|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 13:21:23   
sugar
:rozica::rozica::rozica:

punce vsem najlepša hvala, to ga bomo nafilal z vsemi vitamini, pol pa da je :sloncek: :sloncek: :sloncek: :sloncek: :sloncek: :sloncek: :sloncek: :sloncek: :sloncek:.
Pa kmalu :modri: :modri: :modri:.
Sam da uni prahi niso uničili nič tam dol.
Kako gre pa s tem postopkom za spermiogram?

najlepša vam hvala


:kuza:
sugar
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 14:18:31   
tinkamiška
Tvoj:love: gre po napotnico k svojemu osebnemu zdravniku, ti pa ga naročiš na spermiogram.

Tinka:)

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 14:32:58   
marrusa

tinkamiška, a si ga ti naročila v Celju.Meni je dala moja ginekologinja napotnico za spermiogram,pa ne vem kam naj pokličem.

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 14:43:50   
lumpy
Odloči se sama kam boš naročila svojega :love: na spermiogram. Mogoče povprašaj kje je manj čakalne dobe ( CE, MB, LJ...) :angel:
Midva sva bila v MB in sva čakala 2 meseca, da je mož prišel na vrsto.
In moraš vedeti, da prvič ti bodo povedali rezultat, ampak za 100% rezultat mora čez 8 tednov še enkrat ponoviti isto svar, da lahko rečejo tako in tako je. Moj je že prvič imel vse ok in je moral ravno tako čez 8 tednov še enkrat, pa je bilo spet vse ok ( hvala bogu) in šele takrat ti potrdijo da je izvid 100 % :kuza:

Javi kako si uredila, lp :sloncek:

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 14:46:00   
tinkamiška
Ja,jst sem poklicala kr na ginekološki oddelek,pa so mi potem dali tam št. kam naj ga naročim. Pokliči pa enkrat zjutraj;) Samo, da je pri meni možek dobil napotnico od svojega osebnega zdravnika.

Fajn rezultate želim;)

Tinka

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 14:46:47   
tinkamiška
Mislim, da sva midva čakala manj kot 14 dni.

Tinka

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 14:57:12   
marrusa
Dva meseca se mi pa zdi res dolgo:zmeden:,da prideš na vrsto.Bom probala poklicat v CE,če bo kaj prej.V ponedeljek imam hsg,pa sem mislila,da bi opravila približno v enakem času.Sem mislila,da mora biti spermiogram narejen pred mojim preizkavam.

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 15:00:48   
tinkamiška
Ni treba da je prej narejen, ampak ga pa priporočajo pred bolj "agresivnimi" preiskavami, kot je npr. HSG.

Ti pa potem tudi povejo koliko časa naj traja abstinenca od:sloncek::sloncek::sloncek:, tako da je tut po HSG vredu saj tako in tako ne smeta takoj:sloncek::sloncek::sloncek:

Srečno:rozica:

Tinka

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 15:03:34   
marrusa

Tinka,a si ti imela hsg v CE in ali so ti kaj takrat ugotovili?

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 15:06:02   
tinkamiška
Jst sem mela histero in laparoskopijo, pol so mi pa še prevodnost jajcevodo preverili. Na operaciji so mi odstanili zarastline na jajcevodih in maternici, pa eno mini pregrado tudi. Potem je pa bila prehodnost jajcevodov super. Vse so mi naredili v CE.

V drugo po operaciji je pa ratalo:)

Tinka

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 15:15:12   
marrusa
Jaz pa imam nekakakšen odpor do CE bolnišnice.Verjetno se motim:zmeden:

Sem pa zelo vesela zate,da si srečka:nosecka: in upam zase,da mi bo kmalu uspelo.

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 18:50:28   
tinkamiška
Marussa, jst sem bila zadovoljna, ko sem bila v bolnici v CE, čeprav sem si "privoščila" nadstandardno sobo. Sestre so bile prijazne in nič se mi ni zdelo, da bi bilo narobe. Operirala me je sicer moja G in to se mi zdi pa še najbolj fino, ker točno ve kako je zgledalo vse skupaj tam notri;)

Seveda bo tudi tebi uspelo:miska::miska::miska::rozica:

Tinka:)

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 18:55:05   
emaa
Ta celjska bolnica, v Trbovljah jih je blo ful s celjskega konca, vse so pravle da je stanje v Ce slabo, upam da se kmalu izboljšajo

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 18:57:54   
tinkamiška
Kaj pa vem, sem brala tut na "porodnišnice", da se je baje stanje zelo popravlo. Pa ne morem primerjat, ker prej nikoli nisem bla v bolnici...baje, da je zdej veliko boljše kot je blo pred parimi leti.

Upam, da res:)

Tinka

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 18:58:59   
emaa
a ne Tinka pr tebi so se dobro odrezali, rezultat že imaš, tak kot si si želela

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   vplivi na plavalčke
4.5.2005 19:01:20   
tinkamiška
Ja res je, jst sem zlo zadovoljna:)

Zdej kmal boš pa še ti:rozica::rozica::rozica::)

(odgovor članu sugar)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?