|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrstni red
12.3.2009 21:20:39   
mamaemem
Živjo,

počasi bom začela z uvajanjem GH in nekatere sta napisale, da ste pričele z uvajanjem najprej večernega obroka ali pa kosila in šele nato dopoldanskega obroka. Vem da so včasih rekli, da začneš z dopoldansko malico in šele nato ostali obroki. Ali so sedaj priporočila drugačna in zakaj?

Hvala, lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrstni red
12.3.2009 21:28:43   
kajajaka
Mislim, da gre bolj za to, da uvajaš dopoldne ker, če se pojavi reakcija, jo lažje opaziš,  Če daš hrano otroku zvečer in greste potem vsi spat...

Jaz sem vedno uvajala okoli kosila, ker mi je najbolj odgovarjalo zaradi kuhanja... Siceer pa le pogumno. Mislim, da drugih razlogov oz. časovnih predpisov kdaj uvajati ni...

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrstni red
12.3.2009 21:32:53   
n.nati
Jaz sem mu začela uvajat dopoldan (sadje, zelenjava), to zdaj prvič slišim, da bi se naj uvajalo zvečer user posted image

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrstni red
12.3.2009 21:57:15   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: n.nati

Jaz sem mu začela uvajat dopoldan (sadje, zelenjava), to zdaj prvič slišim, da bi se naj uvajalo zvečer user posted image

enako


(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrstni red
12.3.2009 22:10:17   
Anonimen
Jaz sem tudi uvajala dopoldan.

(odgovor članu end1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrstni red
12.3.2009 22:14:51   
Toja22
Jaz tudi prvič slišim, da bi se uvajalo zvečeruser posted image , sploh mi pa ni logično zakaj. Oglavnem jaz sem uvajala v času kosila. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrstni red
13.3.2009 18:17:57   
galt
Tudi jaz sem začela z uvajanjem v času kosila. Sedaj je prav navajen, da najprej on dobi, potem pa lepo počaka da se še ati in mami najeta user posted image

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrstni red
13.3.2009 20:50:49   
Čarli08
Mi smo tudi začeli uvajati dopoldne. Zvečer so bili verjetno mišljeni riževi kosmiči, ki jih nekatere mamice dodajo v mleko, da dojenčki malo dlje spijo.

(odgovor članu galt)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrstni red
13.3.2009 22:23:24   
dejzi
Obvezno dopoldan. Zaradi reakcije.

_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrstni red
14.3.2009 10:11:28   
Najaa
Moja je prvo GH dobila ravno zvečer in sicer rižolino, ker smo misli, da bo po njem boljše in več spala. Pa ni. user posted image  Potem je pa dobila v dop. času korenček.

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vrstni red
14.3.2009 17:51:38   
josephine27
Tudi jaz sem mu začela uvajat dopoldan (sadje, zelenjava). Sem pa že slišala da nekateri dajejo riževe kosmiče zvečer kar v stekleničko da se otroci najejo in se potem ponoči zaradi lakote ne zbujajo.

_____________________________



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vrstni red
18.3.2009 22:15:22   
sanelaa
mi tudi uvajamo dopoldne, korenček in jabolko, sicer res ful ful malo. Smo na parih žličkah, po tem pa se seveda še dojiva, ker šele uvajava in se tega ne naje, je pa drugače blazno navdušen nad žličko in kar z veseljem odpira usta.
Smo pa tudi mi poskusli riževe kosmiče zvečer, pa zarad njih tudi ni kaj boljše spal.
Je pa boljše spal zarad kvasa. user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vrstni red
20.3.2009 9:51:04   
MATEJKA_
vse, ki jih poznam, ki so začele uvajat zvečer, so imele težave.
jaz sem se držale knjige Velika knjiga o dojenčku... tam zelo dobro piše kako se hrana uvaja in na kakšen način. pomembno je, da najprej en obrok v celoti nadomestiš, šele nato greš na naslednjega - je lažje za otroka in hitreje se privadi. pri 6. mesecih sem začela uvajat kosilo (zelenjavo). po 10 dneh je naša piška pojedla že cel obrok, zato smo po 3 tednih dodali še meso in še 1 teden počakala. nato sem ji skupaj po 4 tednih uvajanja zamenjala večerjo in je takoj prvi večer pojedla cel obrok. 2 tedna bom prešla na dopoldansko malico, kmalu po tem na popoldansko... vsi obroki GH so na žlico, tudi večerja - AP mleko, riževi kosmiči (milupa) + 2 žlici jabolčne čežane.

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?