|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nov teden
11.4.2005 6:14:11   
Udb
Dobro jutro!!

No, moj teden se je začel z zoprnim glavobolom že navsezgodaj, ter kašljem in bolečim grlom!! Zelo spodbudno! :)-

Kako je bil vaš vikend? Moj je bil enkraten!! Videla sem svojo :duda: in zvedela da je vse OK - idealno! :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nov teden
11.4.2005 6:57:22   
Maša26
Dobro jutro :rozica:

O Udb a ni bil ravno petek :ups: Kako vikend hitro mine.. No, pri meni takih drastičnih stvari ni bilo ;), je bilo pa kar luštno :)-:sloncek::sloncek::)-.

Super, da je s tvojo :duda: vse OK in upam, da ne boš zbolela.. A drugače že kaj kupujeta za :duda:? Jaz se že sedaj, ko še sledi ni o :duda:, komaj zadržujem ;)




(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nov teden
11.4.2005 7:02:13   
Udb
:)- Ojla Maša!

Ja, ravnokar je bil petek - po moje smo vikend kar preskočili!! ;)

Nisva še nič kupila za :duda: - kaj pa vem - se zdaj lažje zadržujem, kot pred nosečnostjo!! :)- :)-:)- Itak sva se zmenila, da bova šla po tavečje stvari v avstrijo (julija), kar se pa oblekic pa kozmetike tiče - pa itak sploh ne vem kaj rabim! ;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nov teden
11.4.2005 7:11:10   
Maša26
Ja saj to z nakupovanjem rada verjamem :)-:)- Jaz se moram sedaj prav disciplinirat, da ne špegam po tistih cute oblekcah. Potem se prepričam, da upam, da se mi izteka čas, ko lahko kupujem samo zase :)- - upam, da se mi res :)-


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nov teden
11.4.2005 7:14:40   
Nyah*
:zaspan::zaspan::zaspan: jutro cvekice!

Uffffff:(, nov teden ja!

A udb, prehlajena si? Pazi nase punca:miska::miska:.

Masa, jaz bi tut kar kupovala, pa kupovala:bravo:, ampak na sreco je drago, pa me to nazaj drzi, ce ne bi ze zdavnaj polno omaro imela:)-:)-:)-:)-.

Ampak saj bova kmalu tudi medve kupovali ane:bravo::bravo:.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nov teden
11.4.2005 7:16:38   
Maša26
Nyah, garantiram :)-:)-:)-

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nov teden
11.4.2005 7:18:09   
Udb
Jutro, Nyah! :)

Ja, mal sem nekaj fasala! Pa saj bo - bom šla popoldne spat! ;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   nov teden
11.4.2005 7:21:36   
Nyah*
bova sle kar z udb v Avstrijo :)-:)-:)-:)-.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   nov teden
11.4.2005 7:23:45   
Nyah*
Ojla srecka :nosecka:.

Popoldne spat :bravo::bravo::bravo: kako se to dobro slisi!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   nov teden
11.4.2005 7:28:22   
Moncy83
Dobro jutro.

Ja tud jaz mam občutek, kokr da sem vikend preskočila. Smo cel vikend praznoval in mam tak občutek kokr da sem samo kuhala in pospravljala.

Udb ti pa dones raj kr en čajčk spi namesto kavice, popovdan pa res kr počivat.

Čaučau

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   nov teden
11.4.2005 7:28:50   
Nyah*
Jutro porocena :zaspan::zaspan::zaspan::zaspan:.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   nov teden
11.4.2005 7:30:57   
Maša26
Nyah al pa že pred julijem ;):)-;)

U kolk je že ura, se bo treba spokat v službo :zmeden:

Lepo se imejte čvekice, zvečer pridem nazaj v zavetje rr-ja ;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   nov teden
11.4.2005 7:31:42   
Udb
poročena, brez skrbi - jaz kave ne pijem! ;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   nov teden
11.4.2005 7:32:15   
Udb
Maša in Nyah - lepo vabljeni z mano!! :)-:)-:)-


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   nov teden
11.4.2005 7:34:05   
Nyah*
Jupiiiiii :sloncek::sloncek::sloncek: gremo po oblekce, gremo po oblekce:sloncek::sloncek:.


Masa fajn delaj;).


