|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ročne spretnosti osem mesečnika
12.2.2009 21:05:39   
katicka
mene zanima kakšne spretnosti že imajo vaši otroci pri tej starosti.ker moja sploh noče kock v lonček dajat,si stekleničke držat. in me skrbi da se ne razvija ok.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ročne spretnosti osem mesečnika
12.2.2009 21:14:30   
matic0105
user posted image  ne sekiraj se. vse ob svojem času. naš še pri dobrih 9m noče stekleničke držat - prime jo, odpre kljunčka, pol moram pa jaz naprej. on pa fletno sedi i n pije in je komot. user posted image

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ročne spretnosti osem mesečnika
12.2.2009 21:21:31   
analucija
to so uživači tudi moj si je noče prijet, enostavno da roke nazaj in uživa.

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ročne spretnosti osem mesečnika
12.2.2009 21:48:05   
Nastya
Mene pa tudi zanima kaj delajo 8-mesečniki ? Moj sicer še ni star toliko a bo zelo kmalu. Sedaj je star 7,5 mesecev, pa zanimivo zelo rad drži stekleničko sam, zelo rad se igra s trakci od slinčka (pincetni prijem) itd..a me bolj skrbi to oz. zanima ali vaši otroci pri tej starosti že lepo sedijo pokonci ? Moj se še kar nagiba naprej in tudi ravnotežje mu še včasih dela malce težav, a ne toliko, kot to, da me skrbi tista drža naprej ??

Pa ni še niti duha o tem, da bi se on kaj spravil na vse 4 ?? Obrne se na trebušček in tam tudi ostane, dokler ga jaz ne obrnem, čeprav zadnje dni nekaj namiguje, da se bo verjetno obrnil tudi nazaj, a ni še nič. Moram pa rečt da verjetno se mu pozna to, da je tudi en mesec prej rojen..

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ročne spretnosti osem mesečnika
12.2.2009 21:49:55   
Jelcy
Pri tej starosti je se preezgodaj za dajat kocke v loncek....najpraj je destruktivna igra, sele nato konstruktivna. Zdaj bi morala kocke ven dajat, metat stvari na tla, ti jih pa pobiras, rusit stolpe...itd...Kasneje mislim da po 1 letu pa zacnejo gradit, sestavljat, pospravljat nazaj v skatlo. Moj sin obozuje metat igrace ven iz skatle eno po eno, pospravim jih seveda jazuser posted image
Flaske pa tudi moj ne drzi..ker ne cuti potrebe po temuser posted image

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ročne spretnosti osem mesečnika
12.2.2009 23:04:11   
Toja22
Moja hčerkica je stara 8m in se mi zdi da kr malo prehiteva z vsem skup. Ona se že plazi po vseh štirih( slab mesec), postavlja na nogice ob opori ( zadnje dni se postavlja še samo na nogice), če ima oporo se že tudi premika, flaško si drži že dva mesca, najrajši raztavlja kar mamica sestavi...tak da jaz mislim, da moja kr preveč hiti, res nevem kam se ji mudi

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ročne spretnosti osem mesečnika
12.2.2009 23:11:30   
Anonimen
Kakršnokoli primerjanje med sabo je lahko samo užaljenost mamice, da njen otrok ni tako brihten kot od kolegice.Zato se ne sekirajte, vse še prehitro pride. Eni pač malo prej, eni kasneje.user posted image

(odgovor članu Toja22)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?