|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   znaki
24.2.2009 12:42:35   
tante
Halo vse!

Mislim, da smo noseči. Imam vse znake ki kažejo na to ampak ena stvar me vseeno skrbi.
Špikanje po trebuhu oz. spodnjem delu je običajno ampak je običajno, da te samo na eni strani (desni)?? Oziroma bojim se, da slučajno ne gre za izvenmaternično nosečnost. 

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: znaki
24.2.2009 12:57:19   
Skye
Najprej naredi test, da boš videla na čem siuser posted image

Špikanje, pa mislim, da je kar normalno na začetku...mene je naprimer bolelo, kot pred menstruacijo...sem bila 100% da se bo vlila, pa se niuser posted image
V kolikor pa te skrbi, pa pokliči G. in povprašaj za mnenje.

Držim pesti, da se vse dobro izteče user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu tante)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: znaki
24.2.2009 13:32:17   
najčka
Hello Tante jaz bi ti priporočila čim prej k ginekologu pa kar teži naj te da na UZ jaz nisem težila pa je šlo vse skup nekam tko da sem bla 1 teden v bolnici. Nič čakat takoj na pregled. Če dovolj zgodaj ugotoviš izvenmaternično n, menda lahko še kaj rešijo. LP pa srečnouser posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: znaki
24.2.2009 13:55:07   
murkica
Tante, pa test si naredila? Mislim, ker vsi znaki še niso dovolj, ker mariskaj lahko postori naša psiha. Kar se pa tiče špikanja pa je načeloma to normalno, saj so jajčniki v začetku zelo aktivni in od tam izvor bolečine, ter ponavadi se poveča tudi izcedek, ki traja kar skozi celo nosečnost.. Tako, da najprej se prepričaj, če si noseča in če si, lahko vseeno pokličeš svojo G in jo vprašaš za nasvet, vendar mislim, da ti bo dala enak odgovor kot jaz.
Seveda če pa je bolečina zelo močna, pa pojdi na pregled, da boš sigurna.


LP


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu najčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?