|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jok - trma
27.3.2009 10:03:42   
law1978
Pozdrav vsem skupaj!

Moj mali junak ima danes 6 tednov. Pa me nekaj zanima: ali je možno, da se že tko majhen otročiček trma, ki jo izraža z jokom(histeričnem!)?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jok - trma
27.3.2009 10:04:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: law1978

Pozdrav vsem skupaj!

Moj mali junak ima danes 6 tednov. Pa me nekaj zanima: ali je možno, da se že tko majhen otročiček trma, ki jo izraža z jokom(histeričnem!)?

lp



Ne sprašuj neumnosti. Otroku nekaj fali, vzemi ga v naročje in ga potolaži, nič se ne trma. Ubogo dete.

(odgovor članu law1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jok - trma
27.3.2009 10:28:03   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: law1978

Pozdrav vsem skupaj!

Moj mali junak ima danes 6 tednov. Pa me nekaj zanima: ali je možno, da se že tko majhen otročiček trma, ki jo izraža z jokom(histeričnem!)?

lp



Ne sprašuj neumnosti. Otroku nekaj fali, vzemi ga v naročje in ga potolaži, nič se ne trma. Ubogo dete.


se podpišem...
Histerijo naša zganja pri 9 mesecih, če ne dobi kar hoče... ne pa 6 tedenski otroček.
Si pomislila na KRČE??

Objemi detece in potolaži!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jok - trma
27.3.2009 10:32:06   
Anonimen
omguser posted image počas bojo že v trebuhu trmarli...

user posted image

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jok - trma
27.3.2009 12:16:29   
pike


Meni je babica že v porodni rekla: čimveč jo crkljajte in jo mejte ob sebi, noben dojenček se ne more od tega razvaditi. Še odrasli se radi crkljamo, ne da se otroček ne bi.
Mogoče je lačen, ga mučijo krčki, ali pa ima polno pleničko, ali pa si enostavno želi materine bližine in slišati njen utrip srca....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jok - trma
27.3.2009 12:22:53   
law1978
Lačen ni, plenička je tudi čista in krčev tudi nima(to se vidi, če stiska nogice skupaj). In tudi če ga pestvam ne neha!
Če pa mu dam flašo (ne dudo!!!) pa takoj utihne - ampak kot sem rekla lačen ni ker ful poje!
Kaj pa na to pravite?

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jok - trma
27.3.2009 12:27:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: law1978

Lačen ni, plenička je tudi čista in krčev tudi nima(to se vidi, če stiska nogice skupaj). In tudi če ga pestvam ne neha!
Če pa mu dam flašo (ne dudo!!!) pa takoj utihne - ampak kot sem rekla lačen ni ker ful poje!
Kaj pa na to pravite?



če mu daš polno flašo in pije, potem je lačen. tako to je, čisto logično. Morda rabi več od ful.

(odgovor članu law1978)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jok - trma
27.3.2009 12:28:44   
law1978
Ma že tko poje 150 ml vsake 3 ure.Dojenčki njegove starosti pa naj bi pojedli največ 110-120ml!?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jok - trma
27.3.2009 12:31:02   
angel_rebelde
Joj, jezus kristus??user posted image user posted image

Kaj si ti mislila, da otrok samo spi, pa je skoz cel nasmejan??

Če ti spije vso flašo, JE lačen... pa ne moreš pri 6 tednih misliti da že trmari, boš ti videla, kako je šele takrat ko res joka iz trme... Daj mu za jesti, kadar on hoče in ne po nekih tabelah, če praviš da full poje, je pač med bolj požrešnimi..


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jok - trma
27.3.2009 12:49:34   
lea_karli
Lačen je lačen tvoj mali jedec,le daj mu flaško,mogoče mu je pa malo prvroče pa je žejn,pa probaj tud kaj čajčeka dat!!!

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jok - trma
27.3.2009 13:00:50   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: law1978

Ma že tko poje 150 ml vsake 3 ure.Dojenčki njegove starosti pa naj bi pojedli največ 110-120ml!?


aja,to pa se zdaj sliši,kot da so vsi roboti,programirani na točno določeno....user posted image .Pač rabi več kot ostali.....naša tudi pri 7 mesecih dost več poje in zahteva....sto ludi...sto čudi...

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu law1978)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jok - trma
27.3.2009 13:02:34   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

je pač med bolj požrešnimi..



to pa je malo ...tak napisano...user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jok - trma
27.3.2009 13:12:33   
law1978
ma če mu dam preveč pol pa ven zbruha, ker mu želodček ne sprejme.
Res ne vem kaj naredit. včasih me prav obup. mislim, da ga lahko kaj boli ampak pol bi jokal tud k bi mu flašo dala ane!?
pol prašaša za nasvet te pediatre in vas ti pove drgač;eden reče naj  mu povečam dozo, drudi da jo moram zmanjšat, tretji naj mu dajam isto dozo po manjših obrokih, četrti...niti oni ne vejo!?
na koga naj se pol človek sploh obrne?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jok - trma
27.3.2009 13:17:21   
arabela*
daj mu toliko,kolikor misliš da potrebuje...od mleka ne bi smel trebušček bolet....naša je na začetku tud nonstop jedla,vedno je na zizi visela..

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu law1978)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jok - trma
27.3.2009 13:18:20   
law1978
ma kaj pa ker pol zbruha ven?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: jok - trma
27.3.2009 13:24:03   
angel_rebelde
Ja, pa daj mu vmes malo vode, čaja za pit, če ga hraniš z AM, je verjetno žejen. 

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu law1978)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: jok - trma
27.3.2009 15:38:55   
žab*ca
law1978 moj korenjak je v začetku tudi samo jokal ali pa spal.Hvala bogu sem dojila in ga imela več ali manj skoz na prsih,s nošenjem in crklanjem se ni pomiril.Pa je danes pri 4 mesecih pravi nasmejani sonček.Mislim da bo minilo,le potrpi.

(odgovor članu law1978)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
27.3.2009 15:47:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žab*ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: jok - trma
27.3.2009 19:04:01   
bskrle
Ni trma, lahko ga kaj tišči, kupček, lahko ima močan sesalni refleks ...
lahko je požrešen ...
Pocrkljaj ga


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
27.3.2009 20:37:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?