|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nekomu moram povedati
5.3.2009 9:34:31   
Gwendolen
Pozdravljene punce! Po dolgem času. user posted image

Tiste, ki bi se me sploh še spomnile, se verjetno spomnite, da sem se vedno spraševala, če sploh imam O. Današnji O test je bil nedvoumen. In sem taaaaakooooooo srečna, ker zdaj vsaj zatrdno vem, da se mi LH tako dvigne, da je skoraj nemogoče, da O ne bi bilo. Kar mi je sicer zatrdila že moja G, ko sem ji povedala kake cikluse imam. Pa je večni skeptik v meni vseeno rekel: ja, ampak, kaj pa če ...

Pogled na spodnjo slikico je res lep. Vsaj zame. Prvič, da je testna črtica močnejša od kontrolne. Aja, pa včeraj ni bilo še nič, razen tako rahle črtice, da bi jo s povečevalnim steklom iskal.

user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako je to pri nas.

user posted image

No, takole... Danes imam še UZ, ki bo, upam, potrdil, da je vse v redu z mano. Vsaj navznoter.user posted image user posted image Glede tistega zunaj in okoli sem jih že slišala.user posted image user posted image

Kljub diagnosticiranemu PCO vam sporočam, punce, da očitno upanje obstaja. In želim, da bi nam vsem uspelo.

Lp vsem ...


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nekomu moram povedati
5.3.2009 9:58:10   
TIA22
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nekomu moram povedati
5.3.2009 10:37:45   
bayb77
Bravo punca, tako se govori, VSE JE UREDU S TABO!!user posted image user posted image

Vso srečo ti želim in čimprejšnjiuser posted image  na nosečniškem testu!!

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nekomu moram povedati
5.3.2009 10:49:35   
cgorjanc
Bravo,čestitke in srečno naprej!user posted image

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nekomu moram povedati
5.3.2009 11:18:12   
giotti
Gwendy, veš da sem bila prepričana, da si nosečka, ko sem odprla in opazila najprej samo slikico. Potem pa sem bila kar malo razočarana, ko sem vidla, da gre "samo" za ovulacijski test. Ko pa sem vse prebrala, kar si napisala, pa sem postala spet ful vesela zate, ker nisem vedla, da do zdaj nisi dobila pozitivnega testa. Vem, da si testirala, vendar se ne spomnim, da bi rekla, da je skoz negativno. A je tako, da pri PCO so ovulacije bolj poredko, a ne? Joj, ti želim, da še ta mesec zagledaš plusek na CB čez 14 dni!!!! Ker zdaj se ti bo končno zgodila ovulacija. A si meriš tudi temperaturo? Če bo res prišlo do ovulacije (in verjamem, da o tem ni dvoma!!!), se ti bo čez dan, dva, tri morala dvignit! Te testki so res zakon, vsaj meni!
Srečno Gwendy in si v mojih mislih še naprej... user posted image

(odgovor članu cgorjanc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nekomu moram povedati
5.3.2009 18:57:39   
mojca345
giotti to si pa tako LEPO NAPISALA...res....kar te najdem, te prebrem, ker vedno lepo poveš...

Gwendolen tebi pa ČESTITKE za uspeh, zdaj končno veš kako je na stvari...in v vsej tej zmedi v kateri si lahko hitr noter, ko hočemo zanosit, je to super novica...

tele testi so moj 3 korak....ker ravno tako ne vem kdaj imam ovluacijo, niti ne čutim nič, pa še popolnoma neredne imam...ampak za zdaj sem na drugem koraku in sicer " take it easy "..če bo bo, če ne pa ne...

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nekomu moram povedati
5.3.2009 19:11:01   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

Gwendy, veš da sem bila prepričana, da si nosečka, ko sem odprla in opazila najprej samo slikico. Potem pa sem bila kar malo razočarana, ko sem vidla, da gre "samo" za ovulacijski test. Ko pa sem vse prebrala, kar si napisala, pa sem postala spet ful vesela zate, ker nisem vedla, da do zdaj nisi dobila pozitivnega testa. Vem, da si testirala, vendar se ne spomnim, da bi rekla, da je skoz negativno. A je tako, da pri PCO so ovulacije bolj poredko, a ne? Joj, ti želim, da še ta mesec zagledaš plusek na CB čez 14 dni!!!! Ker zdaj se ti bo končno zgodila ovulacija. A si meriš tudi temperaturo? Če bo res prišlo do ovulacije (in verjamem, da o tem ni dvoma!!!), se ti bo čez dan, dva, tri morala dvignit! Te testki so res zakon, vsaj meni!
Srečno Gwendy in si v mojih mislih še naprej... user posted image



