|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prva žagico (zobek), kaj je zdej z umivanjem ...
8.5.2005 15:13:23   
puncica
Sem mal iskala pa nič konkretnega našla. Naša pika je včeraj pri 11 mescih in petih dneh dobila prvi zobek, oz. prvo žagico.:sloncek:

:bravo::bravo: za zobek, ki se je matral na svet zelo zelooooo dolgo. In za našo piko, ki je po treh nočeh groznega nespanja danes pridno spala celo noč (s tremi postanki namreč duda se je zgubila :(( )

Zanima me naslednje kdaj ji morem zdej začet to umivat a kr takoj, ko še zobek ni cel zunaj, al počakam da zraste, sicer tamala sploh noče ust odpret, da bi dobr pogledala kaj in koliko sploh gleda ven. In kako ji to umivat a z gazo al kako, ma nimam pojma, kako. Dejte mal povedat kako ve to prakticirate oz. ste na začetku prakticirale.

HVala in LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prva žagico (zobek), kaj je zdej z umivanjem ...
8.5.2005 15:29:43   
corfu
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prva žagico (zobek), kaj je zdej z umivanjem ...
8.5.2005 15:59:26   
BokiMB
Probaj z gazico. Na začetku se mi zdi, da je najbolj praktična. S krtačko smo mi začeli umivat, ko je bil zunaj konkreten del zobka. Pred tem nisem imela kaj krtačit...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prva žagico (zobek), kaj je zdej z umivanjem ...
8.5.2005 17:12:23   
Nia30
Naš ima dve žagici (5,5 meseca) un jaz mu jih zvečer pred spanjem malo poribljem z vlažno pleničko. Tako sem delala tudi pri ta prvi; ščetko za dojenčke sva začele uporabljat šele po prvem letu.

Lp

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prva žagico (zobek), kaj je zdej z umivanjem ...
8.5.2005 17:15:41   
.ču
Najprej:bravo:za zobek!
Jes sm počakala,da so prišli ven poj sm pa začela akcijo:)
Najprej z gazico:(nakar so moji prsti hudo nastradali,poj sm šla v lekarno po tisti nastavek,ki se ga da na prst in ima "vgrajeno" krtačko.Je pa iz gume,pa zraven se še kremo za zobe dobi.
Za to zadevo so mi punce tle povedale.
Pa ni dolg delvala in sm kr ta pravo krtačko kupila.
Najprej se je spet upiral,poj sm mu jo pa dala kr v rokce in sam šari po zobkih.Vmes mu jo mal vzamem in mu na hitr očistim še sama in poj mu jo spet dam nazaj.

Zgleda,da bomo počas osvojili zadevo:)

Lp

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prva žagico (zobek), kaj je zdej z umivanjem ...
8.5.2005 18:48:56   
urši*
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prva žagico (zobek), kaj je zdej z umivanjem ...
8.5.2005 19:15:13   
Seven*
Mi smo bili pri zobozdravniku (preventivno), pa je rekla, da se zobki cistijo z gazico vse dokler otrok ne zna sam izpljunit! Pomembna je predvsem prehrana v tem obdobju!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prva žagico (zobek), kaj je zdej z umivanjem ...
8.5.2005 19:42:55   
Annny
Potem pa čim manj sladkih mlečnih kašic ipd...:zmeden:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prva žagico (zobek), kaj je zdej z umivanjem ...
8.5.2005 20:25:16   
Petra P.
Bravo za zobek! :sloncek::sloncek::sloncek:

Mi tudi komaj čakamo, da se konča ta agonija s srbenjem... Sem ravno mislila sama te stvari povprašat, pa sem sedaj dobila odgovor, ne da bi vprašala. Hvala za pomoč! ;)
Če verjamete ali ne, mi je prijateljica, ki že ima dva namreč povedala, da ona otrokom do 3 let ni prala zob??!! No, ta starejši ima zdaj temu primerno dozo kariesa. Me veseli, da vas večina pazi na zobke.

Petra

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?