|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   monte, jogurti
26.4.2005 21:39:59   
Anonimen
kdaj ste začele z temi monte posladki in ali dajete tudi te otroške jogurte ( zelene doline)? naša je stara sedem mesecev in pol pa ima fruhtije in take zadeve fuulll rada.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   monte, jogurti
26.4.2005 21:41:54   
ZARA
7.5 meseca!
Monteja ne mara,obožuje pa Lumpi skute,jogurte in Fruhtzwerge!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   monte, jogurti
26.4.2005 23:19:10   
MEGY_Patricija
Pozdravljena 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa

glede na to sprasujes kaj z monteji in temi stvarmi ti priporocam cim manj kar je sladko ker moja hci ki je danes stara 7 let se je takrat redila kot klopci
in ima danes samo zaradi teh sladkarij veliko kil prevec eriku pa teh dobrot nisem devala pa ima pri 3 letih normalno tezo 17-18 kilogramov to je moj nasvet cim manj takih sladkosti odlo
itev pa je tvoja
:sloncek::sloncek::sloncek:lep pozdrav od MEGY

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   monte, jogurti
27.4.2005 10:24:28   
BokiMB
Ah, Megy... naš fantek poje veliko sladkega in mastnega, pa ima pri 14 mesecih 9 kil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   monte, jogurti
30.4.2005 1:31:02   
MEGY_Patricija
NO oprosti da sem takega mnenja a tudi pri nas je bilo nekaj casa vse okej potem pa se je to hitro spremenilo. Nisem pa sedaj rekla da nic, ne sme pa clovek pretiravat tako kot moja kolegica po pet frugcvergerjev na dan , enega na dan ze ne pa pet trgovci pa ze vejo zakaj ga tako priporocajo ker je prvo drag 300 tolarjev tistih malih 6 flask mislim da to ni poceni lahko pa mu das pravtako jogurt drugega proizvajalca pa zato ne bo nic slabse....oziroma vsaki
nekaj drugega ne pa da ni obroka da nebi bilo nekaj iz flaske oziroma jog-kozarcka .............. VSAK IMA SVOJE MISLENJE IN PA PROSTO IZBIRO KAJ BO DAL SVOJEMU OTROCICKU

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   monte, jogurti
3.5.2005 16:45:43   
niki5
Že sam sladkor, ki je notri ni dobra izbira. Vzemi navaden jogurt in zmešaj notri svže sadje. Bo veliko bolj zdravo. Naj bodo razne sadne skutke bolj izhod v sili, kot pa običajni hrana na dnevnem jedilniku. Pa še zobki bodo hvaležni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   monte, jogurti
4.5.2005 23:08:33   
Nedelja
Se strinjam z obema, niki in megy, vendar imam tudi jaz 6-mesečno Petro in bi rada vedela, kdaj naj ji ponudim skutice in podobno? Eni pravijo, da po 7 mesecih??? Ja???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   monte, jogurti
4.5.2005 23:28:17   
MEGY_Patricija
Pozdravljena...:rozica::angel::rozica::angel::rozica:

Vidim da si danes opazila --oziroma ravnokar,ja moje iskušnje so pač take, da je teh skutic in montijev Paticija pojedla goro preveč, če mene danes uprašaš, a žau takrat ni bilo rr-ja, da bi sama za nasvet uprašala jih svojemu malčku daj čim manj ker zelo redijo!!!!!!!Eriku pa tega nisem dajala pa je čito vredu fantiček,pa sej je drugih manj sladkih pribolškov dovolj........:sloncek::sloncek::sloncek:
MEGY

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   monte, jogurti
5.5.2005 12:54:30   
niki5
Nedelja,
naj bi se dajalo po 7 mesecu, taka so bila navodila naše patronažne. Odločitev je pa tvoja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?