|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   omakca zraven ribjih palčk
10.2.2009 12:46:31   
PIAF
V vrtcu jedo neko ful dobro belo omakco zraven ribjih palčk. Ali kdo ve kakšna je ta omakca in kako se pripravi?user posted image

Itak ne bo ista kot v vrtcu, ampak za vzpodbudo bi jo rada pripravila (me je prosil), ker komaj kaj spravim v njegova usta.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: omakca zraven ribjih palčk
10.2.2009 12:59:53   
Felicita
sicer se mi ne sanja kako jo delajo v vrtcu, ampak glavne sestavine za mojo omakco so - jogurt, kisla smetana, majoneza, svež peteršilj, kisle kumarice, trdo kuhano jajce, sol, poper, česen v prahu. zmešam po občutku (kumarice in jajce nasekljam čist na drobno) in je ful dobr... lahko tut spustiš majonezo ali kislo smetano.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: omakca zraven ribjih palčk
10.2.2009 14:59:14   
mateyka
poper, česen v prahu. zmešam po občutku (kumarice in jajce nasekljam čist na drobno) in je ful dobr... lahko tut spustiš majonezo ali kislo smetano.


kaj pa če bi poper tud spustila? ko je ravno za otroke user posted image user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: omakca zraven ribjih palčk
10.2.2009 15:00:45   
Felicita
lahko tut česen spustiš... lahko dodaš mal gorčice. lahko spustiš tut kumarce. različic je mnogo, sam mal domišljije je treba user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: omakca zraven ribjih palčk
10.2.2009 15:13:18   
PIAF
Hvala, bom poskusila!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: omakca zraven ribjih palčk
13.2.2009 11:38:36   
mateyka
hej PIAF, kaj pa če v vrtcu vprašaš kuharce? ker mi naročamo kosila iz vrtca za našega dedija in so ful prijazne in če vprašamo nam povejo recepte user posted image

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: omakca zraven ribjih palčk
13.2.2009 11:42:43   
Mišni
Lahko tudi na malo olja čisto počasi najprej malo zmehčaš zdenka sirček (čisto na malo imej prižgano, ker se hitro prismodi), nato pa zaliješ s sladko smetano ali pa kar mlekom. Samo če z mlekom, lahko da boš morala malo z moko zgostiti.
Potem pa lahko tudi dodaš začimbe po želji. Drobnjak ali peteršilj sta fajn, že zaradi izgleda, pa nimata nekega blaznega okusa. Da se otrok navadi , da potem ne tuli, ko kje kaj mičkenega zelenega notri plava, kot se to večkrat zgodi.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: omakca zraven ribjih palčk
25.2.2009 11:57:18   
PIAF
Punce, naredila sem tako omako kot v vrtcu!user posted image

Ni bilo nobenih pripomb:) Sem pa čist easy varianto vzela: malo navadnega jogurta, malo kisle smetane, malo majoneze in česen v prahu za okus. Rekel je, da včasih jedo še s petršiljčkom in sem drugič še peteršiljček dala zraven in je res dobra, pa še rad jo ima.

Juhu.

Hvala pa vsem za nasvete!!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?