh vodo ne ponujam.Ali bi ji jo mogla?user posted image


Ne, po moje ne. Moj je isto pil tak čaj, takrat vode še ni maral. Zdaj, pri skoraj 7 letih, pa ima rad tudi vodo. Tako da ni reba vsiljevat nečesa, če otrokovemu okusu (še) ne ustreza.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noče piti vode
28.1.2009 9:54:00   
botrca
Moj tudi do 7-8 meseca sploh ni hotel nič pit, pa sem vse probala. No, bila sem vztrajna in pogruntala da bo moje dete pilo samo vodo in nič drugega. Zdaj je star skoraj 14 mesecev in "tuče" samo po vodi, bog ne daj da okusi kaj drugega, poka take frise da crkneš od smeha.
Probaj mu dat več stvari, da ugotoviš kaj mu je najbolj všeč, čaj,sok,voda,navaden sok za razredčit...če noče mu daj najprej na žličko (jaz sem tako delala), kupi oni lonček, ki ima cuc v obliki račjih ustnic, ali pa slamico...

Takega sem mislila, to imamo mi (samo da je celi moder):

klikni


user posted image

< Sporočilo je popravil botrca -- 28.1.2009 9:55:28 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noče piti vode
28.1.2009 11:02:23   
Elvircek
Hvala za izčrpne odgovore.
Naš mali noče ne vode ne čaja. Razredčenega soka pa spije po 300ml dnevno. Po tem sklepam, da potrebuje tekočino. Mu pa dajem piti iz t.i. prvega lončka (nekaj takega kot si svetovala, botrca) in ga obožuje.
Na cucelj sploh ne zna piti. 6M sma se samo dojila in mu stekleničke na cucelj nisem nikoli ponudila. Sedaj je GH na žličko in pije iz kozarčka. To se mi pa zdi kar v redu.

_____________________________

Naj bo dan lep in prijeten!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noče piti vode
28.1.2009 13:20:56   
nia5
Moja 8m stara ima rada jabolčnik (sok od kuhanih jabolk), popolnoma naravno in brez sladkorja.

(odgovor članu Elvircek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Noče piti vode
28.1.2009 13:44:18   
bskrle
Voda še za v čevelj ni dobra, ponudi mu kaj drugega. Zakaj pa ne pije mleka, čaja, kompota? Saj ne rabi prazne hrane.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Noče piti vode
28.1.2009 13:45:32   
josephine27
Moj tudi same vode ne pije pa mu čaj kuham. Tudi čaja na začetku ni maral sedaj pa če je žejn ga spije precej drugače pa sam dva požirka. Sok mu dam zelo redko in še to samo med obrokom namesto sadja.
Ima pa moj probleme z magičnega lončka pit se nikakor ne mormo navadit ampak počasi bo že user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?