|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čeveljčki-visoka nogica
22.2.2009 21:59:37   
panapi
Kupujem prve čeveljčke za svojo enoletno pupiko in njene prve samostojne korake. Ima visoko nogico, probali sva že kar nekaj modelov, pa nič ne spraviva na nogico.
Prosim za vsakršno pomoč, ker sem že kar obupana in pupika je vedno samo v nogavičkah.
(problem ni v stanovanju, samo ona bi hodila tudi zunaj)!!!!
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čeveljčki-visoka nogica
22.2.2009 22:48:53   
scubadiver
Tudi naša ima zelo visok nart.
Kupila sem ji geox gojzerčke za prve korake - na ježke. Zdej spomladanske sem pa naročila tele: http://www.zverinica.si/si/produkti/obutev_pedoodles/ceveljcki_prvi_koraki/roza_tekaci_98.html in so tud super. Mehki in primerni tud za visoke nogice


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu panapi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čeveljčki-visoka nogica
22.2.2009 22:51:31   
petrinja
tudi moj malček ima enake probleme, in nam dileme največkrat reši kar Geox. pa naj se ''jezik'' čimbolj razpre, da gre lažje visok nart notri.user posted image .

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu panapi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čeveljčki-visoka nogica
22.2.2009 22:54:16   
Ribica **
Kaj pa Ciciban? Visji modeli so vecinoma ok za visok nart.

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čeveljčki-visoka nogica
22.2.2009 22:55:02   
scubadiver
Ciciabn čeveljčki so v večini pretrdi za prve korake..

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čeveljčki-visoka nogica
23.2.2009 10:06:20   
ajataja
mi pa imamo bolj široko nogico in je tudi težko dobit čeveljčke zato mu jaz kupim adidaske  na ježka in še lepo mehki so (adidas ali nike)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čeveljčki-visoka nogica
23.2.2009 10:08:45   
Pika Zoja
Se strinjam in tudi merrel so ok. Poleg tega sedaj res ne rabiš kupovat več gojzerčkov, ampak kakšne spomladanske čevlje - superge, ki so cele usnjene recimo -> da ne ravno premočijo, niso pa niti zimski gojzerčki. Nike, Adidas delajo tudi pol visoke škorenjčke, ki lepo pridejo čez nart, so za visoko nogo ravno tako, pa še fino mehki so.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čeveljčki-visoka nogica
28.2.2009 10:57:11   
lorch
Tudi mi imamo take probleme, pa grem lepo v cicibanovo trgovino, kjer je večje izbira in so prodajalke res dobro usposobljene. Imajo čeveljčke ki se jim reče prvi korak in so namenjeni ravno otrokom, ki so še nestabilni in niso nič trdi. mi smo zelo zadovoljni, ker imajo naizbiro več modelov in vedno najdem kaj za našo deklico z visokim nartom.

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Nakup igrač
Admin

Kako pogosto kupujete igrače svojim otrokom?

Le ob posebnih priložnostih (rd, božiček...) (52%)

Vsak mesec nekaj novega (11%)

Vsakič, ko opazim igračo, ki bo otroku verjetno všeč (16%)

Ne kupujem igrač (20%)


Število vseh glasov: 44

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!