|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj smatramo da je menstruacija redna al ner...
23.3.2009 20:06:29   
pikapolonica8
Pozdravljeni.Mene pa zanima kdaj se smatra user posted image pod redno ali neredno.Namreč jaz imam user posted image en mesec na 33dni,potem na34sedaj pa sem ža na36 dnevu in ali je še to v mejah normale.Kajti s partnerjem se trudiva nauser posted image pol leta in si zelo težko zračunam plodne dni,saj pri sebi nikoli neopazim kakšno sluz za ovulacijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj smatramo da je menstruacija redna al...
23.3.2009 20:31:57   
ency
Kot jst razumem, je to redna menstruacija, recimo neredna je moja, saj imam ciklus od 30-55dni, in se mi resnicno nikoli ne sanja, kdaj naj bi imela ovulacijo. No kot sem razumela ginekologinjo, naj bi do ovulacije prislo cca 14dni pred predvideno user posted image , tako da pri rednih ciklusih si lahko to brez problema izracunas. Naj me kdo popravi, ce se motim.

(odgovor članu pikapolonica8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj smatramo da je menstruacija redna al...
23.3.2009 20:35:27   
kajajaka
Jaz imam M na 25-45 dni in je G rekla, da je to normalno (sploh glede na to, da mi nagaja ščitnica).
Zanosila sem po 4 mesecih poskusov. Sva pa user posted image  vsak ali vsaj vsak drugi dan- ne glede na ovulacijo...
SREČNO! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj smatramo da je menstruacija redna al...
23.3.2009 20:42:40   
pikapolonica8
ENCY ,H vala za odgovor,imam pa še eno prošnjo ali mi lahko izračunaš kdaj sem imela  ovulacijo,glede na to da je zadnja user posted image bila od25.2.-28.2user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikapolonica8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj smatramo da je menstruacija redna al...
23.3.2009 20:50:35   
ency
Hm ce racunas da mas ciklus dolg cca 35dni, pol si mela ovulacijo (priblizno) okoli 14-20 marca. Drugace pa je na tej strani tudi koledar ovulacije, pa si tam lahko zracunas. Upam, da ti ne bo potrebno drugi mesec racunat, ampak da bos prej zagledala user posted image  
srecno  user posted image


(odgovor članu pikapolonica8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj smatramo da je menstruacija redna al...
23.3.2009 22:12:25   
golobica82
Ja meni je tudi bilo razloženo, da je ovulacija 14 dni pred menstruacijo, tako da pri nas, ki imamo menstr. od 33 pa do 55 dni je zeloooo težko vedeti. Sem pa se ennkrat pogovarjala z G o znakih O, pa sem omenila, da meni se ko imam O bolj sexa in je vse bolj navlaženo, pa je rekla, da je to tud eden od znakov.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj smatramo da je menstruacija redna al...
25.3.2009 11:19:44   
Hana76
Jaz imam M na 28-30 dni, vsako leto pa ene nimam oz. z veliko zamudo (letos 42 dni). A je to zdaj redna ali neredna?

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?