|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaspanka!
30.4.2005 20:00:26   
HuAnita
Pozdrav, moja prinčipesa pri (danes!:bravo:) dopoljenih 7m spi vsj še 3x/dan. No, v bistvu bi ona ves čas spala. :muca: Tudi ponoči recimo da spi (se zbuja na 3 ure), tako da ni zamenjala dneva in noči, po moje. Bedi urico, pa že zeha, si mane očke, išče dudo.
Kaj menite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zaspanka!
30.4.2005 20:02:00   
lenika
Naj spi, očitno spanec potrebuje. Otrok najbolj sam ve koliko spanca potrebuje.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zaspanka!
30.4.2005 20:18:24   
Mojca P.
Nam je v razvojni rekla, da naj do enega leta poskrbimo, da bo vsaj dvakrat na dan posteno pocival (vec kot uro spanca), od enega do tretjega leta pa naj pocivajo enkrat dnevno. Baje se nekaj z razvojem mozganov takrat dogaja:zmeden:. Sicer pa ritem itak iz meseca v mesec spreminjajo. Bos vidla, da bo kmalu za salo dve uri pokonci!!:rozica:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zaspanka!
30.4.2005 20:34:43   
HuAnita
Mojca P., a potem bo naša prinčipesa strašno pametna?! :bravo: :bravo: :bravo: Upam, da res.
A to potem ni nič narobe? Ker sva že z Jančiko tuhtali, kaj bi lahko bilo, pa dalj od nizkega pritiska nicva prišli...:ups:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zaspanka!
30.4.2005 20:39:07   
Mojca P.
Ziga od kar je v svoji sobici spi 12 ur (brez zbujanja) do recimo 7. Ob 9 ze pociva, vcasih tud do 12, ob 3 sigurno ze spet spi, po peti pa navadno ne vec, ampak gre itak ob osmih spat.
No, a ni to veeeliko.V glavnem vec kot dve uri je redko gor, edino pozno pop. do spanja. Meni se vcasih zdi, da cel dan spi. Sploh kadar dop. ful potegne.
Nic ni narobe, sigurno. Je pa res, da je ful aktiven, kadar je pokonci. Nas je pravi mali razbojnik in ga je povsod dovolj.:rozica:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zaspanka!
30.4.2005 20:44:08   
HuAnita
Hura za zaspance!:bravo: :bravo: :bravo:
Prvi trije meseci so bili brez spanca, mala je lahko bedela ves dan, tudi 12 ur ni zatisnila oči! Tako da mi je zdaj tol pravljica čez dan, ker lahko v miru skuham in pojem. No, noči pa so še vedno druga (z)godba...:zaspan:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zaspanka!
30.4.2005 21:27:31   
morskadeklica
Upam da gre naša:duda: (vsaj kar se podnevi tiče) po vaših stopinjah. Zdaj ima dva meseca in od 10dopoldne do 10 zvečer spi maksimalno 2krat po 15minut. Ostalo pa je pol joka:(( (ker je zaspana:zaspan: in ji ne uspe zaspat) in pol smeha:)-
Ponoči pa imamo zdaj pravi balzam (spi od 11h do 5, poje, pa spi do 9.30):bravo:

lp:muca:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zaspanka!
30.4.2005 21:36:08   
Anonimen
Mi smo zdaj stari 3 mesece in v primerjavi s prejšnjim mesecem, ko je spal v celem dnevu mogoče max. 2 uri in ponoči od 21-4 in 5-9, je ta mesec blažen. Zdaj spi po vsakem obroku, torej na 3-4 ure po pol ure do uro, okoli poldneva pa spi kar dve uri ali še več. Zvečer je že kriza, če ni že ob 21. uri v postelji, spi pa neprekinjeno do 7. ure. Potem se naje, previje in spi še do 9. ure.
Upam, da bo tako še dolgo ostalo.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zaspanka!
1.5.2005 18:53:31   
Sarina
Naša Sara je tudi taka zaspanka ;)- vedno je spala celo noč (12 ur),čez dan pa je bila max. 2 uri budna, pa je potem spet 2 uri spala. Pa je že skozi zdrava in vesela 9nebesa.
Zdaj je stara leto in pol in še včasih gre tudi po 2x na dan spat (dopoldan in popoldan), vendar že bolj redko - v glavnem gre 1x za 2-3 ure.
Tako da brez skrbi in samo :bravo::bravo::bravo: za zaspance, ker si čisto vse lahko naredimo zraven njih, ko so tako pridni :angel:9nebesa.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zaspanka!
1.5.2005 18:57:54   
ZARA
Menimo,da je tvoje dete potrebno spanca,sej veš kako gre to pri nas...

zvečer od 18 - 7.30
dopoldne od cca 10 - 12 ih (mere so približne)
popoldne - nič,so pa reeedke izjeme!!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?