|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alergija na mraz
20.2.2009 21:06:59   
Seven*
A ima kateri od vasih otrok mogoce tole zadevo?

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alergija na mraz
20.2.2009 21:11:42   
urška
od prijateljice hči jo ima.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alergija na mraz
20.2.2009 21:30:43   
Anonimen
Lahko kaj več napišete kako to sploh zgleda.user posted image

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alergija na mraz
20.2.2009 21:34:53   
Arwenko
hja imela jo je moja dobra prijateljica...zgledalo je tako, da je ob vsakem mrazu, bolj mrzlem vetru totalno zatekla,, predvsem v obraz in roke, oziroma kar je bilo izpostavljeno, zraven tega pa je dobila se izpuscaje oziroma rdeče pikice na tistem področju. Stvar je odpravila s terapijami pri bioenergetiku do te mere, da danes nima nikakršnih težav. Bolj v podrobnosti kako in kaj pa ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alergija na mraz
20.2.2009 21:40:52   
bskrle
ja, smo imeli lani.  Letos je bolje.
KAj te zanima?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alergija na mraz
20.2.2009 21:49:49   
urška
od prijateljice hči dobi zelo rdeča lica in čisto hrapavo kožo. vem pa da so tudi zaradi tega hodili na bioresonanco. koliko konkretno je v tem primeru pomgala pa ne vem točno, bi jo mogla vprašat.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alergija na mraz
20.2.2009 23:06:58   
ribica.
jaz imam to alergijo, ampak sem jo dobila šele v najstniških letih. Oz sploh ne vem točno kdaj, zadnja leta imam največ problemov. Ni fajn, samo jaz sem taka, ne jamram in kr prenašam. Men je to pač normalno. Verjetno če bi se to nehalo kr ne bi mogla verjet kaj sem prestajala. Sploh nisem vedla, da bioenergetiki to lahko zrihtajo. Zanimivo. Mogoče bom pa zdaj kaj ukrenila.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Alergija na mraz
20.2.2009 23:57:39   
urška
ne bioenergetik, bioresonanca.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?