|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kornfleks, musli, kosmiči,...
28.2.2009 9:57:38   
sxy
Mene pa zanima ali dajete svojim user posted image za jest kornfleks, musli ali kakšne kosmiče? Če ja, kdaj ste začele in katere?
Mi smo stari 9 m in do sedaj je jedu rižolino, grisolino in  kaše kot so ovsena, pirina, 7 žit od millupe. Sedaj pa bi mu rada ponudila tudi kakšen kornfleks ali kakšne musli, pa ne vem če obstajajo posebej za otroke-dojenčke?
Kaj dajete ve, če sploh kaj?
Kakšne posebne otroške ali kar navadne za odrasle, edino da te vsebujejo sladkor in sol, no vsaj tiste katere sem jaz gledala v trgovini.
Hvala za nasvete in ideje!!!



_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kornfleks, musli, kosmiči,...
28.2.2009 12:11:03   
nuala
Jaz sem dajala od kaksnega 7 meseca navaden corn fleks, po 8 mesecu pa navadne mueslije brez oresckov. 

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kornfleks, musli, kosmiči,...
28.2.2009 18:47:36   
josephine27
jaz mu dajem navadne ovsene kosmiče od nature.

_____________________________



(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kornfleks, musli, kosmiči,...
28.2.2009 22:11:22   
kajajaka
jaz ji dajem samo otroške kaše, ki so brez kristalnega sladkorja (samo sadni...) še raje pa domače zadeve (polenta...)

Malo pobrskaj po netu. Zveza potrošnikov je pred par mesecih delala teste muslijev, kornfleksov,... in ugotovila, da so vsi večinoma sestavljeni iz kristalnega sladkorja in šele nato ostalo...
Skratka priporočilo je bilo: da še za odrasle niso priporočljivi...

Mamice se moramo pa seveda same odločit koliko sranja bomo dale našim malčkom...

Jaz sem bolj pristašica polente, gresa, mlečnega riža, kruha in mleka... brez dodatkov sladkorja, konzervansov, malo barvil, pa par E-jev za "vrhunec"... user posted image  

Končno je kornfleks polenta v kosmičih +sladkor, dodatki, E-ji... in nič drugega user posted image  posebno zdravega...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...





nada56



(81%)

(19%)


Število vseh glasov: 96

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!