|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cista na jajčniku - odstranitev
15.5.2008 14:59:57   
Martina27
Pozdravljene. Zdravnik mi je povedal,da imam cisto na jajčniki,pa me zanima,če katera ve kako poteka ta operacija in kako dolgo moraš ostat v blnici.

Hvala že vnaprej!

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 19.6.2008 11:36:47 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cista na jajčniku!
15.5.2008 18:48:28   
*Junona*
Men so jo laporoskopsko odstranili. Imela sem 4 šive. Iz bolnice sem šla 4 dan domov.


Srečnouser posted image

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cista na jajčniku!
16.5.2008 7:16:57   
Anonimen
tako kot je napisala predhodnica - za laparoskopijo. Naredijo ti tri luknjice, "razbijejo" cisto in te zašijejo. Potem si še par dni v bolnici in potem par dni doma.

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cista na jajčniku!
29.5.2008 23:50:46   
thaila
ni nujno, tudi jaz sem imela cisto na jajcniku pa je pocila sama od sebe in se sama absorbirala...vse bp

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cista na jajčniku!
30.5.2008 2:42:00   
ninchi9
Jaz sem tudi imela cisto na jajčniku, pa mi je sama zginla še preden sem šla na operacijo. Zdravili smo s hormonskimi tabletami. Zginla je sama, zaradi tega pa imam brazgotine, kar se je videlo na pregledu. Za pregled prehodnosti jajcevodov pa grem na hsg. Je že fajn, če ti cisto operativno odstranijo. 

(odgovor članu thaila)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cista na jajčniku!
30.5.2008 8:44:44   
Anonimen
Izgine v primeru če je vodna cista. Če je pa krvava oz. čokoladna jo je treba pa z laparoskopijo.

Vodne mam tud jaz skoraj vsak mesec, amapk zginejo, tako, da to ni nič takega.

(odgovor članu ninchi9)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cista na jajčniku!
30.5.2008 13:16:17   
*Junona*
Vodne niso nevarne. Jaz sem imela čokoladno in jo je bilo potrebno odstraniti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cista na jajčniku!
18.6.2008 21:28:24   
pipika123
Jaz sem imela čokoladno. Imela sem laporoskopijo. Po operaciji naslednji dan domov. Sem bila kar presenečena. Sem mislila da bom dalj časa notri.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cista na jajčniku!
18.6.2008 21:35:59   
jernejav
Jaz sem ravno danes bila na UZ in mi je ugotovila da imam na leveM jajčniku ciste. Dala mi je hormonske tablete Primolut nor. Ravno poskušam zanositi, pa je rekla da to naj ne bi vplivalo na kaj, da bodo same počile, da naj kar veselo user posted image user posted image .

(odgovor članu pipika123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cista na jajčniku!
18.6.2008 21:45:39   
pipika123
Če imaš vodne potem sigurno bodo. Meni je moj G rekel da mi bo tudi počila. Pa se je malo zmotil. Imela sem čokoladno. Pa še to je bilo čudno ker sem imela M čisto normalno, nič me ni bolelo.

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cista na jajčniku!
2.7.2008 17:04:59   
anja7
Jaz sem šla v petek na priprave za laparoskopijo (ti zmerijo pritisk, ekg,...). V ponedeljek sem prišla nazaj ob 8.ih, ob 11.ih sem mela laparoskopijo, drug dan sem šla popoldne domov.Čez

(odgovor članu pipika123)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cista na jajčniku!
2.7.2008 17:06:19   
anja7
Ups, sem prehitrl potrdila sporočilo. V glavnem čez tri tedne (PO LAPAROSKOPIJI) sem dobila menstro in je bla tud zadnja. V petek bo najin mali pikec upihnil prvo svečko. Tko da kr pogumno

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cista na jajčniku!
2.7.2008 19:45:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Izgine v primeru če je vodna cista. Če je pa krvava oz. čokoladna jo je treba pa z laparoskopijo.

Vodne mam tud jaz skoraj vsak mesec, amapk zginejo, tako, da to ni nič takega.


ni nujno...jst sem imela vodno in ni izginila. Odstranili so jo operacijsko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Cista na jajčniku!
20.8.2008 20:09:27   
Anonimen
meni je cista dva meseca nazaj počila s pomočjo KT. sedaj mi user posted image  spet zamuja in nevem kaj naj naredim (noseča nisem, sem danes delala krvni test) ..spet začnem jesti tablete?
jih je potrebno nujno jesti do konca ali lahko prej neham in tako sprožim user posted image .    rada bi zanosila in bi zato rada, da čimprej dobimuser posted image ..in potem ovulacijo..itd user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Cista na jajčniku!
25.3.2009 9:19:46   
ringa raja
jaz tud mam cisto na jajcniku,pa sem noseča 8 tednov,zdravnica je rkla da če me bo zelo bolelo da bom mogla na operacijo.a je možno da pri tem mam splavuser posted image user posted image ,mal me je tega vsega strah.ne bi rada tega ker si otroka želimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?