|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   učiteljica jo je udarila
28.3.2009 21:25:09   
dream3
V  petek, ko je prišla naša prvošolka domov, mi je povedala, da jo je učiteljica udarila po ustih, ker se je guncala na stolu. Bilo ji je nareč dolgčas, je bila njena razlaga.  Verjetno bi morala slišati tudi drugo plat zgodbe. Sprašujem vas za mnenje. kako naj ukrepam? Ne bi želela biti paničarka, pa tudi ne želim si, da bi izpadlo kot da se ne zanimam za otroka. Naj grem v ponedeljek v šolo, ali naj počakam do govorilnih ur?
Hvala in lep pozdrav

< Sporočilo je popravil dream3 -- 28.3.2009 21:28:04 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: učieljica jo je udarila
28.3.2009 21:27:40   
ona
Jaz bi tako brez obveznosti šla v ponedeljek vprašat učiteljico,da slišiš še drugo plat zgodbeuser posted image

(odgovor članu dream3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: učieljica jo je udarila
28.3.2009 21:41:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Jaz bi tako brez obveznosti šla v ponedeljek vprašat učiteljico,da slišiš še drugo plat zgodbeuser posted image


Tako je. user posted image

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: učieljica jo je udarila
28.3.2009 21:55:50   
Gina
Jaz bi šla čist zihr takoj v ponedeljek v šolo vprašat. Reagirala pa bi glede na zadevo. A veš, če bi mene nekdo recimo po krivem obtožil tega, bi kot učiteljica isti hip poklicala otroka in bi hotela, da pove, kaj je bilo. Tako da se te reči da čist zihr lepo razrešit - hočem reči, ne postavljaš učitelja v nemogočo situacijo, če ni kriv, prav pa je, da se prepričaš, ker živet v nevednosti kar se teh reči tiče zihr niti noben učitelj ne bi hotel, da potihem nekje nekaj sumiš, da se je zgodilo, če se ni. Če pa je v resnici kriv, potem pa itak nimam besed... Pojdi v šolo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: učieljica jo je udarila
28.3.2009 23:24:40   
kaja02
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz bi šla čist zihr takoj v ponedeljek v šolo vprašat. Reagirala pa bi glede na zadevo. A veš, če bi mene nekdo recimo po krivem obtožil tega, bi kot učiteljica isti hip poklicala otroka in bi hotela, da pove, kaj je bilo. Tako da se te reči da čist zihr lepo razrešit - hočem reči, ne postavljaš učitelja v nemogočo situacijo, če ni kriv, prav pa je, da se prepričaš, ker živet v nevednosti kar se teh reči tiče zihr niti noben učitelj ne bi hotel, da potihem nekje nekaj sumiš, da se je zgodilo, če se ni. Če pa je v resnici kriv, potem pa itak nimam besed... Pojdi v šolo.


user posted image  se podpišem

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: učieljica jo je udarila
28.3.2009 23:31:38   
nejcko
Se podpišem pod Gino. V ponedeljek lepo vprašaj učiteljico za razlago dogodka (po možnosti vpričo hčerke) in je.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: učieljica jo je udarila
28.3.2009 23:39:55   
Petr_a
Verjetno so tudi drugi učenci videli kajne

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: učieljica jo je udarila
29.3.2009 0:17:10   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

Verjetno so tudi drugi učenci videli kajne


Pa hčerki bi omenila da se bova v ponedeljek pomenili o dogodku z učiteljico, mogoče bo spremenila svojo zgodbo. Poznam namreč podoben primer, ko je otrok malce posvoje opisal dogodke in mu je mama povedala da se bosta naslednji dan pogovorila z učiteljico no potem je pa povedal malo drugače.

S tem ne trdim da otrok laže ampak samo ideja, moje mišljenje....

