|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   teža dojenčka
23.2.2009 15:45:56   
iaba
user posted image Živjo mene pa zanima če ima moja punčka pri 7 mesecih dovolj 7 kg pri rojstvu je imela 3200 sedaj smo bile v bolnici in ni cel mesec nič dobila na teži je pa zrasla za 5 cm in je tudi močna se sama dviguje. Jema po 5-6 obrokov dnevno. Hvala za odgovore user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: teža dojenčka
23.2.2009 17:27:41   
ksenci
Aljaž je star 7 mesecev in ima 8kg. mislim, da je 7kg še vredu? kaj pa pravi pediatrauser posted image sva midva bila tud skor mesec dni v bolnici pri 4-ih mesecih in takrat ni pridobival na teži, ko pa se mu je zdravje zboljšalo, pa je dobu večji apetit in se lepo redi, tako, da se ne sekiraj, saj se ji bo kmalu povrnil tekuser posted image

(odgovor članu iaba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: teža dojenčka
23.2.2009 19:00:33   
Doll
je čisto uredu

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: teža dojenčka
23.2.2009 19:39:35   
kajajaka
iaba, te čisto razumem...

Naša ima pri 7,5 mesecih 7040g in 67 cm in me gnjavijo, da je prelahka, premajhna...
Ob rojstvu je imela 3190g in 49cm...

Ne sekiraj se!

Naša je pač živahna punčka in vse pokuri. POje 5 konkretnih obrokov, rada je, spi 12 ur ponoči (čez dan le kako urico) in je POPOLNOMA ZDRAVA. Sem se odločila, da jih več ne poslušam. Mislijo, da če sem jaz ful velika in težka user posted image , da mora biti tudi ona... ne pogledajo pa, da je očka šlank, babica drobna...

Pošlji jih nekam!

Dokler je z otrokom vse ok, se ne pusti (razen, če si bila zaradi tega v bolnici...)
Kolegicina punčka je imela pri 1 letu 8,5 kg, sedaj (2,5 let) ima pa 15 kg, pa med večjimi je v vrtcu...

Bodo že tudi naše zrasle!

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: teža dojenčka
23.2.2009 19:47:00   
DanijelaNeli
Meni se zdi teža čist ok...glede na to,da ste bli v bolnici.
Zdaj sem gledala knjigo podatkov od moje male...pri 7ih mesecih je imela 9.500gramov,dolga pa 80 cm.
Ma sej niso važna ta odstopanja pri otrocih,eni so bolj težki eni daljši...glavno da je počutje ok.

(odgovor članu iaba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: teža dojenčka
24.2.2009 12:01:36   
ksenci
poglej tu na RR-ju, ko piše dojenček, potem pa je razvoj dojenčka in vtipkaš njeno težo in obseg glavice in se ti prikaže krivulja, koliko bi naj imela, tisto ki pa je obravano pa je tudi še vredu.

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: teža dojenčka
3.5.2009 16:16:23   
črticaa
ojoj

moj ma 3 mesce
ma približno 7 kg
pa tud cunce 62 so mu nekatere že premajhneuser posted image

a je poj velikan, proti vašimuser posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: teža dojenčka
3.5.2009 17:09:36   
snikolina
IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

ojoj

moj ma 3 mesce
ma približno 7 kg
pa tud cunce 62 so mu nekatere že premajhneuser posted image

a je poj velikan, proti vašimuser posted image


Ja, naš je tudi velikan, 3,5 meseca in 7,5 kg. Ampak je že začel s 54 cm in 4340 g. Po moje se nimaš kaj sekirati. user posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: teža dojenčka
3.5.2009 20:04:10   
črticaa
sj jz se ne, sam moja pediatrinja se bo 12ga k mamo pregleduser posted image

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: teža dojenčka
3.5.2009 20:09:31   
slovenka
Naša je imela pri 9m 8 kg in 71 cm, pa je bila P zadovoljna. Ker lepo je, je zdrava in vesela, je pa od 3. meseca tako aktivna, da res ne more imeti večje teže. Sprva je po hrbtu delala mostove in skakala po preprogi, od 5. meseca po trebušku, potem po vseh 4, zdaj se pa ves čas dviguje na 2, pa spet dol, pa gor... Pa na videz sploh nihče ne reče, da bi izgledala drobna, je prav fajn. Je pa res po tabelah med lažjimi.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: teža dojenčka
3.5.2009 20:56:00   
Anonimen
Ne obremenjuj se glede teže, važno, da jo je po 6 mesecih podvojila.user posted image Važno, da je sita, ni žejna, preoblečena, dobrovoljna, nasmejana, zdrava...

Naša se je rodila suha, drobcana, majhna...pa je zdej nad povprečjem že od 8 meseca. Pri 9 mesecih smo imeli 9.700 (rojstvo 3.180), dolga je bila pa 75 cm (rojstvo 50 cm).

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?