|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Temenca
31.3.2009 22:46:26   
dejzi
Kako in v kakem času ste se znebile te nadloge?

Poizkusila sem že vse (ali pa tudi ne), pa se mi zdi, da se zadeva le širi...
Pojavili so se pri 3m, zdaj smo stari 8m pa je stanje še vedno isto.


Hvala za odgovore.


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Temenca
31.3.2009 22:59:24   
Anonimen
S kremo in peno od Mustelle smo se jih znebili v 10ih dneh, pa je imela precej trdovratne.

(odgovor članu dejzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Temenca
31.3.2009 23:02:33   
maca m
Tudi jaz sem vse probala, pa so se vedno znova pojavljale. Sem prosila P naj mi ona kaj da, ker mi je šlo že res strašno na živce. Pa mi je predpisala Locoidon in me opozorila naj mu namažem največ 2x na teden. Jaz sem mu namazala 1x na teden, 3x sem ponovila in niso se več ponovile. Od tega je zdaj že 2m.

Upam, da vam uspe.


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Temenca
31.3.2009 23:02:39   
irma78
Jaz tudi nimam pojma, kako naj se jih znebimo. Dobili smo jih pri dveh mesecih, sedaj smo stari 6 mesecev in je stanje še vedno isto. Kremo in peno od Mustele uporabljamo že 2 mesecea, pa je stanje sicer boljše, izginejo pa ne. Smo poskusili tudi s hladilno kremo, raznimi olji, pa je stanje še slabše.

_____________________________

1. oktobra 2008 je na svet prijokal naš angelček Nik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Temenca
31.3.2009 23:05:12   
benika
Nam so se konstantno ponavljale tja do 7. meseca. Pa mi je bilo en dan tega dovolj in sem malega položila z glavico na cel kup papirnatih brisač, mu glavo izdatno polila z jedilnim oljem (2 dl ga je bilo sigurno), pustila minutko, dve in mu jih nato z glavničkom postrgala dol. In od takrat naprej jih ni bilo več.

(odgovor članu irma78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Temenca
1.4.2009 10:09:54   
uursa
Mi smo imeli tudi velike probleme s temenci in to dolgo časa. Če se otrok veliko poti, kar sta se pri nas oba, so prav nadležna in non stop. Sama sem na koncu prosila pediatrinjo in mi je povedala da pomagajo šamponi s cinkom - dobi se v lekarni. Pa tudi, če uporabljate šampon, je mogoće dobro zamenjat, ker je lahko tudi to vzrok. Mi smo uporabljali Johnson in je bila hči že v OŠ, ko smo imeli še težave s tem. Potem mi je pa frizerka povedala, da ima veliko otrok, ki ga uporablja temenca, odrasli naj bi pa po njem dobivali prhljaj.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Temenca
1.4.2009 11:08:24   
porednica22
jaz sem pa naši izdatno namazala z mandljevim oljem kupljenim v lekarni, pustila delovati pol ure in ji potem zdrsala z gostim glavničkom ki je prav za temenca...in od takrat smo imeli mir. lp

_____________________________

porednica

(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Temenca
1.4.2009 13:49:19   
slovenka
Temenca se naredijo, ker še ne delajo zleže lojnice dobro...

NAša je tudi imela kar močna, pa smo jih odpravili s 3x uporabo kreme in potem šampona od Mustelle. Samo šampon ne pomaga, ker se ga takoj spere dol, kremo se pa predhodno namaže in pusti čez noč, potem pa s šamponom spere - nam je pomagalo.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu porednica22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Temenca
1.4.2009 13:49:53   
slovenka
Sem pa jaz prej, ko nisem vedela za mustello, tudi poskušala z olji, pa ni nič pomagalo, samo namaščeno glavo je imela user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Temenca
1.4.2009 14:28:29   
Anonimen
Mustella kolekcija je zakon.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Temenca
1.4.2009 14:39:59   
2srcka
Nam je pediatrinja napisala recept za mazilo katerega so naredili v lekarni. Je imel res veliko in debele temence, ki jih nisem z nobeno stvarjo mogla odstranit. Mi je pa rekla naj uporabljam Mustello vendar se je vedno ko sem mu mazala/umivala lasišče jokal, tko da ga je verjetno peklo vse skupaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Temenca
1.4.2009 22:15:46   
Gilo
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Nam so se konstantno ponavljale tja do 7. meseca. Pa mi je bilo en dan tega dovolj in sem malega položila z glavico na cel kup papirnatih brisač, mu glavo izdatno polila z jedilnim oljem (2 dl ga je bilo sigurno), pustila minutko, dve in mu jih nato z glavničkom postrgala dol. In od takrat naprej jih ni bilo več.


LOL user posted image

_____________________________

Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa. (Elisabeth Stone)

Kadar srce joče za tistim, kar je izgubilo,
se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Temenca
1.4.2009 22:33:50   
N.SI
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

S kremo in peno od Mustelle smo se jih znebili v 10ih dneh, pa je imela precej trdovratne.


Mi smo uporabljali samo kremo od Mustelle in nam je v 3 dneh šlo vse stran... je pa res, da se temenca znajo ponavljat in je pač treba glavico skrbno negovati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Temenca
4.4.2009 21:40:36   
suzanica
krema in šampon od mustele - oboje in smo se jih znebili v parih dneh. lp

(odgovor članu N.SI)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?