|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za informacijo
5.5.2005 17:09:34   
svizc
danes sem imela ginekološki pregled ker po skoraj letu in pol nisem zanosila mi je ginekologinja vzela bris in mi dala napotnico za ambulanto za neplodnost. mož pa mora opravit spermiogram.pravi da je moja maternica lepa jajčniki so na pravem mestu če pa so neprehodni pa ne more videt bodo tam pregledal.:ups:
prosila bi vas če mi poveste kam naj gre mož na spermiogram da bo čim preje.:zmeden2: in kolko časa moraš čakat.
pa zame tudi ne vem če mi lahko opišete kaj me sedaj čaka.
kam naj se prijavim k dr. rešu v postojno, ljubljano ali maribor. za nasvete vam bom zeeelllo hvaležna vsem.
pa še to glede na to da imam že od prej enega otroka partner oziroma mož je isti ali ima katera mamica podoben primer kot jaz:zmeden2:za vse odgovore vam bom iz srca hvaležna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prosim za informacijo
5.5.2005 17:37:47   
emaa
Iz kje pa si svizc? Reš dela spermiograme v Dravljah v Ljubljani, samo pokličeš in moža naročiš, napotnico ponavadi da osebni zdravnik. Drugače pa delajo spermiograme tudi na ginekolopki v Ljubljani, pa tudi še kje

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prosim za informacijo
5.5.2005 17:50:11   
lumpy
Žal mi je :( da se vama tudi dogaja vse tole, ampak a ni čudno da sta v prvo lahko brez problema ( vsaj predvidevam), zdaj pa imata težave.

Glede spermiograma: moža sem jaz naročila v MB ( ker nama je pač najbližje)čakala sva pribiližno 2 meseca. S tem da mora partner po 8 tednih še enkrat na isti pregled ( tudi če je že prvič vse ok), da lahko 100 % potrdijo izvid.:sloncek:

Ker so njegovi izvidi bili ok, sem se naročila še jaz in sem zopet čakala 2 meseca ( oziroma malo manj) da sem prišla na vrsto. :muca:

Milsim da so bolj kot ne čakalne dobe približno iste, in je mogoče najbolje glede na to da boš mogoče morala kar nekajkrat tja, da si izbereš najbližjo možno varianto. Glede ostalega ti pa težko kaj rečem. :kuza:

Sporoči kako si se odločila.
Lep pozdrav :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prosim za informacijo
5.5.2005 18:04:05   
Pia73
Jaz navijam za MB!

Bi pa jaz istočasno naročila moža na spermiogram in potem oba skupaj na posvet.

Sicer pa sem jaz v prvič zanosila v prvo in po popolnoma neproblematični nosečnosti rodila zdravega sina, nato drugiš sem zanosila v tretje pa je sledil s.s. nato pa sem spet zanosila v prvo pa je sledil s.s., nato sva si z možem vzela pol leta pavze, ko pa sva se spet odločila ni in ni šlo,............. Dala sva čez kar nekaj pregledov, ki so pokazali, na koncu no, da je vse v redu a nama je potem uspelo šele po 16 nezaželjenih M.

Tako je to, kdo bi vedel zakaj?

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prosim za informacijo
5.5.2005 18:21:13   
svizc
hvala vam punce. sem pa iz štajerskega konca tko da zgleda da je res najbolje da grem v mb, seveda se mi tudi ni problem vozit v ljubljano ali postojno sam da bi blo vse ok.kako ma te pa ve izkušnje s tem - men je namreč ginekologinja rekla če bi sedaj mož imel slab spermiogram da je bolje če grem k rešu ker zdravi tako moške kot ženske. :zmeden2:
če pa je problem v meni pa je vseeno ali grem v ljubljano ali mribor.
ali naj počakam da mož dobi spermiogram pa se pol naročim al pa grem v mb in se istočasno naročiva mislim da bo res tako najboljše ker nama je to tudi najbližje.bom kar jutri poklicala in se naročila.
napotnico sem pa že danes dobila od moža ker imava isto zdravnico in mije sestra jo zrihtal.
hvala vam iz srca za informacije in upam da si bomo sproti še kaj povedale
za vas:rozica::rozica:
jaz imam pa sedem let starega fantka vse je blo v redu tud prjel se je takoj. v drugo se je prjel v tretje pa je plod odmrl tretjič mi je cb pokazal + vendar je prišla menstruacija in jeginekolog rekel da je šlo naprej:zmeden:
tko da ta naša telesa so res mal čudna:)

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prosim za informacijo
5.5.2005 18:35:36   
lumpy
Midva sav v MB in moram reči da sva zelo zadovoljna ( vsaj do sedaj), da je čakalna vrsta pa tako niso krivi oni. :bravo:

Naju ima čez primarij ambulante za neplodnosti dr. Vlaislavjevič ( saj ne vem , če sem napisala prav), ki prav tako zdravi moške in ženske. :modri::roza:

Kar pogumno naprej, pa se naročita. Prvič bo malo bolj zoprno, naslednjič pa bo že čisto ok. :sloncek:

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prosim za informacijo
5.5.2005 18:45:31   
svizc
hvala in še enkrat hvala ste mi kar mal poguma vlile. sva se pa z možem odločila da bova šla v kar v maribor:bravo:
še že kar bolje počutim in vem da bom šla z pozitivnimi mislimi naprej kajti z vami je lažje:metulj:

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prosim za informacijo
5.5.2005 18:47:14   
lumpy
Pa javi se še kaj, sporoči kdaj boš dobila datum in kako naprej. :rozica:

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prosim za informacijo
5.5.2005 19:13:37   
sugar
:muca:
pozdravljene punce,

moje vprašanje glede spermiograma, tale dr.reš iz dravlj je k nalašč, kje je to točno, pa a je treba kej doplačat al je samo napotnica dovolj?


Hvala vam.

:kuza:
sugar

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Prosim za informacijo
5.5.2005 21:44:08   
Anitka
Hojla Svizc! Tudi jaz ti priporočam, da jutri kar lepo v MB pokličeš in naročiš oba s partnerejm hkrati. On opravi spermiogram, oba pa še razgovor z dr. Tukaj je pa še telefonska, če je slučajno nimaš: 02/321-24-48. Naju pa obravnava dr. Reljič, ki je tudi super. Sicer pa so v MB vsi pravi strokovnjaki.

Pa srečni in kmalu na :modri::duda::roza:

Anitka:pika:

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Prosim za informacijo
5.5.2005 22:25:59   
emaa
sugar, v dravljah na bratov babnik se mi zdi, je v imeniku. Če maš napotnico, ni treba nič plačat, pejta oba, bo več razložil, na monitorju pogledaš rezultate, čez dva dni pa so na pošti. Napontico naj bo za pol leta, ker je treba spermiogram ponovit čez 6 tednov.

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?