|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previjanje brez vode?!?
27.4.2005 21:26:41   
LIALIA
Selili smo se in sedaj ne morem več imeti previjalne mize v kopalnici :(( Ker sem navajeno našo previjati le z vato in vodo, vodo, vodo, ne vem kako bom zdaj.Na poti mi je grozno uporabljati vlažilne robčke. Kako naj zdaj? A naj si nosim v posodici vodo? A katera prakticira tako? Je zelo zoprno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Previjanje brez vode?!?
27.4.2005 21:30:30   
puncica
Pri nas si pred vsakim previjanjem v posodico natočimo toplo vodo in jo nesemo v spalnico kjer tamalo previjemo. Pa smo se čist navdl in je čist ok, sej se počas navadiš drugač pa probi z vlažilnimi robčki, čeprav ti jih ne priporočam preveč:zmeden:

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Previjanje brez vode?!?
27.4.2005 21:31:35   
SISI25
Mi smo na začetku tudi tako prakticirali. Zdaj pa uporabljamo kar vlažilne robčke. PA jih vredu prenašata.

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Previjanje brez vode?!?
27.4.2005 21:35:21   
Anonimen
Moja sestra je tudi pri njenih sveh treh otrocih prakticirala posodico z vodo in krpico. Meni je tudi ljubša voda, zato sem jaz previjala v kopalnici na pralnem stroju. Tam imam še sedaj previjalno podlogo, nad strojem omarico s plenicami in vsemi potrebščinami za dojenčka, takoj za seboj pa vodo.

(odgovor članu LIALIA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Previjanje brez vode?!?
27.4.2005 21:36:29   
ZARA
oj...Zara te razne kemije ne prenaša najbolš,pa že od začetka nosmo vodo s sabo,se tako navadiš,da sploh ne veš ;)...

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Previjanje brez vode?!?
27.4.2005 21:36:30   
Gina
Kaj pa je z vlažilnimi robčki narobe? Kakšni žnj kategorije so res zoprni, kakšni prijetno mehki in ne dražeči, so pa super. Če je pa otrok preveč pokakan, ga pa itak neseš v kopalnico pod tekočo vodo, vsaj jaz tako naredim.

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Previjanje brez vode?!?
27.4.2005 21:39:11   
BARBARA R.
Jaz sem tudi prve mesece nosila lavorček z vodo.Sedaj pa vsako jutro napolnim termovko z toplo vodo in čez dan lepo zdrži.

:muca:


(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Previjanje brez vode?!?
27.4.2005 21:53:58   
BONI*
Jaz Luko že od začetka previjam v njegovi sobici in sem vedno nosila vodo v lavorju tja. Sploh ni nič takega. Sedaj pa postajam iz dneva v dan bolj lena in komot, pa vse več uporabljam kar robčke (Pampers sensitive). Po pravici povedano ima sedaj čisto lepo ritko, prej ko smo prakticirali samo z vodo, pa je imel pogosto rdečo.

Lp, Boni

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Previjanje brez vode?!?
27.4.2005 21:56:01   
valči
Tudi jaz mlajšo umivam z vodo,ki jo nosim iz kopalnice v mali skledčki in jo umijem z vato,mi ni nič odveč:)

Tudi tavečjega sem tako umivala,sedaj pa samo z robčki,ker mi vodo večkrat razlije:(,pa robčki mu ne škodijo:sloncek:

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Previjanje brez vode?!?
27.4.2005 23:35:36   
Wahoo RR
Midva jo že od štarta umivava z vlažilnimi robčki ( pampers sensitive ) in do sedaj ni imela še niti malo bogo rito...
prve 14 dni, sem šla edino po robčkih še malo z vlažno pleničko če.z..če bi slučajno bil kakšen močen koncentrat...no, pa ni bilo nič...


(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Previjanje brez vode?!?
28.4.2005 7:19:53   
Taša
Že od samega začetka uporabljam vlažilne robčke...Tudi pri Niki sem jih, pa ni nobenega problema.. Res pa je da uporabljam če se le da kakšne sensitive ponavadi Nivea ali Pampers...

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Previjanje brez vode?!?
28.4.2005 8:42:24   
Natas@
Pri nas smo vato in vodo uporabljali samo kak mesec od takrat pa samo vlažilne robčke. Ritka, kot bi gledal dojenčkovo.:)-

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Previjanje brez vode?!?
28.4.2005 13:13:22   
kimi
Jaz sem od vsega začetka uporabljala vato in mleko tako so me navadli v porodnišnici. Na intenzivni. Po 6 mesecih pa sem začela z robčki so veliko bolj praktični

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Previjanje brez vode?!?
28.4.2005 19:26:17   
Anja167
Tdui jaz si nosim v posodici vodo v sobo. Ja, je zoprno, sploh kadar mali nima časa čakat sam v sobi. Ampak ziher je vsaka stvar za neki dobra...

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?