|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gnoj iz dojke
17.3.2009 22:43:30   
Splet.Ka
Dober večer.

Štirimesečno punčko polno dojim. Od včeraj me boli desna dojka. Zatrdline ne čutim, se mi zdi, kot da je nekje bolj v notranjosti. Vročine zaenkrat nimam.

Od včeraj si dojko grejem s toplimi obkladki, se tuširam z vročo vodo, zraven masiram proti izvodilom. Pa ni nič bolje. Ponavadi je bolečina ali zatrdlina izginila, če sem samo malo pomasirala in pogrela.

Punčko pogosteje dojim na tej strani in tudi, ko je dojka izpraznjena, se stanje ne spremeni.

Zdaj pa sem si s prsti iztisnila malo mleka in iz ene od "luknjic" je priteklo nekaj precej bolj gostega, rumenega, lepljivega. Je to gnoj?

Kaj naj naredim, naj grem k zdravniku? Če bi bil mastitis, bi verjetno imela vročino, kajne?

Se to lahko pozdravi samo od sebe ali z zdravili? Sem brskala po RR in brala o nekih operacijah?



_____________________________

Cvetim...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gnoj iz dojke
17.3.2009 22:57:43   
ribica.
ma saj mleko je tudi lahko tako rumeno in lepljivo. Še nisi nikoli imela na blazinici , če imaš za modrcem, rumenkasto?? Ne skrbi, to je po moje mleko. Pa ni nujno da imaš vročino pri mastitisu. Mogoče se šele začenja. Če se ti maši in ne moreš stisnit ven, le ne čakaj tako dolgo, da boš še vročino dobila. Pojdi k osebnemu zdravniku ali pa k dežurnemu, ti bo dal antibiotike. Dojila boš lahko nemoteno.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gnoj iz dojke
17.3.2009 23:00:51   
Splet.Ka
Ribica, poznam razliko med prednjim mlekom in tistim zadnjim, gostejšim. Če si jaz iztisnem, iz vseh luknjic priteče vodeno belo-prozorno mleko, iz ene luknjice pa rumeno, gosto, sluzasto, to, kar sumim, da je gnoj.

Če je to gnoj, ali lahko dojim na tej strani?

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gnoj iz dojke
17.3.2009 23:26:48   
Tina 28
Verjetno imaš zamašen vod ali pa je prišla kakšna bakterija notr. Pojdi rajš k zdravniku, če nis prepričana.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gnoj iz dojke
18.3.2009 10:09:49   
Lunca1
rumeno mleko je bolj na začetku, pri štirih mesecih pa bi že moralo biti belo

Jaz bi šla na tvojem mestu do zdravnika.

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gnoj iz dojke
18.3.2009 17:34:31   
diamantina
Gnoj iz dojke je zelenkast. Meni se je to pocedilo, ko sem začutila, da je dojka na eni strani hudo boleča in vroča, videla pa sem na blazinici. Ko sem to opazila, sem nemudoma šla pod tuš in si dojko spirala in masirala pod toplo vodo, potlej iztisnila in čez dobro uro je nehalo bolet, pol je še mali pozizal in se je dojka pozdravila.
Če pa si v dvomih, pa pojdi do Dr.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?