Oj, Giotti, kako sem se raznežila. Ti vedno znaš ...

user posted image user posted image user posted image si pa tudi jaz želim, da bi bil končno tudi N test pozitiven in ne samo O. Ja, moji O testi so bili že prej tam-tam pozitivni, ampak nikoli še ni bilo tako nedvoumno. Saj je G rekla, samo nisem ji čisto verjela.

Današnji UZ je bil pa malo manj spodbuden. Kot prvo so me narobe naročili (kljub temu, da sem sestri povedala, kdaj je zadnja Muser posted image user posted image user posted image ), da ni prav v redu videla, ker bi me morali naročiti tik pred naslednjo M, da bi bila sluznica že čisto oblikovana. Zato moram priti ponovno tik pred M. Je pa načeloma vse v redu, samo na vrhu maternice je nakazana pregrada. O tej bo pa lahko več rečenega šele, ko bom šla na kontrolo, ko se bo bolj videlo. Ampak upam na najboljše. Da je čisto micena pregradica, ane.user posted image user posted image user posted image

Aja, temperature pa si ne merim več, ker enostavno prezgodaj vstajam in sem čisto preveč zadeta, da bi še to počela... Kaj čmo. Testek pa res. Mislim, da bo jutri totalna akcija pri nas.user posted image user posted image user posted image

Hvala še enkrat Giottka, pa tebi tudi čim prej en veeeeeeeeelik plus. Al pa dva...

Lp punčke, hvala, ker berete.


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nekomu moram povedati
5.3.2009 21:59:49   
koala
user posted image user posted image user posted image user posted image  Čez 14 dni pa bo še plusek, mooočno stiskam pesti

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nekomu moram povedati
5.3.2009 23:29:30   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

Pozdravljene punce! Po dolgem času. user posted image

Tiste, ki bi se me sploh še spomnile, se verjetno spomnite, da sem se vedno spraševala, če sploh imam O. Današnji O test je bil nedvoumen. In sem taaaaakooooooo srečna, ker zdaj vsaj zatrdno vem, da se mi LH tako dvigne, da je skoraj nemogoče, da O ne bi bilo. Kar mi je sicer zatrdila že moja G, ko sem ji povedala kake cikluse imam. Pa je večni skeptik v meni vseeno rekel: ja, ampak, kaj pa če ...

Pogled na spodnjo slikico je res lep. Vsaj zame. Prvič, da je testna črtica močnejša od kontrolne. Aja, pa včeraj ni bilo še nič, razen tako rahle črtice, da bi jo s povečevalnim steklom iskal.

user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako je to pri nas.

user posted image

No, takole... Danes imam še UZ, ki bo, upam, potrdil, da je vse v redu z mano. Vsaj navznoter.user posted image user posted image Glede tistega zunaj in okoli sem jih že slišala.user posted image user posted image

Kljub diagnosticiranemu PCO vam sporočam, punce, da očitno upanje obstaja. In želim, da bi nam vsem uspelo.

Lp vsem ...



Ooooo YEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSS, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Gwenyyyyyyyyyy ... juhej to pa je novica ki meče na hrbet, jupiiiiiii, sem 300/h vesela zate ... zdaj pa le zmagaj ...

ma ja, uno zunaj in okol, dej dej, smo al nismo ?!?!?!??!


Sorči k se nč ne javljam ... skor da se že v rit brcam ko se srečujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... sem pa kljub temu našla tale tvoj post in sem HAPPY zate in tko nasplošno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nekomu moram povedati
6.3.2009 8:37:10   
Gwendolen
O, Grethy, ti še živaaaa???user posted image user posted image user posted image Ja, saj enkrat bomo res sami sebe srečal, ko tolk šibamo sem in tja. Te čisto razumem. Vem, kako je to.

Hvala, punca, veš, koliko mi to pomeni.

Tudi jaz navijam zate. Tudi če me ni tu, mislim nate.

Lp


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?