|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleče bradavice
23.3.2009 19:06:38   
mižek
pozdravljene,

potrebujem nasvet, prijateljica je začela dojiti in ji je user posted image ,  pri sesanju tako načela bradavico da ima že pravo vreznino, kaj storiti in ali je nevarnost vnetja? Jaz na srečo nisem imela teh težav tako da če je imela katera podobne težave, bi bila hvaležna za nasveteuser posted image

< Sporočilo je popravil mižek -- 23.3.2009 19:08:36 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleče bradavice
23.3.2009 19:09:38   
Dali*
lanolin, bepanthen...

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleče bradavice
23.3.2009 19:17:06   
mižek
so že vse preizkusili, pa nič kaj ne pomaga, je imela katera kake izkušnje blazinice, v katerih je gel

< Sporočilo je popravil mižek -- 23.3.2009 19:18:15 >

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleče bradavice
23.3.2009 19:43:26   
drsalka
če to ne pomaga si naj kupi nastavek za dojenje in seveda mazanje dojk z kremo








LARA 06.03.2001
KAJA 19.10.2008

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boleče bradavice
23.3.2009 20:41:18   
end1
meni je tako ratalo, mi je že kri šla in mi je P svetoval spiranje s fiziološko pred in po dojenju in bradavice čim bolj na zraku. V parih dneh je blo OK. Je pa ob dojenjo bolelo ko user posted image . Se pa ni več ponovilo.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boleče bradavice
23.3.2009 20:47:02   
blaža
Za ragade in podobno- Lanolin. Moj ta drugi je bil kot kak krokodilček, ko se je rodil. Prav ščipal je. Posledično sem dobila ragade, čeprav sem ga pravilno pristavljala k prsim in je zagrabil cel kolobar.

No pa sem itak že v nosečnosti pričakovala vse možne varijante. Pri prvem otročku nisem vedela, da začetek dojenja tako boli. Vsaj mene je za znoret, dokler se niso utrdile bradavice, ma vsaj nisem mela ragad. Evo ta mali je bil pa tak, da je blo pra veselo.user posted image . In pol sem mazala z Lanolinom, pa sušila na zraku, da se je pozdravlo.

No to je včasih davek na dojenje, ma se vseeno splača, ko vidiš kako lepo ti napreduje s tvojim mlekom. No vsaj mojadva sta.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: boleče bradavice
23.3.2009 21:28:18   
patkapatatka
Tudi jaz sem imela enake težave.
Po vsakem podoju sem si iztisnila malo mleka in si namazala bradavico, nato sem pustila da se na zraku popolnoma posuši, nato namazala z lanolinom.
Glede na to, da se rane ne morejo zaceliti tako hitro ji priporočam iztiskanje mleka, dokler si bradavice malo ne opomorejo.
Poskusi naj tudi z nastavki.

Pristavlja pravilno?

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
23.3.2009 21:35:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patkapatatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: boleče bradavice
24.3.2009 12:13:17   
Onasiss
Bepanten, sušenje na zraku in nastavki, jaz sem imela najprej ta ozke, pa je bilo še huje, potem pa sem probala s ta širokimi in je pomagalo.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: boleče bradavice
25.3.2009 9:43:42   
mižek
punce najlepša hvala vsem za nasvete, si je kupila nastavek in jima gre sedaj super, malo še boli ampak je za pretrpet, tako da,...
No še enkrat hvalauser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: boleče bradavice
25.3.2009 19:01:28   
patkapatatka
Me veseli, da gre na bolje, ker vem da boli kot 100 user posted image

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: boleče bradavice
25.3.2009 19:20:23   
freha
nastavek lahko uporablja največ kak dan dva, toliko da se malo zaceli, ker potem se lahko mali navadi na nastavek, kar pa dolgoročno ni v redu (gre za drugo tehniko sesanja)!

(odgovor članu patkapatatka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: boleče bradavice
2.4.2009 11:29:16   
Flusko
Jaz sem pa mislila, da pri drugem otročku že vse vem - pa sem imela ravno tako težave. Že v porodnišnici sem si kar naprej mazala bradavice z mazilom Rešilko, ki je pomagal. Pa še brisat ga ni treba dol pred dojenjem. Vam ga priporočam!
Pakiran je v majhnih modrih škatlicah, je pa od podjetja Medicaplast, ki dela tudi Hladilno mazilo. Jaz oboje naročam kr pri proizvajalcu in mi jih pošlje po pošti (poceni: hladilno mazilo je samo 2,5 EUR, Rešilko pride pa 2,8 EUR!). 
No, še dobro, da je zdaj je z nami vse v redu in rabim samo še hladilno za malo ritko user posted image :)

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: boleče bradavice
2.4.2009 12:16:27   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: freha

nastavek lahko uporablja največ kak dan dva, toliko da se malo zaceli, ker potem se lahko mali navadi na nastavek, kar pa dolgoročno ni v redu (gre za drugo tehniko sesanja)!


To je od otroka odvisno, jaz sem našo z nastavki dojila kake dva tedna, potem sve začeli normalno z dojenjem ji pa  dodajam še flašo in se še vedno želi dojiti.

_____________________________

So what....

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?