|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nastavek za WC školjko
17.1.2009 13:31:51   
Anonimen
Imamo štirikotno WC školjko in na to školjko ne gre ovalen nastavek za otroka. Ima katera podoben problem? Kje se da dobiti nastavek ki bi pasal na WC.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nastavek za WC školjko
17.1.2009 14:15:05   
kaja02
pojdi v Merkur in kupi ovalno WC školjkouser posted image , mal heca, ma nimam pojma poskus vprašat mal po netu, pa v kakšnih keramičnih salonih ali v trgovinah z otroško opremo.

velik sreče pri iskanju, lp

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nastavek za WC školjko
17.1.2009 17:38:47   
lara33
Če te prav razumem imaš podoben problem, kot sem ga imela jz. Ampak sem ga po nekaj sprobanih nastavkih rešila. V Baby centru sem dobila nastavek, ki paše na našo neokroglo školjko. Je v obliki račke, rumen, spredaj ima nalepko oči-kao raca ima oči, na vsaki starni pa plavut iz gume. Ej na našo školjko paše super.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nastavek za WC školjko
17.1.2009 19:13:17   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: lara33

Če te prav razumem imaš podoben problem, kot sem ga imela jz. Ampak sem ga po nekaj sprobanih nastavkih rešila. V Baby centru sem dobila nastavek, ki paše na našo neokroglo školjko. Je v obliki račke, rumen, spredaj ima nalepko oči-kao raca ima oči, na vsaki starni pa plavut iz gume. Ej na našo školjko paše super.


Jaz sem imela takega za navadno ovalno WC desko.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu lara33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nastavek za WC školjko
18.1.2009 7:01:34   
2.2.
včeraj sem v dipotu videla da ima še ob straneh še nakakšna kao držala za wc. in to az mislim da bi bilo tudi za tvojo školjko

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nastavek za WC školjko
4.2.2009 14:13:47   
soncipunci
 če še ni prepozno:
tudi naša školjka je bolj nestandardne oblike. to račko "OKbaby" smo mi kupili v Leclercu in paše gor. cena cca 14 eur. imajo zeleno, modro, rumeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?