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: učieljica jo je udarila
29.3.2009 10:36:24   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

Verjetno so tudi drugi učenci videli kajne


Se strinjam. Jaz bi mamo kakega sošolca vprašala, če se je kaj dogajalo, preden sprašuješ učiteljico. Kako je bilo že zadnjič, da je za verjet vse štiriletnemu otroku, tudi šestletnemu je za verjet, a ne.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: učieljica jo je udarila
29.3.2009 12:48:58   
Volga
A podpisa pa ni prinesla? Ker pri nas za pi.zd.rije dobijo podpis.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: učieljica jo je udarila
29.3.2009 14:40:26   
ksenija12
Obvezno bi šla v šolo, skupaj s hčerko in se pogovorila...če jo je zares udarila, je to precej resna zadeva...lahko pa da ni bilo tako..

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: učieljica jo je udarila
31.3.2009 21:56:11   
Pia73
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Se podpišem pod Gino. V ponedeljek lepo vprašaj učiteljico za razlago dogodka (po možnosti vpričo hčerke) in je.


Tudi jaz bi to absolutno naredila. Če ti delovni čas ne dopušča pa jo vsaj pokliči. To pa res niso heci.

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: učieljica jo je udarila
1.4.2009 0:46:50   
sanja nk.
in kaj si izvedela v šoli user posted image

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: učieljica jo je udarila
1.4.2009 9:09:41   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

in kaj si izvedela v šoli user posted image


tudi mene zanima kako in kaj

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: učieljica jo je udarila
3.4.2009 13:29:31   
dream3
V sredo sem šla v šolo in govorila z njeno učiteljico. Ker naj bi jo udarila namreč pomočnica. Ker nje ni bilo, sem vprašala njeno učiteljico, kaj se je zgodilo. Pa mi je rekla, da se tega dogodka ne spomni. Ko sva poklicali še mojo hči je ponovila isto zgodbo kot meni. Učiteljica je rekla, da bo stvar preverila. Nekako sva prišli do zaključka, da je verjetno hotela moja hči nekaj povedati, pa jo je pomočnica ustavila tako, da ji je položila roko na usta. Torej še vedno ne vem točno kaj je bilo.
lp

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: učieljica jo je udarila
3.4.2009 13:34:03   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Jaz bi tako brez obveznosti šla v ponedeljek vprašat učiteljico,da slišiš še drugo plat zgodbeuser posted image


Se popolnoma strinjam...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: učieljica jo je udarila
4.4.2009 17:58:49   
niika
Učiteljice zelo dobro vedo, kaj si pri komu lahko privoščijo. Seveda ni za pričakovati, da bo priznala, da je deklico udarila, ker bi si s tem samo nakopala težave. Lahko pa malo logično sklepamo, kaj se je zgodilo: deklica je priznala kar dva prekrška - dolgočasje in guncanje. Zveni kot resnica, in vprašanje je, ali si je zaključek izmislila?


(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: učieljica jo je udarila
5.4.2009 19:36:05   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: niika

Učiteljice zelo dobro vedo, kaj si pri komu lahko privoščijo. Seveda ni za pričakovati, da bo priznala, da je deklico udarila, ker bi si s tem samo nakopala težave. Lahko pa malo logično sklepamo, kaj se je zgodilo: deklica je priznala kar dva prekrška - dolgočasje in guncanje. Zveni kot resnica, in vprašanje je, ali si je zaključek izmislila?




A potem sklepaš, da kjer menimo, da si to "lahko privočimo", otroke kar veselo tepemo? user posted image  
btw dolgočasje (beri nezanimanje za nič sploh) in guncanje sta čisto vsakodnevna pojava, zaradi katerih ena učiteljica zihr ne bi otroka udarila (ponavadi zelo mirno otroka poskušaš preusmerit, ga potegnit v stvar z motiviranjem, ali pa mu rečeš z besedo kaj, še zatuli za tako stvar redko katera učiteljica, ob vseh res hudih nevljudnostih in neprimernostih, ki se nam dogajajo, je tale daleč najmilejša reč), vsaj jaz take ne poznam.

Pa ne rečem da ni res, da bi obstajala možnost, da bi ona koga udarila, sploh ne, prav gotovo pa razlog ni pravi, niti posploševanje, da si lahko pri enih privoščiš "pretepanje" pri enih pa ne.

(odgovor članu niika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?