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   nov teden
11.4.2005 7:38:34   
simi73
jutro....:zaspan:
tak zaspan ponedeljek je danes, pa kaj čmo, bo treba delat;)
vikend je kar prehitro šel mimo:(, pa še tako slabo vreme je bilo cel čas.
udb, kaj greš po otroška oblačila v A? sem bila v soboto v grazu, pa je blo polno hrvatov, ki so na kupe otroških cotk kupoval, vrste na blagajni pa take, da dol padeš (to je blo v HM). Nama je pa z :love: uspelo pripeljati novo posteljo iz Ikee:bravo: ... da bova lažje:sloncek::sloncek::sloncek: in bova prej do :modri::roza: prišla:)-:)-:)-

:rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   nov teden
11.4.2005 7:39:14   
cuma
Dobro jutro!
Udb, nič ti ne zavidam, sem se komaj sama izvlekla iz prehlada - beri: cel vikend prespala in pila čaj!;)
Danes ponoči pa sem bolj malo spala, ker tako močno piha burja, kot da nam bo hiško odpihnila:(( !
Maša in Nyah, jaz pa bolj vozičke gledam, oblekice še niso tako aktualne :zmeden::)-
Sicer pa imam par dni dopusta(neplačanega), ker se učim za Zadnji izpit =in ko ga naredim diplomiram na eni smeri!!!
Zdaj nisem več sama in imam manj treme, mi bo moja pikica pomagala :miska:!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   nov teden
11.4.2005 7:43:53   
Maša26
Sam še to, pol pa res grem :)-

Udb, hvala za povabilo ;), Nyah, zmenjeno ;)!!

Cuma, saj ne da bi bile oblekice aktualne :)-:)-, sicer pa tudi vozičke z veseljem gledam ;);).. Srečno na izpitu!!

pozdravček, :rozica::rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   nov teden
11.4.2005 7:44:54   
Udb
Simi, v avstrijo grem šele julija - se mi zdi da bo takrat zadeva bolj aktualna! ;) In sicer po voziček, posteljico, avtosedež...ta velike stvari! Cunjic sem nekaj že dobila, ampka saj pravim - itak nimam pojma, kaj se rabi - bom počakala na materinsko šolo!!:)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   nov teden
11.4.2005 7:45:35   
Anonimen
Jutro vsem...cuma ima prav,tako bobni okoli bajte ta:hudicek:burja in lomi veje.Grozaaaa!!!!dvakrat je že elektriko izkloplo:(

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   nov teden
11.4.2005 7:46:07   
Udb
cuma, a si se čisto pozdravila? Mene že kar ene par dni matra. Mah, saj bo!! Itak, če slabe volje ratam, se spomnim, kako je moja bebika v soboto migala!! ;) PA rokce v ustka tlačila!! :love:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   nov teden
11.4.2005 7:49:41   
simi73
udb, ena moja sodelavka je pred kratkim rodila in je tud v A nabavla te ta velke stvari. pa so bile velik cenejše kot pri nas in se ji je res splačal it gor. oblačila za ta male pa tud. sicer je pa fajn, če dobiš kako stvar od koga, ki je ne potrebuje več. maš sama manj stroškov, sploh pri oblačilih, ko to tak hitro prerastejo:):rozica:
ej, veliko vitaminčkov, da resno ne zboliš! tole vreme je idealno za kake bolezni, zato se pazi :angel:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   nov teden
11.4.2005 7:52:05   
Udb
jA, TUDI JAz sem slišala, da se Avstriji splača take stvari kupiti! Pa še malo izleta bova imela!! ;)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   nov teden
11.4.2005 7:54:58   
cuma
Udb! Počutim se veliko bolje, vročino pa imam še vedno (vročina je za mene vse kar je nad 37) 37,4.
Ne vem pa, če je lahko temp. tudi zaradi nosečnosti malo povišana v začetku ...:zmeden: ali sem ustrelila kozla:ups:
Neva!A si upaš iz hiše???Tukaj okoli tako žvižga in leti vse mogoče, da me je kar groza, da bi morala ven. Sploh sedaj ko sem prehlajena nosečka. Sicer pa imam napotnico za laboratorij (kri in urin) že od srede, pa bom še par dni počakala, da bom res zdrava, pol pa bom šla. Saj ne propade napotnica tako hitro???

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   nov teden
11.4.2005 7:57:03   
Anonimen
Oj cuma,ne napotnica ti bo še veljala.Ne hodi ven sploh pa če si prehlajena...mi smo spet:((
Se hecaš..sem samo po časopis skočila v nabiralnik pa me je burja skoraj na tla pomedla:(

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?